Makabryczne odkrycie w Róży Wielkiej: psy jadły ludzkie ciało

  • 12.10.2017, 16:08
  • Marek Barabasz
Makabryczne odkrycie w Róży Wielkiej: psy jadły ludzkie ciało
Policja znalazła w gospodarstwie ludzkie ciało nadgryzione przez psy

Policjanci otrzymali wezwanie do jednej z posesji na terenie gminy Szydłowo. Funkcjonariuszy wezwali członkowie rodziny, którzy dokonali makabrycznego odkrycia: w domu natknęli się na nadjedzone przez psy ciało osoby z ich rodziny, z którą dłuższy czas nie mieli kontaktu.

Funkcjonariusze nie mogli dostać się jednak do wskazanego domu, gdyż po podwórku biegały agresywne psy. Konieczne było wezwanie weterynarza, który uśpił zwierzęta.

W środku policjanci znaleźli ludzkie zwłoki, w znacznym stadium rozkładu, nadryzione przez zwierzęta. Zgon nastąpił prawdopodobnie z przyczyn naturalnych, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt dni temu, ale ma to potwierdzić sekcja zwłok, którą zaplanowano na najbliższy piątek.

Więcej: w najbliższym wydaniu Tygodnika Nowego 

Marek Barabasz
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe