Emilia Załachowska nową radną gminy Kaczory

  • 2.10.2017, 11:28
  • Anna Czapla-Furtacz
Emilia Załachowska nową radną gminy Kaczory
Emilia Załachowska, lokalna działaczka społeczna, sołtys wsi Równopole i wiceprezes Stowarzyszenia Porozumienie Samorządowe w Pile wygrała w niedzielnych wyborach uzupełniających do Rady Gminy Kaczory. Pokonała swoją rywalkę stosunkiem głosów 129 do 64.

Wybory w okręgu nr 14 rozpisano w związku ze śmiercią radnej, wiceprzewodniczącej Rady Gminy Kaczory, Aleksandry Wienke. O mandat rywalizowały dwie panie: Emilia Załachowska, zgłoszona przez KWW Emilii Załachowskiej (129 głosów) oraz Małgorzata Śliwińska,  zgłoszona przez KWW Stabilna Gmina Brunona Wolskiego (64 głosy). Do urn poszli mieszkańcy Równopola, Prawomyśla i Byszewic. Frekwencja wyniosła 54%  (wydano 198 kart, uprawniony do głosowania było 364 mieszkańców). Oddano 5 głosów nieważnych.

Więcej w jutrzejszym wydaniu TN

Anna Czapla-Furtacz
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Renia z Kaczor
Renia z Kaczor 4.10.2017, 16:42
Pani Emilio może Pani by wystartowała na wójta, wygra Pani spokojnie bez żadnej kampanii !!!
mieszkaniec
mieszkaniec 3.10.2017, 00:48
Pora wybrać nowego wójta w naszej gminie !!!
Życzliwy
Życzliwy 2.10.2017, 21:54
Może wreszcie wydębi to odszkodowanie od senatora za zrobienie szamba z tego jeziora.

Pozostałe