Ukradł elektronarzedzia

  • 12.03.2018, 10:37
  • Anna Czapla-Furtacz
Ukradł elektronarzedzia
Policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 34-letniego mieszkańca miasta, podejrzanego o kradzież elektronarzędzi z jednego z marketów budowlanych na terenie Poły. Dodatkowo policjanci ustalili, że mężczyzna mimo orzeczonego zakazu sądowego kierował pojazdem marki Citroen.

Podkom. Żaneta Kowalska, rzecznik prasowy KPP:- Policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego z pilskiej komendy pełnili służbę na terenie miasta. W pewnym momencie uzyskali informację, że na terenie jednego z marketów budowlanych znajduje się mężczyzna, który prawdopodobnie wcześniej ukradł elektronarzędzia. Funkcjonariusze błyskawicznie pojechali do sklepu. Na miejscu zatrzymali 34-letniego mężczyznę.

Podczas kontroli policjanci ujawnili ukryty w częściach garderoby dalmierz laserowy. Amator cudzego mienia został zatrzymany przez funkcjonariuszy i trafił prosto do policyjnego aresztu. Policjanci ustalili, że mężczyzna kilka razy był wcześniej w tym markecie i ukradł inne elektronarzędzia. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę blisko 1 tys. złotych. Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego odzyskali część skradzionego mienia.

Podkom. Żaneta Kowalska:- Śledczy dodatkowo ustalili, że 34-letni mieszkaniec Piły mimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych wydanego przez Sąd, kierował samochodem marki Citroen. Nieodpowiedzialny mieszkaniec Piły za popełnione przestępstwa odpowie przed Sądem. Grozi mu kara więzienia do 5 lat.

kpp

Anna Czapla-Furtacz
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Waldi
Waldi 17.03.2018, 17:01
A może był tylko roztargniony, zamyślony i miał trudną sytuację rodzinna
takiego tłumaczenia uczą nas sędziowie.takie tłumaczenia są przecież na czasie.Więc za co go zamknęli, chyba tylko dlatego,że nie jest Sędzią

Pozostałe