WYRZYSK Odremontowany budynek dla firmy sprzątającej

  • 9.03.2018, 10:45
  • eki
WYRZYSK Odremontowany budynek dla firmy sprzątającej
W końcu mają swoją siedzibę

W maju ubiegłego roku Gmina przystąpiła do remontu budynku  znajdującego się przy ulicy Pocztowej w Wyrzysku. Zadanie pochłonęło 419tys zł, ale jak twierdzi burmistrz Bogusława Jagodzińska, inwestycja jest jak najbardziej zasadna: - W ostatnich latach ten budynek nie był użytkowany i niszczał. Postanowiliśmy  wyremontować i zagospodarować obiekt, by przeznaczyć go na siedzibę naszej firmy sprzątającej.

Po wykonaniu robót rozbiórkowych powstały ścianki działowe, posadzki, wymieniona została stolarka okienna i drzwiowa. Docieplono elewację i dach.

- Budynek  wymagał również wykonania nowych instalacji z branży elektrycznej i sanitarnej. Jednocześnie wykonano prace przy zagospodarowaniu terenu wokół budynku – informuje burmistrz Bogusława Jagodzińska.

Od kilku dni z obiektu korzysta gminna firma sprzątająca. Pracownicy wykonujący prace porządkowe na terenie miasta i gminy, którzy dotychczas korzystali z różnych pomieszczeń w kilku lokalizacjach obecnie mają swoją siedzibę. W budynku znajdują się niezbędne sanitariaty, prysznice i pomieszczenia socjalne. Na parterze przewidziano pomieszczenia  na sprzęt.

(es), fot. UM

eki
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe