Dziś jest: Wtorek, 09 lutego 2016 | imieniny: Cyryla i Apolonii
Co obiecywali, a co zrobili cudoki z PO

2008-05-24 10:33:04

Co obiecywali, a co zrobili cudoki z PO

Wczoraj usłyszeliśmy "tuskomlenie" ,wg posłanki Senyszyn z SLD, o dokonaniach rządu Platformy Obywatelskiej, która dzierży władzę w kraju na wszystkich jej szczeblach. Mamy coraz lepiej: - ceny i inflacja wzrasta - giełda "dołuje" - gospodarka podupada - pensje, z drobnymi wyjątkami, relatywnie trcą swą siłę nabywczą - PO chce swoich obdarować majątkiem służby zdrowia i ponad siedmiuset jeszcze polskich firm. W samorządach jest podobnie, albo jeszcze gorzej.
wstecz Dodaj swoją opinie
Kłapacz
2011-04-06 18:34:59
Też przypominam obietnicę przedwyborczą "ciamciaramci" złożoną wyborcom.
"Ciamciaramcia" obiecał niezwłocznie rozliczyć rządy PiS. Jak to zrobił,widać po rezultatach.
Za zaniechania w polityce zwykle płaci się wysoką cenę. Proponuję aby D.Tusk w dn.10 kwietnia założyl krótkie spodenki i w tym stroju oglądał szykowane mu atrakcje.
Przypominacz
2011-04-05 12:47:17
Anna Kulik: Czy po zapowiedzi Donalda Tuska o możliwości obywatelskiego nieposłuszeństwa jest jeszcze szansa na współpracę PiS i PO?

Jarosław Kaczyński: Donald Tusk bez podstaw odgraża się głowie państwa. Mówi o impeachmencie, czyli o postawieniu prezydenta przed Trybunałem Stanu i zapowiada gigantyczną awanturę uliczną - bo tak należy rozumieć obywatelskie nieposłuszeństwo. Obawiam się jednak, że tak naprawdę Donaldowi Tuskowi chodzi o zatrzymanie procesu zmian, porozumienie z SLD i w przyszłości wspólne przejęcie władzy w kraju.
4.02. 2006.
SS
2011-04-02 16:54:05


Z czym Pan Jaroslaw musi sie zmagac.

Co to jest PO, Platforma Obywatelska? Dlaczego tak szybko powstala? Dlaczego odniosla tak duzy sukces? Dlaczego PO w Sejmie wraz z innymi partiami sa przeciwko PiS? Dlaczego probowano rozbic PiS przez powstanie parti alterrnatywnej Polska Jest Najwazniejsza? Dlaczego powstal Ruch Polikota? Dlaczego cokolwiek ktos powie z rodziny Kaczynskich jest awantura. Dlaczego spoleczenstwo dalo sie tak latwo otumanic poprzez PO? Dlaczego zmieniono ordynacje wyborcza? Dlaczego?, Dlaczego?,- Smolensk, Komorowski, Lech Kaczynski, Inni Patrioci, Granie w Glupka calego Polskiego Rzadu, itd. az to wszystko budzi niesmak, jest takie nieladne i prostackie. Az trudno uwierzyc skad sie ci ludzie wzieli.

Platforma Obywatelska
Chec przeprowadzenia lustracji poprzez braci Kaczynskich zagrozila tych co mieli cos na sumieniu, byli w SB lub do niej donosili, bali sie ,ze o ich niecnych dzialaniach dowie sie rodzina i znajomi. Incjatywa przyszla z zewnatrz. Zostala zalozona PO, dokladniej Szpica SB.

Dlaczego tak szybko powstala?
Ludzie zwiazani z SB byli jedyna grupa zorganizowana w Polsce, ktorych laczyl wspolny interes, lek przed prawda.To byli pierwsi "aktywisci" PO.

Dlaczego odniosla tak duzy sukces?
Jezeli 5 czy 10 tysiecy ludzi zwiazanych z SB przy pomocy zainteresowanych mediow przekazuje codziennie nieprawde, (zabarwiona troszke prawda)to nie dziw ,ze spoleczenstwo zostalo tak otumanione, ze nijaki tam pospolity Polikot byl bohaterem a najlepszy polityk powojennej Polski byl rozpoznawany przez spoleczenstwo jako idiota. PiS - idioci, PO - Polikoci zbawcy ojczyzny

Dlaczego Sejm jest przeciwko PiS?
Wspolny interes, jezeli PiS dojdzie do wladzy to ukroci samowole elit bo zacznie wyciagac niecne sprawki. Zawsze jest zasada orla i reszki. Nie moze byc tylko reszka. To jest bardzo podejrzane.

Polska Najwazniejsza?
Pytanie dla kogo? Podpuscili "aktywisci" z PO, dwie ambitne Panie, bez zadnego koloru, zeby firmowaly zaplanowane rozbicie PiS i zniszczenie Jaroslawa Kaczynskiego. Jezeli o tym niewidzialy to powinne porzucic polityke i powrocic da miejsca urodzenia.

Ruch Polikota
Nieudany start parti Polska Jest Najwazniejsza zmusil "aktywistow" z PO do powolania nowego Ruchu z Polikotem obronca ojczyzny na czele, ktoremu nikt nie dorowna w zakresie otumaniania narodu. Jednak spoleczenstwo na tyle sie odtumanilo, ze nie dalo sie nabrac jak kilka lat wczesniej bylo z PO.

Huzia na Kaczynskich
Rodzina ta nie pasuje PO do ich wizji. Co jest zlego z Kaczynskimi? Kochaja sie jako rodzina, Nie daja sie oglupic, Nie chca sie sprzedac, Patriotyzm im w glowie, Maja Wizje niepodleglej mocnej Polski, Sa w zgodzie z Panem Bogiem, Nie maja duzo grzechow, Nie mozna ich zastraszyc, - my PO nie mamy z nimi zadnej plaszczyzny porozumienia.

Reszte zostawiam dla panstwa.

Ps;Co mamy wspolnego z rosjanami, - jestesmy bardzo latwowierni, trudno nam uwiezyc w podlosc ludzi. Roznica jest,ze my walczymy o wolnosc od 1772 roku. Ruska Szkola w Polsce nie pracuja i Panowie o tym powinni wiedziec. Nie meczcie sie prosze i nie meczcie nas
Mysia
2011-03-20 22:11:41
SPAM.
Kłapacz
2011-03-20 21:55:08
Odgrywać farsę w mediach potraficie. Stanąć w polu i poobijać sobie pyski to już nie? Macie przećwiczone. Po pleckach otumanianych do koryta najłatwiej.

2011-03-20 16:07:24
ustawka lekiem dla lsd i dającemu wszystkim ciała Pawlakowi i spółce
polak mały
2011-03-20 15:58:08
Unser Genosse Herr D. Tusk: "koniec kwękolenia, wystarczy kwękolenia w PiS-ie".
Ty Donald zajmij się problemem, kto dobiera się do twojej baby. PiS sobie poradzi bez twoich wskazówek, bez twojego rhępolenia, pierdolenia o głupotach. Co to znaczy, żeby jakiś zewnętrzny szczyl zabierał się za wskazywanie, czego jest dość, czego może akurat? Co to za obyczaj? Może na końcu tej ścieżki jest Bereza Kar - TUSKA, zamykanie opozycji w obozach internowania, Nacht der langen Messer? Nie będzie Wehrmacht pluł nam w twarz i córki nam łajdaczył!
Spieprzaj dziadu!
Kłapacz
2011-03-19 21:01:51
Powstania,którego celem miałoby być wyniesienie PiS do władzy nie będzie.
Przyczyna takiego stanu rzeczy tkwi w wydarzeniach 1980-81 następnie owocach rządów po 1989 roku.
Proponowałem już aby PO z PiS zrobiło sobie ustawkę i poinformowało bezradne społeczeństwo kto wygrał!
Zdrajca Tusk
2011-03-19 07:00:48
CZY W POLSCE BĘDZIE POWSTANIE?
ZACHOWAJ ARTYKUŁNa kwietniowe plany ?Gazety Polskiej? i środowisk patriotycznych nakładają się plany ?Solidarności?. Czy stworzy to ?masę krytyczną? zdolną zakończyć totalniacki marsz rządu PO-PSL?Takiego scenariusza bardzo boją się wasale instalujący w Polsce kondominium i stąd to nagłe obłaskawianie Jarosława Kaczyńskiego perspektywami premierostwa, zwycięstwa w jesiennych wyborach i korzystnymi sondażami.

Ulica rządzi się jednak swoimi prawami, a na niej może się niebawem spotkać wielu Polaków mających już dość. Jedni mają dość hańby i upodlenia Polaków w Polsce, inni drożyzny i kpin uwłaszczonej na państwowym majątku postkomunistycznej nomenklatury. Co więcej, plany taktyczne tych środowisk zachodzą na siebie. Tomasz Sakiewicz już od dawna zwołuje patriotów do Warszawy na 9 kwietnia (pod moskiewską ambasadę) i zapowiada dłuższe ?manewry? (aż do 18 kwietnia w Krakowie).
Kłapacz
2011-03-17 21:47:44
Wpiekliło mnie dzisiejsze wystąpienie min.Ewy Kopacz. Założę nowy temat -reformujemy służbę zdrowia.Mam nadzieję,że temat zainteresuje forumowiczów.
jurka
2011-03-16 22:16:01
a nia głowka dwa wiaderka nafty 104 zeteł, kto to slyszał? na ile km starczy/
Głowacki
2011-03-16 00:05:28
jurka, czy czasem nie wypsnęło ci się wiaderko chamstwa w poście?
jurka
2011-03-15 23:22:15
gowno zrobili wacha po pieńć dwadzieśćia
Zugiert Janina
2011-03-14 22:01:15
Otóż właśnie. Obiecywali wszystko, a nie zrobili nic. Tylko afery im się poudawały.
Krecia
2011-02-24 21:07:52
Mirosław "Afera" Sekuła najbardziej mi się podobał, jak przemawiał do pustych krzeseł. Bo mówił z niczego, czyli z głowy. A, że z pustego nie naleje, to nie ma obawy, ze się krzesła pomoczą.
Ot i cała tajemnica,
Co pięknością swą zachwyca,
Co daje nam przekonanie:
Platforma, to puste gadanie.
Harpagon
2010-11-27 22:37:09
Obiecywali, że nie będzie afer. I afer nie ma. Komisja śledcza sejmowa pod dowództwem Mirosława Sekuły (PO) ustaliła, że cmentarny rudzielec (Z Ch.), sportowiec z nosem białym od jakiegoś proszku (Miro),i inni wybitni są tak niewinni, jak Waldy Dzikowski. Sprawa zamknięta. Afer nie ma, można kraść, korumpować, dać się skorumpować.
Kłapacz
2010-09-12 12:23:45
O żadnych oszczędnościach nie powinien PiS nawet napomykać,żeby bezradnego elektoratu nie wnerwiać.
Przecież PO po wyborach w 2007 roku pozostawiła Waszych na urzędach i nie zrobiła Wam krzywdy.
Swoich pozatrudniali dodatkowo i co teraz mają zrobić? Swoich spuścić czy Was byście z swoją krzywdą zaczęli się obnosić ?
Pamiętaj o tych 20 tys.żywicieli rodzin zanim coś napiszesz. Wiesz przecie,że nic innego robić nie potrafią.
?
2010-09-12 11:11:53
Oto cała prawda o oszczędnościach władzy. Okazuje się, że rząd, który tak bardzo chce nas zmusić do ostrego zaciskania pasa, sam szasta publicznymi pieniędzmi. Ministrowie premiera Donalda Tuska (53 l.) tylko w ciągu pierwszych sześciu miesięcy tego roku wypłacili swoim pracownikom - uwaga - 20 milionów złotych nagród! Prym w rozdawaniu pieniędzy wiedzie nie kto inny jak minister finansów Jacek Rostowski (59 l.). Ten sam, który podnosi Polakom podatki
to zrobił iechanowski z PIS
2010-09-11 19:02:36
"Jacek Ciechanowski, członek Rady Politycznej PiS, pełnomocnik PiS w okręgu pilskim ? skazany za wyłudzenie kilkuset mln starych złotych. Na początku lat 90. Ciechanowski był właścicielem Przedsiębiorstwa Budowlano-Usługowo-Handlowego Birkut w Pile. Między listopadem 1991 a końcem stycznia 1992 r., z Banku Spółdzielczego wyłudził kredyt na 280 mln starych zł i 700 mln starych zł od oddziału Banku Rozwoju Rolnictwa SA Rolbank. We wnioskach o kredyty podał nieprawdziwe, zawyżone dochody spółki. Ponadto jesienią 1992 r. wyciągnął z Banku Spółdzielczego kolejne 520 mln. Podstawił za siebie innego, niezadłużonego kredytobiorcę. Sprawa trafiła do sądu w 1994 r. Pięć lat później Sąd Okręgowy w Poznaniu skazał go na dwa lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na pięć lat. Wiosną 2000 r. Sąd Apelacyjny podtrzymał wyrok."

« poprzednie  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 46   następne »

tytuł artykułu postów ostani post
Czy radny Martenka straci mandat? 39 2016-02-09 20:44:44
Sukces powiatu! 2 2016-02-09 19:05:27
Radni obradowali pod okiem posła 1 2016-02-09 17:33:13
Marcin Porzucek apeluje do opozycji: pozwólcie nam wprowadzać dobrą zmianę 4 2016-02-09 17:19:17
Zaginiony mężczyzna odnalazł się na myśliwskiej ambonie 1 2016-02-09 16:04:02
Wielka gwiazda w małym Szamocinie 7 2016-02-09 15:41:58
Nogi rwały się do tańca... 11 2016-02-09 15:12:09
Jak burmistrz z przedsiębiorcami... 3 2016-02-09 14:26:59
Oświadczenie Starosty Pilskiego 87 2016-02-08 20:13:01
149 uzdolnionych z nagrodami 2 2016-02-08 00:39:58
Poseł Parda zaprasza 4 2016-02-08 00:08:33
Starostowie o drodze 5 2016-02-07 22:10:31
Laureaci konkursu Lider Sukcesu 2015 8 2016-02-07 18:58:52
Taśmy prawdy:
Jak podsłuchują Lemanowiczowie?
486 2016-02-07 17:54:52
"Jesteśmy przymuszani do płacenia haraczu" 4 2016-02-07 11:52:42
Ostatni dzień wolności w Internecie 12 2016-02-07 09:59:05
Pamięć o ofiarach i bohaterach trwa 1 2016-02-07 09:18:46
W Margoninie czytają i ...myślą 4 2016-02-07 08:12:50
PiS: Pozwólcie nam pracować 13 2016-02-06 23:05:43
Uczniowie Zespołu Szkół pojadą na staże do Niemiec 3 2016-02-06 22:08:30
Wielkopolska Izba Rolnicza apeluje o lustrację ozimin 1 2016-02-06 14:33:57
Burmistrz Trzcianki
winny korupcji politycznej
190 2016-02-06 10:27:42
Zostań powiatowym geniuszem 4 2016-02-05 16:36:21
Młodzież ze Skoków wypoczywała pod Złotowem 2 2016-02-05 13:25:02
Co kryją archiwa SEPZN:
Kto bezpieczny, a kto powinien się obawiać?
238 2016-02-05 12:42:02
Altvater - na pomoc pogorzelcom 1 2016-02-05 07:25:46
Śpiewali dla Jana Pawła II 2 2016-02-04 22:42:33
Finał "Małego Geniusza" tuż, tuż 2 2016-02-04 22:32:46
"Szkoła bez używek" 1 2016-01-31 22:00:19
Romantyk, awanturnik, patriota 1 2016-02-04 14:42:30

02.02.2016 | Roman Koenig

Nie tracą dzieciństwa
Uczniowie polskiej szkoły stają się po raz kolejny eksperymentem dorosłych, a na dodatek manipulują nimi nieodpowiedzialni politycy. Szkoła...

24.12.2015 | Roman Koenig

Mniej polityki - więcej życzliwości
Porobiło się, oj, porobiło. Takiej agresji w polityce dawno nie było. A tu zbliża się Nowy Rok i warto złożyć Czytelnikom życzenia, jak...

23.10.2015 | Ryszard Goławski

Tworzymy jednostkę strzelecką
Z wielką przyjemnością informuję, że objąłem swoim patronatem inicjatywę powołania do życia Powiatowej Jednostki Strzeleckiej. Cieszę...