Niech się mury pną do góry

  • 12.10.2017, 13:01 (aktualizacja 12.10.2017 13:06)
  • Anna Czapla-Furtacz
Niech się mury pną do góry
W Trzciance ruszyły prace związane z budową łącznika pomiędzy ulicą Sikorskiego a ulicą Matejki. Powstaje też nowa remiza w Siedlisku.

Samorząd reaguje na potrzeby mieszkańców… Obok nowego bloku wielorodzinnego Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej, który został wybudowany na terenie byłych Pilskich Fabryk Mebli, powstanie droga oraz chodnik.

Warta 153 tysiące złotych inwestycja nie tylko zwiększy komfort i umożliwi łatwiejszy dojazd mieszkańców do swoich mieszkań, ale także usprawni w znacznym stopniu ruch drogowy w tym rejonie Trzcianki. Ponadto, Zakład Inżynierii Komunalnej uczestniczy w zakresie częściowej rozbudowy sieci sanitarnej, deszczowej i wodociągowej.

Z każdym dniem coraz bardziej okazale prezentują się też mury nowej remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Siedlisku. Prace dotyczące budowy nowego obiektu obejmują roboty ogólnobudowlane, związane ze stanem surowym budynku, prace wykończeniowe, instalacje sanitarne, elektryczne oraz roboty drogowe, a także prace związane z odwodnieniem i ogrodzeniem terenu. Koszt budowy nowej remizy wyniesie 750 tysięcy złotych.

pik

Anna Czapla-Furtacz

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe