Iwona Kamińska-Lech liderką Nowoczesnej w Pile

  • 22.01.2018, 13:19
  • Anna Czapla-Furtacz
Iwona Kamińska-Lech liderką Nowoczesnej w Pile
W niedzielę, 21 stycznia w Kole Nowoczesnej w Pile przeprowadzone zostały wybory. Ukonstytuował się Zarząd, na którego czele stanęła Iwona Kamińska-Lech.

Cały skład zarządu przedstawia się następująco: Iwona Kamińska-Lech- Przewodnicząca, Alicja Wajs – Wiceprzewodnicząca, Wojciech Olszewicz – Wiceprzewodniczący, Tomasz Świstak – Skarbnik, Anna Stęrzewska – Sekretarz, Aleksandra Olszewicz - Członkini Zarządu. Zebranie poprowadził Poseł RP Adam Szłapka

W spotkaniu uczestniczyli także przedstawiciele Zarządu Regionu Wielkopolska #Nowoczesna: Katarzyna Kierzek Koperska, Karolina Kwapisiewicz-Smoleń oraz Marek Gola.

 

Anna Czapla-Furtacz
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
usia
usia 5.03.2018, 12:32
Kolejna grupa której się" coś" wydaje. Pokażcie swoje osiągnięcia /nawet w życiu prywatnym/ a wtedy zobaczę, czy należy pogonić was do psiej budy czy do .....?
chochlik
chochlik 28.01.2018, 00:53
Wszystkie funkcje pisze się małą literą, chyba, że to jest nowoczesne, żeby dużą.
konserwatysta
konserwatysta 4.03.2018, 22:40
"Nowocześni" słyną z braków w wykształceniu.
Stary łysy
Stary łysy 28.01.2018, 00:38
Ze zdjęcia możemy wyprowadzić jedynie słuszny pogląd, że są bardzo nowocześni!!!
Piękni omal dwudziestoletni pryszczaci.hłehłehłe.
romek
romek 25.01.2018, 23:38
Brawo. Może zastąpią PO !!!!!!
Łukasz Mastalerek
Łukasz Mastalerek 25.01.2018, 15:48
Od razu przyznaje że nie jestem entuzjastą polityki w wydaniu partii Nowoczesna ani partii PO jednak,kobiety znajdujące się w szeregach tych partii według mnie odznaczają się wybitną urodą,stąd też plus dla założyciela Nowoczesnej Ryszarda Petru,podczas kiedy w Grudniu 2016 roku mieliśmy zupełnie niepotrzebnie okupowany sejm,Pan Ryszard Petru zrobił rzecz w tym momencie najbardziej odpowiednią,pojechał na Maderę w towarzystwie partyjnej koleżanki,całkiem słusznie korzystać z uciech życia,natomiast minus dla Pana Donalda Tuska ponieważ opuścił tak urodziwe niewiasty,jakie ma u siebie w klubie,szczególnie wiele także w Pile,i udał się do Brukseli w delegację wybierając towarzystwo Pani Angeli Merkel,co prawda za dosyć znaczną sumę,jednak podejrzewam że od dawna już tęskni do powrotu,gdybym miał spędzać sylwestra czy inną huczną imprezę,chętnie wymieniła bym się toastami z Ryszardem Petru i Aleksandrem Kwaśniewskim ,ale pod warunkiem że na imprezę zabiorą ze sobą swoje partyjnie i nie tylko koleżanki,oczywiście z PO też chętnie zabaluje,czekam na Plan Ryszarda Petru na sylwestra,ja sobie taką imprezę tak oto wyobrażam.proszę obejrzeć ten teledysk:
https://www.youtube.com/watch?v=hgqvZHQf20Q
oraz ten teledysk:
https://www.youtube.com/watch?v=J-Gq4Twby0s
i jeszcze te dwa
https://www.youtube.com/watch?v=69UCWeGfZEI
https://www.youtube.com/watch?v=E2pVDJiZutA
PIS niech w tym czasie zajmie się rządzeniem krajem,myślę że wtedy będziemy wszyscy zadowoleni,Pan Mariusz Błaszczak ochroni naszą imprezę przed zradykalizowanymi muzłumanami,pogódżmy się wszyscy w końcu,po co te strajki i ta wrogość,nie możemy wszyscy darzyć się sympatią,za rok znowu mamy święta i będziemy znowu sobie składać życzenia,i nikt nikogo nie zapyta jakie poglądy prezentuje,wszyscy razem na te chociaż kilka dni będą żyli ze sobą jak brat z bratem.
Zielony Badylek
Zielony Badylek 25.01.2018, 11:08
Ta Pani jest jak mityczny król Midas - czego się do tej pory nie dotknęła, to zawsze zamieniało się to niekoniecznie w złoto
Mysl