OSP Stare ma nowe mundury

OSP Stare ma nowe mundury
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu dofinansował przedsięwzięcie pn.: „Zakup umundurowania i wyposażenia dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Starem”.

W ramach zadania zakupione zostało osiem zestawów umundurowania (ubrania specjalne, buty, kominiarki, rękawice), motopompa pływająca, trzy radiotelefony oraz osiem latarek. Koszt zakupu umundurowania i wyposażenia wyniósł 29 897,00 zł, z czego około 93% tj. 27 848,00 zł stanowi dotacja z WFOŚiGW w Poznaniu.

- Mając tak nowoczesne umundurowanie i wyposażenie możemy uczestniczyć w szkoleniach podnoszących naszą wiedzę i umiejętności w pożarnictwie- mówi naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej Stare, Grzegorz Węgrzyn.- Pozwoli nam to na sprawne podejmowanie działań ratowniczo-gaśniczych.

(gw)

 

Anna Czapla-Furtacz

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe