A jednak można… Brawa dla rekordzisty!

  • 11.11.2017, 10:00
  • eki
A jednak można… Brawa dla rekordzisty!
CHODZIEŻ Było Święto Dyni, teraz czas na Święto Odzyskania Niepodległości

Tu zawsze coś się dzieje, pomysłów nigdy nie brakuje.  W Miejskim Ośrodku Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Chodzieży dzieci uczęszczające do Świetlicy Socjoterapeutycznej już na kilka ładnych dni przed 11 listopada przygotowywały rysunki i patriotyczne ilustracje.

W Święto Odzyskania Niepodległości przewidziano przyznanie nagród autorom najlepszych prac. Wcześniej najmłodsi wzięli udział w zabawie pn. „Święto dyni”. Najciekawiej przygotowane  dynie, a także „wariacje plastyczne” na ten temat można do dziś obejrzeć na wystawie w świetlicy.

      Jesień to nie tylko czas zadumy, ale i radości. Właśnie w miesiącu listopadzie rekordzista z grupy wsparcia AA Pan Rysiu na co dzień pogodny 60-cio latek obchodzi 24 rocznicę rozpoczęcia nowego etapu życia - funkcjonowania w abstynencji. - Nasz podopieczny jest stawiany za wzór. Mało kto potrafił tak przewartościować całą swoją przeszłość i przenieść ją na inny lepszy poziom - podkreśla Romana Otto szefowa chodzieskiego MORPA. -  Co roku wiele osób z grup wsparcia z Chodzieży oraz z ościennych grup udaje się na specjalne spotkania z tej okazji, aby panu Rysiowi i innym jubilatom złożyć życzenia na dalsze szczęśliwe i trzeźwe lata…

pik

 

 

eki

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe