Artur Barciś Show!

  • 11.10.2017, 09:23
  • eki
Artur Barciś Show!
CHODZIEŻ/ WAŁCZ   Będą anegdoty o zabawnej drodze do aktorstwa!

 

Agencja Artystyczna Monolit zaprasza na „Artur Barciś Show” do Chodzieży w dniu 11 listopada (sobota) godz. 17:00, Sala Widowiskowo- Kinowa Chodzieskiego Domu Kultury (ul. Strzelecka 15). Dzień później – 12 listopada (niedziela, godz. 17.00) – Artur Barciś wystąpi w Wałczu, w Wałeckim Centrum Kultury.

Będzie to solowy występ tego popularnego aktora. Artysta, w sobie właściwy sposób nawiązuje niezwykły kontakt z publicznością opowiadając anegdoty o swojej zabawnej drodze do aktorstwa. Zaprasza za kulisy teatru i planu filmowego opowiadając o tremie, dykcji, różnego rodzaju „sypkach”, czyli aktorskich wpadkach, oraz dowcipach jakie aktorzy robią sobie na scenie. Wszystko to jest opatrzone w mistrzowski sposób wykonywanymi  piosenkami. To pełne humoru i wdzięku spotkanie, na które serdecznie zapraszamy! – zachęcają organizatorzy koncertu.

A tak Artur Barciś sam opowiada o zbliżającym się występie: - ABS, czyli Artur Barciś Show, to moja odpowiedź na tzw. (nie lubię tego słowa) zapotrzebowanie. Powstał na bazie muzycznego monodramu pt. „Gra, czyli musical na jednego aktora”, którego premiera odbyła się podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 1991 roku. Przez wiele lat grałem ten spektakl w Ateneum i całej Polsce. Każde przedstawienie kiedyś kończy swój żywot i tak też się stało z „Grą”. Po jakimś czasie dostałem propozycję występu estradowego typu „one man show” i postanowiłem ożywić kilka piosenek z „Gry” dodając do nich estradowy komentarz. Zależało mi na tym, żeby mój program był zabawny, ale równocześnie przekazywał jakieś treści, które dadzą widzom do myślenia, stąd piosenki „Zagrać siebie”, czy „Już widziałem jak”. Wszystko o czym śpiewam, czy opowiadam zahacza o świat, który bardzo dobrze znam i który chciałbym moim widzom przybliżyć, zachęcając by go odwiedzili. To teatr, aktorstwo i wszystko co się z tym światem wiąże, czyli dykcja, trema, sypki, dowcipy, ale też strach przed loterią, którą ze sobą niesie. Lubię ABS, bo daje mi możliwość bezpośredniego kontaktu z widzami ze świadomością, że może choć kilka osób, którym do głowy nie przyszło wybrać się do teatru, po tym spotkaniu do teatru pójdzie. Przynajmniej na spektakl z moim udziałem. Lubię ABS także dlatego, bo lubię śpiewać, a ostatnio w teatrze śpiewam dość rzadko. I lubię ABS, bo występuję z tym spektaklem czasem w małych miejscowościach, do których nigdy żaden teatr nie dotarł – dodaje Artur Barciś.

Bilety na wydarzenie w cenie 45 zł można nabyć w kasach ChDK: w godz. 8:00 – 14.00, I piętro pokój nr 11 (pn. – pt.), w godz. 14:00 – 21:00 w kasie kina „Noteć” (codziennie, przez cały tydzień), w Internecie na stronie www.monolitart.com.pl w zakładce BILETY oraz na portalach bilety24.pl i biletyna.pl.

Zamówienia grupowe oraz zapytania dotyczące innych informacji związanych z wydarzeniem prosimy kierować do organizatora: Agencja Artystyczna Monolit: +48 660 860 777, www.monolitart.com.pl, biuro@monolitart.com.pl. Współpraca z mediami: press@monolitart.com.pl.

Bilety na występ Artura Barcisia w Wałczu - w cenie 45 zł - można nabyć w Centrum Informacji Turystycznej WCK (godz. otwarcia: wt. – pt. 10:00 – 17:00, sob. 9:00 – 16:00, tel. 67 381 95 60, Plac Zesłańców Sybiru 3), w Internecie na stronie www.monolitart.com.pl w zakładce Bilety, na stronie Wałeckiego Centrum Kultury (www.wck.info.pl) oraz na portalach: kupbilecik.pl i biletyna.pl.

eki
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe