Szlifowali talenty

  • 9.01.2018, 10:14
  • Mariusz Markowski
Szlifowali talenty
Głównym trenerem prowadzącym zajęcia na tatami był francuski szkoleniowiec Serge Feisc (9 dan) – podkreśla Józef Jopek.

To już po raz siódmy Uczniowski Klub Sportowy Olimpia Judo Elbląg zorganizował i zaprosił entuzjastów tego sportu na Judo Camp. W imprezie pz.  “Szlifujemy talenty - poszukujemy mistrza” wzięła udział blisko tysięczna rzesza uczestników.
- Z doświadczenia, od strony szkoleniowej, wiemy, że takie obozy i treningi, gdzie spotyka się zawodników z innych krajów pomagają w rozwoju sportowych umiejętności – zgodnie twierdzą organizatorzy Campu.
W ubiegłym roku trenerem prowadzącym konsultacje techniczne dla zawodników i trenerów był sławny reprezentant polskiego judo, dwukrotny mistrz olimpijski Waldemar Legień. Gościem specjalnym tegorocznej edycji judo Camp był  Paweł Nastula - dwukrotny Mistrz świata, trzykrotny Mistrz Europy i trzynastokrotny Mistrz Polski.
Głównym trenerem prowadzącym zajęcia na tatami był francuski szkoleniowiec Serge Feisc (9 dan) – podkreśla Józef Jopek.
Jego i Tomasza Jopka podopiecznych nie zabrakło w Elblągu.
Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla zawodników i trenerów.
W elbląskim campie  uczestniczyli  zawodnicy z Niemiec, Czech, Rosji, Ukrainy i Kadry Narodowej  Polski. Potraktowaliśmy pobyt w Elblągu jako jeden z cykli przygotowań  do sezonu  2018 r.  Była także okazja spotkać się z Prezesem P Z Judo  Panem Jackiem Zawodką  odkreślają pilscy szkoleniowcy.

Mariusz Markowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe