Umowa na kanał podpisana

  • 10.11.2017, 19:01
Umowa na kanał podpisana
Burmistrz Ujścia Roman Wrotecki oraz skarbnik gminy Dorota Schwochert podpisali w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu umowę na dofinansowanie inwestycji dotyczącej odbudowy kanału deszczowego i przebudowy ulic Wojska Polskiego i Kanałowej w Ujściu

Otrzymane dofinansowanie jest wynikiem pozytywnie rozpatrzonego przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego wniosku złożonego przez Gminę w ramach konkursu WRPO 2014+ Pilskiego Obszaru Strategicznej Interwencji, poddziałania 4.1.3 „Zabezpieczenie obszarów miejskich przed niekorzystnymi zjawiskami pogodowymi i ich następstwami".

Gmina uzyskała dofinansowanie w blisko 3,4 mln zł na realizację inwestycji, która w sumie ma kosztować ponad 4 mln zł.

Będzie to kolejne zadanie o charakterze strategicznym dla Ujścia, które po zrealizowaniu będzie chronić miasto i mienie mieszkańców przed gwałtownymi zjawiskami pogodowymi.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe