Aż chce się ćwiczyć!

  • 4.12.2017, 14:38
  • eki
Aż chce się ćwiczyć!
ZŁOTÓW    Dwójka ma halę

Szkoła Podstawowa nr 2 w Złotowie dotychczas dysponowała niedużą salą sportową, teraz jej uczniowie będą ćwiczyć na wf w przestronnej, pachnącej nowością hali. Kosztowała ponad 6 mln zł

W piątek odbyła się uroczystość oficjalnego oddania hali do użytku. Wstęgę przecinał m.in. burmistrz Adam Pulit, dyr. szkoły Beata Buczkowska-Linke, dyrektor gimnazjum Renata Grochowska, przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Żelichowski, zastępca przewodniczącego Stanisław Wojtuń, przewodnicząca Rady Rodziców Aleksandra Grzebita i przewodnicząca samorządu uczniowskiego. Dyrekcja, kadra oraz uczniowie na otwarcie otrzymali gratulacje i mnóstwo piłek do różnych dyscyplin sportowych. Przedstawiono także program artystyczno-sportowy, hala została również poświęcona przez ks. Bartosza Brzezińskiego.

Obiekt robi wrażenie, a dodatkowo istnieje tam możliwość gry w squasha. Podczas otwarcia odbył się mecz pokazowy. Młodzież szkół złotowskiego Zarzecza ma teraz doskonałe warunki do lekcji wychowania fizycznego i sportowego treningu!

(jj)

 

eki
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe