„Szydercy” - odcinek 5

„Szydercy” - odcinek 5
Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym

.

Redakcja Tygodnik Nowy
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Glutas
Glutas 28.12.2017, 21:45
Z obwodnicą Wałcza to jest jakaś masakra!!!
buh
buh 27.12.2017, 21:48
Buhahahahahaha
Dyzio
Dyzio 25.12.2017, 20:08
Mariusz co Ty wyrabiasz?Stać Cię na dobrą dziennikarską robotę.Odpuść te tvnowskie popłuczyny.Szydera z Salonu Szyderców nieunikniona.PozdrawiamDyzio
o świetnej robocie
o świetnej robocie 26.12.2017, 20:06
Świetną dziennikarską robotą Mariusza było nazwanie matki Bakutilka *** (Bakutilek - job twoja mać).. Było to na łamach Tygodnika Nowego z 11 lipca 2006.
Kostucha
Kostucha 26.12.2017, 20:19
jeszcze trochę
Ja
Ja 25.12.2017, 22:46
Świetną dziennikarką robotą było ogłoszenie konkursu "Kameleon 2005" na podstawie fałszywych danych, które sam autor, spiritus movens tej hucpy, stworzył dla pognębienia jednego obywatela, który miał odwagę i chęć działać na gruncie społecznym przeciwko upodleniu ludności smrodami z Farmutilu.
***hul
***hul 26.12.2017, 08:25
chodzi o tego starucha skazańca?
ostrzeżenie z Sądu
ostrzeżenie z Sądu 26.12.2017, 19:59
Ponieważ skazanie starucha skazańca zatarło się 25 grudnia 2017 z mocy prawa, po orzeczeniu Andrzeja Smyczyńskiego wygórowanym o 50%, używanie określenia "chodzi o tego starucha skazańca?" naraża autora na przykrości.
Wprawdzie skazanie na grzywnę w zawieszeniu na dwa lata zostało woluntarystycznie przedłużone o rok, a Sąd olał naprawę błądzenia swojego sędziego i nie zawiadomił pokrzywdzonego obywatela o właściwym uporządkowaniu swoich wyroków, obywatel z kolei olewa ten sąd w osobie rozwlekle ględzącego i bredzącego nie na temat sędziego. O tym ględzeniu i bredzeniu sąd uwiadamia zainteresowaną publiczność na 9-tej stronie uzasadnienia wyroku.
Ze świątecznym pozdrowieniem - Ja.
Batuta
Batuta 25.12.2017, 22:54
To jest kriminal tango w rytmie bluesa.
Fałszerze prawd -fp
Fałszerze prawd -fp 25.12.2017, 16:08
A gdzie pierwszy wpis?
chochlik
chochlik 28.12.2017, 21:31
Tą razą zaczęcie było od drugiego.
klocek jacka
klocek jacka 25.12.2017, 22:43
turas pozdrawia
Magda Morawska
Magda Morawska 24.12.2017, 13:12
Panowie bardzo Was proszę o tytuł utworu i wykonawcę. Zaczyna się w tle na 28 minucie, 30 sekundzie. Moje aplikacje nie rozpoznają niestety. Bardzo mi się podoba ta aranżacja, mam pomysł na jej zastosowanie. Pozdrawiam.
Olson&Kasia
Olson&Kasia 24.12.2017, 12:54
Wesołych Świąt Panowie. Czekamy na nowe odcinki w sezonie 2018.

Pozostałe