Aktywna wieś Wielkopolski

  • 10.11.2017, 18:54 (aktualizacja 10.11.2017 19:46)
Aktywna wieś Wielkopolski
Wicemarszałek województwa wielkopolskiego Krzysztof Grabowski  wręczył nagrody i wyróżnienia sołectwom wyróżniającym się szczególną aktywnością w działaniach na rzecz odnowy i rozwoju wsi.

W gronie laureatów konkursu „Aktywna Wieś Wielkopolska” znalazło się sołectwo Bądecz gm. Wysoka - jedyne nagrodzone sołectwo z powiatu pilskiego.

Nagrody wręczono podczas gali, która odbyła się w Łeknie gm. Wągrowiec. Spotkanie pod nazwą „Liderzy Wielkopolskiej Odnowy Wsi” stanowiło podsumowanie dotychczasowej działalności mieszkańców sołectw, które aktywnie uczestniczą w samorządowym programie „Wielkopolska Odnowa Wsi 2013 – 2020”. Jednocześnie było okazją do podziękowania za dotychczasowy wkład pracy w odnowę wsi i uhonorowania najaktywniejszych.

Nagrodę z rąk marszałka odebrał lider Grupy Odnowy Wsi Bądecz Piotr Wójtowicz. Towarzyszyli mu również burmistrz Miasta i Gminy Wysoka Marek Madej, Dorota Pfitzner, sołtys Bądecza i członek GOW Bądecz oraz Emilia Dembińska, członek GOW Bądecz i radna Rady Miasta i Gminy Wysoka.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe