Pełni werwy i nowych wyzwań

  • 9.01.2018, 10:19 (aktualizacja 09.01.2018 10:22)
  • Mariusz Markowski
Pełni werwy i nowych wyzwań
Dla nas ważne jest żeby bieganie sprawiało nam radość, by odbyło się bez większych kontuzji i żeby nadal spotykać się z cudowną biegową ekipą.

Właśnie skończył się rok 2017. Dla osób związanych z biegowym towarzystwem spod znaku Biura Nieruchomości Lokator, był to rok wyjątkowy. Oficjalne  założono Stowarzyszenie „Lokator Piła” którego prezesem  został Robert Maret, właściciel biura Lokator Nieruchomości

 

Jest także dobra pora na małe podsumowanie osiągnięć i dokonań Lokatora. Żeby nie był ... A tak na serio, aby później nie oglądać się za siebie.

 

- Początek roku wróżył dobry sezon. Udane starty na Halowych Mistrzostwach Polski Weteranów w Toruniu, medalowe miejsca Marka Wasilewskiego, Karola Tereszczuka i Mariusza Gąsiorka - wylicza Mariusz Białczyk.

Wiosną ruszył cykl biegów powiatowych „Biegaj z nami” pod patronatem Starosty pilskiego Eligiusza Komarowskiego. Zaczęło się od Kaczorskiej Dziesiątki i zwycięstwa Macieja Fiałki w klasyfikacji biegaczy z gminy Szydłowo. Skończyło na Biegu Niepodległości w Pile. Po drodze były etapy w gminach: Szydłowo, Łobżenica, Białośliwie, Wyrzysk, Piła, Ujście, Miasteczko Krajeńskie i Wysoka. Czterech Lokatorów. Wszędzie tam roiło się od Lokatorów. Czerwone koszulki były bardzo widoczne. 

Reprezentanci Lokatora ukończyli wszystkie biegi. Podsumowując Romuald Podlecki zajął pierwsze miejsce w kategorii M-60, Mariusz Gąsiorek był drugi w kategorii M-40, Mariusz Białczyk trzeci w kategorii M-40, a Krzysztof Piechowski Junior zajął piąte miejsce  w kategorii M-20.

Truskaweczką na torcie był start Lokatorów w barwach narodowych  w Mistrzostwach Europy Weteranów w lekkiej atletyce w Danii. Marek Wasilewski i Mariusz Gąsiorek godnie reprezentowali powiat pilski.

Póżniej były mistrzostwa  Europy Weteranów w maratonie we Wrocławiu i start Robert Mareta oraz Marka Wasilewskiego, którzy potraktowali bieg na wesoło kończąc go z dobrym czasem i zdjęciem selfie tuż przed samą metą. Brawo Wy!

Wysoką formę w szeregach pilskiej ekipy jak zawsze potwierdził Krzysztof  Zawistowski, który startował w Mistrzostwach Polski Strażaków Państwowej Straży Pożarnej zajmując indywidualnie trzecie miejsce w kategorii M-20 oraz drużynowo pierwsze miejsce KW PSP Poznań.

Rok 2017 był rokiem wyjątkowym ze względu na oficjalne  założenie Stowarzyszenia „Lokator Piła” którego prezesem  został Robert Maret, właściciel biura Lokator Nieruchomości.

Dla nas ważne jest żeby bieganie sprawiało nam radość, by odbyło się bez większych kontuzji i żeby nadal spotykać się z cudowną biegową ekipą.

- Trochę tych biegów było, trochę kilometrów się przebyło, zawsze dobrze się bawiło, ciekawe miejsca się odwiedziło, wspaniałych ludzi się poznawało, raz lepiej raz gorzej ale zawsze do przodu po kolejny medal - podsumowuje Krzysztof Piechowski.

- Jesteśmy otwarci, każdy może do nas wstąpić i to bez względu na poziom biegania. – uważa prezes Robert Maret. Korzystając z okazji chciałbym życzyć sympatykom biegania wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Samych sukcesów biegowych ale przede wszystkim zdrówka, bo z nim można wszystko osiągnąć – dodaje.

Mariusz Markowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe