Marta Kubiak patronem!

  • 13.03.2018, 08:55
  • Mariusz Markowski
Marta Kubiak patronem!
- W Polsce od lat 50-tych, tj. od chwili naszej kariery sportowej, do chwili obecnej organizuje się w większości turnieje do tzw. 2-óch przegranych, co jest krzywdzące dla uczestników, bo słabsi odchodzą od dyscypliny. Stąd przez lata marzyliśmy, aby mając warunki stworzyć system, aby zawodnik przyjeżdżając na turniej "nagrał się". Nasze marzenie spełniło się. Dzięki zaciętości i pomysłowości wraz z Janem Moderem oraz Stanisławem Pyrzem opracowaliśmy system, który zadowala uczestników i organizatorów. Cieszy nas niezmiernie, że Pani Poseł Marta Kubiak objęła nasz turniej patronatem honorowym – powiedział Andrzej Lemieszka, jeden z organizatorów.

Turniej rozpoczął swoja historie w 2002 r., gdy oddano do użytkowania  Halę Sportową w Krzyżu Wlkp. Pozyskaliśmy sponsora tytularnego - właściciela firmy PETRA p. Piotra Michałka, firmę THULE w Hucie Szklanej.

Przez 12 sezonów w turniejach brało udział 4431 osób, m.in. Mistrz Europy, Polski, Ekstraklasy I i II ligi "K" i "M" w tym młodzi, niepełnosprawni, weterani.

W tym okresie odbyło się 86 turniejów.                    

Od sezonu 2010/2011 jest to największy cykliczny turniej w Polsce.

            Zapraszamy na najbliższy turniej 18 marca oraz na finałowy turniej cyklu 29 kwietnia z podsumowaniem w pięciu kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazja, do 35 lat, do 55 lat, powyżej 55 lat. Zgłoszenia prosimy przesyłać ma adres: [email protected], lub tel. 693713521 do godz. 9.30 w dniu Turnieju. Więcej informacji na www.petracup.pl

 

Mariusz Markowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe