Aktywna wieś Wielkopolski

Aktywna wieś Wielkopolski
Wicemarszałek województwa wielkopolskiego Krzysztof Grabowski  wręczył nagrody i wyróżnienia sołectwom wyróżniającym się szczególną aktywnością w działaniach na rzecz odnowy i rozwoju wsi.

W gronie laureatów konkursu „Aktywna Wieś Wielkopolska” znalazło się sołectwo Bądecz gm. Wysoka - jedyne nagrodzone sołectwo z powiatu pilskiego.

Nagrody wręczono podczas gali, która odbyła się w Łeknie gm. Wągrowiec. Spotkanie pod nazwą „Liderzy Wielkopolskiej Odnowy Wsi” stanowiło podsumowanie dotychczasowej działalności mieszkańców sołectw, które aktywnie uczestniczą w samorządowym programie „Wielkopolska Odnowa Wsi 2013 – 2020”. Jednocześnie było okazją do podziękowania za dotychczasowy wkład pracy w odnowę wsi i uhonorowania najaktywniejszych.

Nagrodę z rąk marszałka odebrał lider Grupy Odnowy Wsi Bądecz Piotr Wójtowicz. Towarzyszyli mu również burmistrz Miasta i Gminy Wysoka Marek Madej, Dorota Pfitzner, sołtys Bądecza i członek GOW Bądecz oraz Emilia Dembińska, członek GOW Bądecz i radna Rady Miasta i Gminy Wysoka.

 

Anna Czapla-Furtacz
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe