Gwardia Urbanowicza

  • 5.12.2017, 10:25
  • mariusz markowski
Gwardia Urbanowicza
Najpierw rezygnował z dalszej pracy na rzecz rozwoju klubu. Potem sam głęboko zastanawiał się nad przejęciem jego steru. Wreszcie znalazł, mamy nadzieję, godnego następcę Stanisława Małachowskiego.

 

To Jerzy Żyliński, bardzo długo związany z KS Gwardia. który do współpracy namówił Krzysztofa Urbanowicza. Jakich argumentów użył, tego nie wiemy!

61 letnia dziś KS Gwardia Piła ma nowego prezesa, zmienił się także zarząd klubu.

Cztery kadencje to bardzo dużo. Tyle czasu za sterami pilskiego klubu LA stał przesympatyczny Stanisław Małachowski. Wcześniej, jak pamiętamy, były czasy Bogdana Gładysza, Jana Obarowskiego czy Kazimierza Madaja.

Od wczoraj za sterami staje Krzysztof Urbanowicz. Na co dzień lider klubu integracji społecznej, w pilskim oddziale MOPS, został prezesem na wczorajszym walnym KS Gwardia. Urbanowicz wykłada także na pilskiej PWSZ - w Zakładzie Pracy Socjalnej Instytutu Stosowanych Studiów Społecznych. Zainteresowania akademickie - procesy społeczne i psychologiczne będące przyczyną trudnych sytuacji w grupach społecznych i rodzinie.

W nowym zarządzie ponadto znaleźli się: Jerzy Żyliński, Roman Marciniak, Piotr Chrząszcz i Maciej Pietraszak. Komisję Rewizyjną tworzą Jarosław Graś Przewodniczący, Zygmunt Ziembikiewicz i Dawid Ziembikiewicz jako członkowie. Uchwalono również nowy statut klubu.

W Gwardii zatem nowe rozdanie!

mariusz markowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe