Nowe biuro poselskie Błażeja Pardy

  • 4.12.2017, 13:41
  • eki
Nowe biuro poselskie Błażeja Pardy
Otrwarcie biura połączono z innymi atrakcjami...

 

- Wczoraj otworzyłem biuro poselskie w Nowym Tomyślu. Mieści się ono na ul. Mickiewicza 1 (nowotomyski deptak). Biuro będzie czynne we wtorki od godziny 17:30 do 19:00 . Cotygodniowe dyżury pełnić będzie asystent społeczna – Katarzyna Luch – poinformował poseł Kukiz’15 Błażej Parda.

Wydarzenie to połączone zostało ze zwiedzaniem Muzeum Wikliniarstwa i Chmielarstwa w Nowym Tomyślu, po którym oprowadził jego kierownik mgr Andrzej Chwaliński. Muzeum jest jednym z charakterystycznych miejsc Nowego Tomyśla.

- Wstąpiłem także do jednej ze szkół – Zespół Szkół nr 2 Im. S. Staszica w Nowym Tomyślu, przede wszystkim z dwóch względów: patron tej szkoły pochodzi z Piły, mojego miasta rodzinnego, drugi powód to ciekawy i efektywny model kształcenia dualnego stosowany przez szkołę. Dyrektor Łukasz Frański pokrótce zapoznał mnie z profilem szkoły, jej osiągnięciami oraz planami na przyszłość – mówi B. Parda.

W godzinach popołudniowych, dyrektor pilskiego biura poselskiego B. Pardy Tobiasz Wiesiołek, Katarzyna Luch oraz pozostali działacze zapraszali mieszkańców do aktywności obywatelskiej. Na spotkanie z przybył również Marszałek Sejmu Dzieci i Młodzieży Mikołaj Wolanin.

- Mikołaj zaprezentował swoje niemałe osiągnięcia w obszarze działań samorządowych. Z jego inicjatywy została podjęta uchwała o powołaniu Młodzieżowej Rady Powiatu oraz jak wskazał, trwają prace nad powołaniem Młodzieżowej Rady Gminy Nowy Tomyśl. Młodych ludzi zainteresowanych taką aktywnością odsyłamy bezpośrednio do Mikołaja (znajdziecie go na facebooku), do Klubu Młodych Kukiz'15 lub bezpośrednio do mojego biura – dodaje poseł.

W nowo otwartym biurze odbył się otwarty panel dyskusyjny dotyczący działalności samorządowej, Ruchu Kukiz15, a także bieżących prac sejmowych.

 

 

eki

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe