„Szydercy” - odcinek 15.

„Szydercy” - odcinek 15.
Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym

.

Redakcja Tygodnik Nowy
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kk
Kk 16.04.2018, 20:33
Kupa
taśmy wstydu
taśmy wstydu 14.04.2018, 07:29
https://www.youtube.com/watch?v=pgAm3E9UkmM
synowiec
synowiec 5.04.2018, 09:04
Tato Januszu, wiatraczek mi nawalił. Ja gore!
edukator
edukator 13.04.2018, 14:23
Gor sobie aż zgorzejesz do cna. Trochę wzrośnie temperatura otoczenia, trochę popiołu, reszta syf.
Synowiec nie może się zwracać do nikogo "tato", bo z definicji synowiec znaczy: bratanek. Chyba, że zwraca się do ojca, ale wtedy jest synem.
Jotel
Jotel 29.03.2018, 19:31
Ja trochę z innej beczki: co zrobić ma ojciec, jak mu syna wali facet?
krótka piłka
krótka piłka 13.04.2018, 14:24
Ja bym strzelał.
Ukrainiec z Młyna
Ukrainiec z Młyna 30.03.2018, 01:16
Wysłać do Łodzi, wkrecić w dragi potem do Włoch a potem do USA. Tam niech mu Turas w dupę sra.
Jacek Kwiatkowski
Jacek Kwiatkowski 29.03.2018, 17:36
XYz
Człowieku o pseudonimie.
Jak na dziś i zawsze będę robił to co ja uznam za stosowne. Żadnym kandydatem jeszcze nie jestem. Ruch Narodowy to nie kaprys a potrzeba ratowania wartości, między innymi w Pile, przez partię PO, wyłącznie z nazwy obywatelskiej. Koniec z gwarantowanym rozwojem dla wybranych firm i osób
mydełko Fa
mydełko Fa 29.03.2018, 13:29
Mariusz, faktycznie!!!
Vizir i fairy
Vizir i fairy 3.04.2018, 09:58
Nietypowa poza tego w okularach wskazuje jak systematycznie można zapuścić brudem typowe dżinsy
Janina Ipohorska
Janina Ipohorska 2 dni temu, 19:41
Pozy uznane za nietypowe niczego nie dowodzą, a szczególnie braku kultury. Brak kultury jest i nie musi być demonstrowany specjalnymi zachowaniami. Co jest, widać bez nadzwyczajnych starań.
pług siedmioskibowy
pług siedmioskibowy 2 dni temu, 19:33
Budowa anatomiczna a szczególnie obfitość dałaby Biedroniowi wielkie pole do zaorania. Skiba odpada ze swoją skibą a la Buzek.
korkula
korkula 3.04.2018, 11:49
Janusz to debil
Kameleon 1234567890
Kameleon 1234567890 2 dni temu, 11:13
według testu debil ma 55-60 IQ. To jest wynik dwucyfrowy. U redaktora, autora "Kameleon 2005" IQ jest jednocyfrowe.
bolimuszka
bolimuszka 13.04.2018, 23:25
O ile się orientuję, to ten z zapuszczonymi dżinsami ma inne bachory jakoś tak na M. I rozwój ich dociąga do taty, IQ<10.
***hula
***hula 14.04.2018, 07:29
pewne jest, że twojego turas ruuucha, więc od tyłu na portki zawsze coś wycieknie
Vizir
Vizir 14.04.2018, 22:29
Są to oczywiście portki szydercy z 15 wydania.
srracchula
srracchula 15.04.2018, 07:52
pewne jest, że twojego turas ruuucha, więc od tyłu na portki zawsze coś wycieknie
miara długości
miara długości 2 dni temu, 12:37
Przy założeniu, że facet ruchany przez turasa mieszka w Nowym Yorku, musimy przyjąć taką prawdę, że ruchacz musiałby mieć c h u j a o długości 3600 kilometrów i paręnaście centymetrów, albowiem mieszka on od pięciu lat w Las Vegas.
Krystyna Powieczka
Krystyna Powieczka Dzisiaj, 14:57
ma, ma, ma! a u mojego to tylko bebech
nieznany
nieznany 2 dni temu, 12:42
Dobre....
pralka Frania
pralka Frania 29.03.2018, 13:24
Spodnie trzeba czasem uprać.
wspomnienie
wspomnienie Dzisiaj, 13:10
Zygiert Janina 2008-11-08 22:27:00
"Mariuszowi nie dorastasz od pięt!!!" antypisior, któremu jak widać nie staje również umiejętności różnicowania przyimków. A nasuwa się natychmiast "... dorastasz do pięt..." Ale dla antypisior'a wsio rawno, czy "od", czy "do".
Od pięt Mariusza może co najwyżej ulatniać się swąd, czy smród, mogą odpadać płaty złuszczonego naskórka, mogą odrywać się skarpety połamane, a do nich może łasić się pies i wylizywać spomiędzy palców ulubione spękania drożdżakowe.
dzienniknowy.pl
jan
jan Dzisiaj, 14:55
lemanowic, ale z ciebie obrzydliwa stara świnia, tfu staruchu. Zasrywasz ten portal
impresjonizm majtkowy
impresjonizm majtkowy 5.04.2018, 00:25
U tego po prawo nie widać, bo czarne na czarnym.
kurnik
kurnik 29.03.2018, 13:07
Nareszcie faceci z jajem (wielkanocnym).

Pozostałe