PODSUMOWANIE KONKURSU NA EKOLOGICZNĄ ZAKŁADKĘ DO KSIĄŻKI SMOG – STOP!

  • 13.03.2018, 14:14 (aktualizacja 13.03.2018 14:17)
PODSUMOWANIE KONKURSU NA EKOLOGICZNĄ ZAKŁADKĘ DO KSIĄŻKI SMOG – STOP!
12 marca 2018 r. w Czytelni Biblioteki Pedagogicznej w Pile odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego na ekologiczną zakładkę do książki SMOG-STOP, skierowanego do dzieci 5-6 letnich z powiatu pilskiego.

Biblioteka chcąc zachęcić dzieci do czytania, jednocześnie zwróciła uwagę na istotny problem zagrożenia dla środowiska jakim jest SMOG. Przyznano nagrody i wyróżnienia dla Przedszkoli: Nr 5, 6, 14, 16, 17,19 w Pile oraz Niepublicznego Przedszkola Zielona Dolina w Pile - pełna lista na www.bp.pila.pl
Dzieci otrzymały nagrody ufundowane przez Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu. Organizatorami konkursu były nauczycielki: Lidia Bochan i Aleksandra Kaczmarek. Dodatkową atrakcją dla uczestników było obejrzenie teatrzyku Kamishibai "Motyl Cytrynek Latolistek".
Prowadząca Beata Walczak – wicedyrektor CDN PBP w Pile zachęcała do kolejnych spotkań z książką w Bibliotece Pedagogicznej w Pile, a także do wzięcia udziału w kolejnej edycji wojewódzkiego konkursu „Bądź Eko, działaj Eko” organizowanego z inicjatywy pani Marszalek Marzeny Wodzińskiej.

LB

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe