Już za rok zamieszka tu 11 rodzin

  • 14.11.2017, 08:54
  • eki
Już za rok zamieszka tu 11 rodzin
CZŁOPA   II etap budowy budynku socjalnego zakończony

Trwa budowa nowego budynku komunalnego przy ulicy Brzozowej w Człopie. Właśnie zakończył się drugi etap prac. Wykonano całą konstrukcję budynku wraz z zadaszeniem. Już za rok będzie tu 11 nowych lokali mieszkalnych o powierzchni od 30 do 66 m kw.

W nowym budynku o łącznej powierzchni ponad 940 m² zamieszka 11 rodzin. – Będą to lokale komunalne przeznaczone dla osób spełniających warunki wynikające z uchwały Rady Miasta w Człopie w sprawie zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu miasta i gminy Człopa. Jednym z warunków jest złożenie wniosku – mówi Zdzisław Kmieć burmistrz Miasta i Gminy w Człopa.

      Dodajmy, że dwukondygnacyjny budynek jest kolejną inwestycją mieszkaniową w naszej gminie. Dwa lata temu oddano podobny, w którym już mieszka 10 rodzin. Do zakończenia inwestycji pozostały najważniejsze etapy, czyli ocieplenia, wykończeniowe prace wewnętrzne oraz infrastruktura zewnętrzna. Nowi lokatorzy klucze do własnego M dostaną w IV kwartale 2018 roku.

(zen)

eki
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anonimowy
Anonimowy 20.11.2017, 01:35
Chcę ostrzec przy okazji przed oszustem Jarosławem Grochem właścicielem firmy"Dom Partner" z miejscowości Skórka koło miasta Piły,opinie o firmie i jej właścicielu w poniższym linku
https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1039534

Pozostałe