Dziś jest: Sobota, 06 lutego 2016 | imieniny: Doroty i Tytusa
Platforma Obywatelska czy Platforma Oszustów?!

2009-10-10 10:39:08

Platforma Obywatelska czy Platforma Oszustów?!

W kazdej społeczności znajdują się czasem tzw. "CZARNE OWCE", ale ostatnio ujawniane afery pokazują, że w Platformie Obywatelskiej znajdują się tylko czasem i to bardzo rzadko "BIAŁE OWCE". Czy liberałowie to wyłącznie aferzyści, a ich partie tj. Platforma Obywatelska to ich polityczna reprezentacja?
wstecz Dodaj swoją opinie
lllll
2016-02-06 22:47:57
Niemiecka gadzinowka "die welt" podaje jako liczbe uczestnikow 350. O manifestacji mo i sb organizowanej przez tzw KOD pisza, ze w warszawie wzielo w niej udzial 50 tys "Polakow" (cudzyslow moj). Skad oni biora te liczby?. Sadze, ze joseph goebbels ze szczescia skacze w trumnie. Jesli ktos sadzil, ze nie ma na swiecie gorszego scieku niz gw, lis, tvn24 to sie mylil. Dno osiagnely media niemieckie a "poziom" jest absolutnie porownywalny z hitlerowskimi der stürmer czy völkischer beobachter.

historyk popierający Wolniewicza
2016-02-06 22:33:29
I robota Sobieskiego poszła na marne!
mie
2016-02-06 22:31:03
Jak mogła Europa dać się tak zeszmacić! Lecz gdyby nie było wcześniej jej cichej zgody na przyjmowanie islamistów, nigdy by to czegoś podobnego nie doszło.A więc interes obustronny. Chodzi - w wielkim skrócie mówiąc - o zniszczenie w Europie religii chrześcijańskich i zaproponowanie nowego porządku na kontynencie. Już od ubiegłego roku wmawia się dosłownie każdemu - komu tylko da się wmówić -o potrzebie niesienia humanitarnej pomocy dla biednych i straszliwe prześladowanych w swoich krajach nieszczęśliwych ludzi. Czynniki lewicowo-liberalne jak nigdy dotąd, szafują "miłosierdziem" jako argumentem nie do odrzucenia dla każdego kto przestrzega w życiu systemu wartości chrześcijańskich.Lecz jedynie w odniesieniu do problemu uchodźców, bowiem w każdej innej sytuacji "mechanizmu miłosierdzia" nigdy nigdzie i w nikim nie próbowali uruchamiać.On zawsze był dla nich przeszkodą w realizacji i dążeniu do swoich partykularnych celów. Teraz aby egoistyczny swój cel osiągnąć nagle spostrzegli że bez "takiego podejścia" nie znajdą w laickim świecie racjonalnych sposobów argumentowania. Tym bardziej iż okazało się że muzułmańscy islamiści po otwarciu im wrót Europy wcale nie są ani tacy biedni ani nieszczęśliwi. Człowiek który naprawdę potrzebuje pomocy nie napada, nie kradnie, nie gwałci, nie brudzi, nie zanieczyszcza terenu.Nie żyje jak pasożyt, któremu wszystko ponoć się należy. Potrzebujący pomocy, potrafi okazać wdzięczność gdy ją otrzyma, nie zachowuje się prostacko, wulgarnie i bezczelnie.A przede wszystkim przyjmuje szczegółowo nasze warunki. W przeciwnym razie pomocy nie powinien otrzymać nigdy. Oczywiście, z naszej strony musi istnieć fizyczna możliwość udzielania takowej. A jak wygląda sytuacja obecnie? W żadnej ze stron nie są spełnione warunki.Nawet gdyby przybysze byli mili, uprzejmi, sympatyczni, itd. - Polski nie byłoby stać bez ogromnych wyrzeczeń na ich utrzymywanie.Spustoszenie w sytuacji finansowej kraju jakiego dokonały poprzednie rządy będą od obecnej ekipy wymagać nie lada wysiłku, aby sprostać zadaniu. Niech zatem PO-PSL ich zakwateruje u siebie,karmi, ubiera i po nich sprząta - wszystko własnym kosztem. Tym bardziej że wcześniej aż "rwali się" z chęcią do przyjmowania arabskich muzułmanów i ich goszczenia (Komorowski, Kopacz, Palikot, Barbara Nowacka, Miller, Merkel ....i wielu, bardzo wielu innych podobnych im towarzyszy). Niestety, gdyby nawet i do tego doszło (co oznaczałoby świecki cud) - i tak problem by nie zniknął.Jedynie przesunął by się w czasie.Zatem jedyne rozwiązanie - to won z Europy! Inaczej Europa przestanie istnieć.

insider
2016-02-06 13:58:03
Plan platfusiarni i petruszczakow jest taki.Schetynowcy wiedza,ze pod szyldem Platformy Oszustow,nie maja zadnych szans w przyszlosci.Dlatego robia wszystko,zeby upasc na samo dno.To powoduje ze slupki platfusiarni doluja,a petruszczakow ida w gore.Lewackie media robia wszystko zeby propagowac bankstera Petru i pokazuja go na kazdej stacji.Petruszczaki to od poczatku juz byli zaplanowani przez resortowych jako lodz ratunkowa dla rozbitkow z PO i PSL.Kukiz traci bo ma w swoich szeregach takze paru sabotazystow,ktorzy przesuwaja sie na lewo.Dlatego nie wiadomo jaka opcje ten klub prezentuje.Do tego jeszcze dochodzi zalozony przez WSIokow komora Komitet Obrony Degeneratow,czy jak kto woli Donosicieli,ktorzy w wiekszosci sklada sie z resortowych i lewackich anarchistow wzmocnionych genderowcami i skrajnymi feminami.Ten plan lewackich donosicieli jest prosty jak budowa cepa.
Filozof
2016-02-06 12:00:29
Mając do dyspozycji dwie możliwości, czyli alternatywę, ja wybieram: Platforma Oszustów.
Ken
2016-02-06 09:52:16
To co ty twierdzisz,jak to wystukujesz zawsze,to obchodzi nas jak twoj lewacki smrod lobzie vel klapacz.Lewactwo moze twierdzic,a prawda idzie w inna strone.
Łobuz
2016-02-06 08:44:39
Zawsze twierdziłem, twierdzę teraz i zawsze będę twierdził, że Polska
Taki Luk
2016-02-06 08:32:21

I po co tyle piszesz? Tekst ten po tym początku trzeba było zamknąć jednym zdaniem.

A ocena takiej postawy wygląda następująco: to logika kołka drewnianego - o ile o logikę można posadzić kawałek drewna. On też stoi sobie i próchnieje. Nie odbiera żadnych bodźców. Jest niewrażliwy, nie posiada umiejętności dokonywania analiz.

Biedny ty jesteś człowieku, że musisz z taką świadomością tłuc się na tym świecie.
Taki Luk
2016-02-06 08:32:21
Zawsze twierdziłem, twierdzę teraz i zawsze będę twierdził, że Polska stoi na przeszkodzie Niemcom i Rosji w utworzeniu wspólnej granicy ich państw. Byliśmy pod okupacją Niemców, później ZSRR, a po '89r. znów wróciliśmy pod niedokończoną okupację niemiecką. Jesteśmy niewolnikami na terenach należących do naszych przodków, między Bugiem a Odrą. Od czasów II Wojny Światowej trwa nieprzerwanie okupacja Rzeczypospolitej, tylko zakres wpływów okupantów zmienił się. Banki - niemieckie, sklepy - niemieckie, prasa i media - niemieckie, lasy za rządów PO miały być - niemieckie, ziemia rolna za rządów PO miała być - niemiecka. Polacy z płacą minimalną na poziomie 1400zł i kwotą wolną od podatku niewiele ponad 3000zł rocznie są dyskryminowani we własnym(?) kraju przez namiestników Berlina i Moskwy z marionetkowych rządów po '89r. Na zachodzie nie mówi się o tym głośno i wprost, ale prawda jest taka, że śmieją się z Nas i traktują Polaków żyjących tu, w ich Kolonii Nadwiślanej, jak niewolniczych wasali, pod ich dyktatem.
Ludzie! Obudźcie się!

Łobuz
2016-02-06 08:14:23
Iga
2016-02-05 22:44:54

Muszą brac przykład z zadęcia parad smoleńskich. To jest ten wzorzec. Nienawistne hasła. Gęby zacięte że aż protezy pekają, Rota, Hymn, jakieś modły i parasolki od czasu do czasu w ruch.

To jest protest!
Jolly-Roger
2016-02-06 07:28:03
ci "obrońcy" wolności słowa, chyba sobie nie zdają sprawy z tego, jak ich inwigilują choćby poprzez google, fejsbóki czy inne tłitery. Czego się boją, jak nie są przestępcami ? no, chyba że są...

v
2016-02-06 07:23:05
Oni nie protestują, oni odgrywają protesty.
Działacz społ.
2016-02-06 07:19:59
Nieźle, pięciu na krzyż protestujących i nawet sam prezydent ich od razu przyjmuje.
Iga
2016-02-05 22:44:54
Te protesty już zaczynają być śmieszne te wszystkie babcie w futrach z norek muszą je przewietrzyć żeby mole nie zjadły Trochę ruchu i świeżego powietrza dobrze im zrobi zamiast gapić się w tvn .który zrobił im wodę z mózgu.Pozdrawiam uniwersytet trzeciego wieku

PROTEST
2016-02-05 22:43:35
Prezydent Andrzej Duda zaprosił do Pałacu Prezydenckiego protestujących przeciwko ustawie o policji i ustawom dotyczących uprawnień służb specjalnych.

Spotkanie przebiegło w przyjaznej atmosferze. Obie strony stwierdziły, że są zadowolone z rozmowy.

W spotkaniu brał osobiście udział prezydent Andrzej Duda, szefowa jego kancelarii Małgorzata Sadurska oraz rzecznik Marek Magierowski.

Przed rozmową przed Pałacem Prezydenckim grupka osób - w tym przedstawiciele Amnesty International - protestowała przeciwko ustawie o policji i ustawom dotyczących uprawnień służb specjalnych.
Hybryda
2016-02-05 21:56:43
Lewak to taki radykalny, ekstremalny, nawiedzony lewicowiec Emotikon smile
spadaj
2016-02-05 19:42:38
Takiego glupka lewackiego jak ty lewaku lobuzie,swiat jeszcze nie widzial.Kogo moze glupek wystrychnac na glupka.Mnie sie wydaje ze w twoim stanie psychicznym,ty nawet w to wierzysz co wypocisz.
Łobuz
2016-02-05 19:32:08
Jako, że stwierdziłem, iż na tym portalu mamy do czynienia w większości z ludźmi o specyficznej, jakby to powiedzieć emocjonalności, którzy nawet w lodówce nadal widza łobuza, moja nieobecność niczego tu nie zmieniła, postanawiam wrócić i ?cieszyć? swoimi tekstami moich adwersarzy.

Tak więc witajcie wszyscy trolle na czele z Babcią Klozetową.

Więcej nie będę urządzał wam takich numerów znikając. Jedyna z tego korzyść, że jestem rześki jak poranny skowronek, a moje paluszki gotowe do bicia w klawiaturę.

A teraz przez chwile zastanowię się jakby wam, moja droga katobolszewio zajrzeć dosadnym tekstem do kiszki stolcowej.
turysta
2016-02-05 19:32:00
To jest ciekawe zjawisko.Krotko po przyjezdzie aferzysty cmentarnego "afery hazardowej" i akcji "Widelec"donosiciela Schetyny przedstawiono projekt platfusiarni "piecset zl dla kazdego dziecka".On powinien czesciej wyjezdzac z prosba o jalmluzne.Jest tylu potrzebujacych,np KODziarze,lewoskretni,pozbawieni mozliwosci udzialu w aferach,wyborcy platformersow,WSI-oki itd itp.Niech ze starannoscia ukleknie przed lewakiem bez matury,to moze dostanie na wszystkich.
Platforma wyśmiana
2016-02-05 19:16:47
Platforma Obywatelska robi co może, by tylko zachęcić do siebie Polaków. Jeszcze niedawno (przed wyborami) mówili, że nie stać nas na program "500 plus", teraz (po przegranych wyborach) mówią już, że program "500 plus" dotyczy zbyt wąskiej grupy obywateli. I jak im wierzyć?

Platforma ma swoje propozycje do rządowego programu ?Rodzina 500+?.

Tak samo jak wiele obietnic PiS w kampanii było oszustwem, tak samo ten program jest oszustwem. Nie ma 500 zł dla każdego dziecka. PiS dzieli Polaków, znajduje tych gorszego sortu, zaczyna dziś także dzielić dzieci. Nie ma na to zgody Platformy

? mówił Schetyna.

« poprzednie  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 1196   następne »

tytuł artykułu postów ostani post
Oświadczenie Starosty Pilskiego 77 2016-02-06 23:09:14
PiS: Pozwólcie nam pracować 13 2016-02-06 23:05:43
Taśmy prawdy:
Jak podsłuchują Lemanowiczowie?
478 2016-02-06 22:18:59
Laureaci konkursu Lider Sukcesu 2015 7 2016-02-06 22:14:49
Uczniowie Zespołu Szkół pojadą na staże do Niemiec 3 2016-02-06 22:08:30
Jak burmistrz z przedsiębiorcami... 1 2016-02-06 21:00:32
Wielkopolska Izba Rolnicza apeluje o lustrację ozimin 1 2016-02-06 14:33:57
Burmistrz Trzcianki
winny korupcji politycznej
190 2016-02-06 10:27:42
Ostatni dzień wolności w Internecie 11 2016-02-05 23:13:34
Starostowie o drodze 4 2016-02-05 22:00:18
Zostań powiatowym geniuszem 4 2016-02-05 16:36:21
Młodzież ze Skoków wypoczywała pod Złotowem 2 2016-02-05 13:25:02
Co kryją archiwa SEPZN:
Kto bezpieczny, a kto powinien się obawiać?
238 2016-02-05 12:42:02
Wielka gwiazda w małym Szamocinie 1 2016-02-05 11:32:02
Altvater - na pomoc pogorzelcom 1 2016-02-05 07:25:46
149 uzdolnionych z nagrodami 1 2016-02-04 22:54:46
Śpiewali dla Jana Pawła II 2 2016-02-04 22:42:33
Finał "Małego Geniusza" tuż, tuż 2 2016-02-04 22:32:46
"Szkoła bez używek" 1 2016-01-31 22:00:19
Romantyk, awanturnik, patriota 1 2016-02-04 14:42:30
Jachu ze złotym wózkiem 4 2016-02-03 20:13:09
PiS podejrzewa Bugajskiego 1394 2016-02-03 17:14:17
"Hip hip hurra", czyli Magda Gessler w Trzciance 8 2016-02-03 17:11:11
"Jesteśmy przymuszani do płacenia haraczu" 3 2016-02-03 14:54:36
W Margoninie czytają i ...myślą 2 2016-02-03 13:42:12
TIR wjechał w drzewo 482 2016-02-03 11:15:20
Na rynku rozbrzmiał Mazurek Dąbrowskiego 4 2016-02-03 09:34:00
Ćwiczenia wodno-lodowe 1 2016-02-02 21:31:13
Zrób za darmo badania profilaktyczne - Światowy Dzień Walki z Rakiem 1 2016-02-01 15:48:43
Bałagan u pani ekolog 1992 2016-02-01 14:22:38

02.02.2016 | Roman Koenig

Nie tracą dzieciństwa
Uczniowie polskiej szkoły stają się po raz kolejny eksperymentem dorosłych, a na dodatek manipulują nimi nieodpowiedzialni politycy. Szkoła...

24.12.2015 | Roman Koenig

Mniej polityki - więcej życzliwości
Porobiło się, oj, porobiło. Takiej agresji w polityce dawno nie było. A tu zbliża się Nowy Rok i warto złożyć Czytelnikom życzenia, jak...

23.10.2015 | Ryszard Goławski

Tworzymy jednostkę strzelecką
Z wielką przyjemnością informuję, że objąłem swoim patronatem inicjatywę powołania do życia Powiatowej Jednostki Strzeleckiej. Cieszę...