Święty Mikołaj potrafi zaskoczyć!

  • 6.12.2017, 20:38 (aktualizacja 06.12.2017 20:39)
Święty Mikołaj potrafi zaskoczyć!
„Mini piłkarzyki” od Mikołaja stanęły w szkolnym korytarzu.

6-tego grudnia 2017 r., każde dziecko nie może doczekać się chociaż drobnego upominku od Świętego Mikołaja. Tylko tego dnia buty naszych dzieci są wypolerowane do połysku, no i oczywiście wyciągnięte są największe kozaki (czasami mamy), aby weszło do nich jak najwięcej upominków. Wiadomo, że najczęściej są to słodycze, południowe owoce, ale i niewielka zabawka się tam pojawia. To w domu. A w szkole?
W Szkole Podstawowej w Śmiłowie dzieci równie niecierpliwie czekały na upominki!
Nie zawiodły się! Z Mikołajem spotkali się wszyscy uczniowie szkoły i wszyscy otrzymali upominki.

Pierwszaki zaśpiewały mu także swoją ulubioną kolędę, która bardzo spodobała się naszemu gościowi. Jednak największym zaskoczeniem był wspólny upominek dla najmłodszych uczniów w szkole. Były nim „Mini piłkarzyki”, które stanęły na korytarzu szkolnym. Dzięki temu prezentowi, podczas przerw międzylekcyjnych, dzieci będą mogły odprężyć się, grając „w piłkę nożną”, wykazując się zręcznością i umiejętnościami taktycznymi. Ale najważniejsze są tu kompetencje społeczne, czyli umiejętności społeczne, dzięki którym dzieci nawiązują i utrzymują pozytywne relacje w grupie.

A teraz już wszyscy, zarówno dzieci, jak i dorośli czekamy, może niekoniecznie
na zaskakujące prezenty, ale na pewno na ten niezwykły i radosny czas w gronie rodziny!

Wioletta Janowska
n-l w SP Śmiłowo

 

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe