Uwaga! Spotkanie autorskie z Łukaszem Orbitowskim przeniesione!

start 06.12.2017 godz. 17:00

Lokalizacja: Piła, Piła, RCK, Plac Staszica 1

Łukasz Orbitowski, laureat Paszportu „Polityki”, przyjedzie do Piły. Spotkanie z pisarzem organizuje Klub „Dialog” działający przy RCK. Będzie to spotkanie autorskie połączone  promocją najnowszej książki Orbitowskiego „Exodus”. Spotkanie miało odbyć się 6 grudnia o godz. 17.00 do Sali Kameralnej RCK - z przyczyn niezależnych od Regionalnego Centrum Kultury - zostaje przeniesione na 16 stycznia 2018 r. na godz. 18.00.

_________________________________________________________________

Łukasz Orbitowski (ur. 26 października 1977 w Krakowie, syn malarza Janusza Orbisowskiego). W 2002 ukończył filozofię na Uniwersytecie Jagiellońskim.) – polski pisarz. Początkowo specjalizował się głównie w literaturze grozy i fantastycznej, później autor literatury obyczajowej. Laureat Paszportu „Polityki” (2016 r. - za powieść "Inna dusza")

 i Nagrody Zajdla, nominowany do Nagrody Literackiej „Nike” oraz Nagrody Literackiej Gdynia.

W marcu 2016 rozpoczął prowadzenie programu Dezerterzy na antenie TVP Kultura.

Nowa książka – ukazała się 22 listopada − "Exodus":

Wyobraź sobie, że w jednej chwili porzucasz wszystko: rodzinę, pracę,przyjaciół, dom i kredyt. Nic nie potrafisz. Nic nie wiesz, poza jednym – musisz uciekać przed siebie.

Przed Tobą wielokulturowy Berlin, obozy przesiedleńcze w Słowenii, gangi w Lublanie i wyspa grecka ze swoim spokojem i straszną tajemnicą.

Orbitowski w „Exodusie” pokazuje niesamowity kunszt literacki oraz zmysł reporterski.

 

 

 

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.