Trzy lata za nami

  • 5.01.2018, 09:25
  • Mariusz Markowski
Trzy lata za nami
Humor cały czas nie opuszcza prezesa Spółki Wodno-Ściekowej Gwda w Pile. Tomasz Wojciechowski tryskał nim podczas uroczystego spotkania z decydentami innej Gwdy, tej lekkoatletycznej.

Tradycyjne spotkanie miało na celu podziękowania za coroczną współpracę.

Tak, tak, to już trzy lata, jak pilska spółka wspiera działalność lekkoatletycznego klubu w Pile.

Zaczęło się banalnie. Podczas spotkania na meczu siatkówki i rozmowy prezesa Wojciechowskiego z prezesem Czesławem Pachowiczem.

- Ba, inicjatywa współpracy wyszła ze strony spółki – podkreślano podczas spotkania.

Tak więc zakończono trzyletni okres owocnej z obu stron współpracy. Przed nimi, miejmy nadzieje, kolejne lata. Oba podmioty mają wiele wspólnego ze sobą, zwłaszcza na niwie ekologii.

- Gdybyście klubem motorowym chyba nie wiedziałbym takiej współpracy – żartował prezes Wojciechowski.

Spotkanie było także okazją do wręczenia Prezesowi Tomaszowi Wojciechowskiemu medalu 70-lecia Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe.

Obok obu prezesów w spotkaniu uczestniczyli także Ignacy Krzewiński – wiceprezes i Zbigniew Łapacz – kierownik klubu oraz specjalista od marketingu Spółki „Gwda” Bartosz Bober.

 

Mariusz Markowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe