Niezawodny Jenox

  • 9.01.2018, 10:11 (aktualizacja 09.01.2018 10:19)
  • Mariusz Markowski
Niezawodny Jenox
Mariusz Dymek, dyrektor handlowy chodzieskiej firmy Jenox należy do grona tych ludzi, którzy zawsze dotrzymują słowa. Przekonaliśmy się o tym nie po raz pierwszy.

Teraz za sprawą eventu od nazwą Dolina Noteci Guinness CUP. Gdy wieści, o planowanym pobiciu rekordu w największej ilości oddanych rzutów karnych, rozeszły się po regionie, Firma Jenox Akumulatory

specjalizująca się w przemysłowej produkcji wysokiej klasy akumulatorów do wszystkich typów pojazdów, jako jedna z pierwszych zaproponowała ufundowanie dwóch atrakcyjnych nagród.

W wyniku losowania nagrody otrzymali:  Pani Dorota Pisarek oraz Piotr Klim , oboje z Piły. Pani Dorota, posiadająca Peugota Diesla 206, otrzymała akumulator typu Classic, który jest połączeniem optymalnych parametrów technicznych, skonfigurowanych z myślą o wszystkich typach pojazdów, z bezpieczeństwem i ergonomią użytkowania przy równoczesnym zachowaniu wyjątkowo korzystnej relacji ceny do jakości. Z kolei Pan Piotr do swojej Toyoty Corolli otrzymał Golda. Produkt o niskim poziomie samowyładowania i dodatkowej mocy rozruchowej. Obie nagrody objęte są 2 letnim okresem gwarancji.

Naszych szczęśliwców zapytaliśmy po czasie jak spisują się oba produkty. – Jestem bardzo zadowolona. Wiedziałam wcześniej, że Jenox Akumulatory to dobra firma. Moje informacje w pełni się zgadzają – zapewnia nas Pani Dorota.

 

Mariusz Markowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe