Atrium Kasztanowa w Pile otwarte we wszystkie niedziele

  • 8.03.2018, 11:46
Atrium Kasztanowa w Pile otwarte we wszystkie niedziele Atrium Kasztanowa
W związku z obowiązującą od 1 marca 2018 r. ustawą o ograniczeniu handlu w niedziele, święta i niektóre inne dni, Atrium Polska informuje, że większość centrów handlowych należących do firmy, w tym także Atrium Kasztanowa w Pile, będzie otwarta we wszystkie niedziele.

Decyzja podjęta przez Spółkę wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tych najemców oraz ich klientów, którzy zgodnie z obowiązującym prawem mogą prowadzić działalność handlową we wszystkie niedziele.

W najbliższą niedzielę w Atrium Kasztanowa w Pile otwartych będzie sześć różnych lokali: kino Helios, Pizza Hut, Lodziarnia Śnieżynka, Przytulna Cafe, KFC i apteka.

- W naszych galeriach będą czynne lokale, których zakaz prowadzenia handlu w niedzielę nie dotyczy. Mam tu na myśli między innymi restauracje, cukiernie, apteki czy kina. Warto też zaznaczyć, że w inne dni tygodnia dopuszczamy możliwość wydłużenia godzin otwarcia centrum handlowego jeśli najemcy zwrócą się do nas z takimi wnioskami – komentuje Monika Frukowska, dyrektor Atrium Kasztanowa.

W pozostałe dni tygodnia Atrium Polska nie zmienia godzin funkcjonowania swoich centrów handlowych.

(ab)


 


 

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gabi
gabi 8.03.2018, 12:59
Pięknie

Pozostałe