Jeszcze są miejsca! Czesław Mozil i Na Górze - to już dzisiaj!

  • 5.12.2017, 09:01 (aktualizacja 05.12.2017 09:12)
  • eki
Jeszcze są miejsca! Czesław Mozil i Na Górze - to już dzisiaj!
- Zapraszamy na koncert zespołu Na Górze z gościnnym udziałem Czesława Mozila. Koncert będzie połączony z solowym występem "Czesław Śpiewa Solo Act"

PIŁA   Wspólnie będziemy zbierać fundusze na świąteczne paczki dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Rzadkowie! Wydarzeniu patronuje Starosta Pilski Eligiusz Komarowski.

We wtorek, 5 grudnia w Młodzieżowym Domu Kultury w Pile odbędzie się charytatywny koncert Czesława Mozila z grupą Na Górze, której człon tworzą podopieczni DPS-u w Rzadkowie. Mocne, rockowe klimaty plus Mozil? - to będzie coś! Nie przegapcie!

- Zapraszamy na koncert zespołu Na Górze z gościnnym udziałem Czesława Mozila. Koncert będzie połączony z solowym występem "Czesław Śpiewa Solo Act". To charytatywne przedsięwzięcie zorganizowane w celu zebrania funduszy na świąteczne paczki dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Rzadkowie. W tym domu mieszka m.in. dwóch muzyków grupy Na Górze - Adam, wokalista i Robert, perkusista. Zbiórka społeczna prowadzona będzie przed wejściem do sali. Minimalna kwota wpłaty: 40 zł. 

 

 

 

Wtorek, 5 grudnia 2017, godz. 19:00

Młodzieżowy Dom Kultury

Piła, ul. Okrzei 9

Uwaga! Jeszcze są miejsca!

Możesz sprawdzić, czy są miejsca wysyłając maila z podaniem imienia i nazwiska na adres: koncert.nagorze@wp.pl

Zwrotnie zostanie wysłana informacja, czy miejsce zostało zarezerwowane. 

 

 

Zaproszenie zobaczysz tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=mh-xHe0Lo3c

___________________________________

Zespół Na Górze istnieje od 23 lat i bezkompromisowo udowadnia, że osoby z niepełnosprawnościami mogą być pełnosprawnymi artystami. „To nie jest zespół stworzony dla terapii. Chyba że mówimy o terapii dla publiczności” – twierdzą jego członkowie. W sierpniu 2016 roku grupa otrzymała na rok Złotego Gołębia – przechodnią statuetkę Organizacji Narodów Zjednoczonych. Do tej pory Na Górze wydał sześć płyt.

Czesław Mozil to polski piosenkarz, kompozytor i akordeonista. Jest absolwentem Duńskiej Królewskiej Akademii Muzycznej (w Danii mieszkał ponad dwie dekady). Osobowość telewizyjna, jeden z najbardziej charakterystycznych muzyków ostatnich lat.

Patronat:

Fundacja Słoneczko

Starosta Pilski Eligiusz Komarowski

 

Organizatorzy:

Stowarzyszenie w Rzadkowie

Stowarzyszenie Na Górze

Młodzieżowy Dom Kultury w Pile

 

 

eki
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe