„Szydercy” - odcinek 16.

  • 31.03.2018, 23:04 (aktualizacja 13.04.2018 19:30)
  • Marek Barabasz
„Szydercy” - odcinek 16.
Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym

.

Marek Barabasz
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (50)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
turecka lewatywa
turecka lewatywa 30.06.2018, 09:54
Najlepsza sperma od turka. Jacek przyjął już ze trzy wiadra odbytowo
hehehe
hehehe 30.06.2018, 08:30
żeby dawać co noc, trzeba mieć syna pedała i zięcia turka
terrarium z gametami
terrarium z gametami 30.06.2018, 09:55
Czy ci dwaj to są synowie pedała? Jeden wygląda na turecki pomiot, drugi inteligentny inaczej. Nieszczęście dla społeczeństwa. A mieli nie przyjmować arabów.
krycha jeszcze (z)dycha
krycha jeszcze (z)dycha 8.05.2018, 14:08
?
hehe
hehe 29.04.2018, 16:55
bo timesie, głupku, to są odcinki na facebooka, a tu tylko stare archiwizowane.
die Zeit
die Zeit 8.05.2018, 10:08
ale mądralo mądralińska times odnosił się dokładnie do tego portalu a nie do jakiegoś portalu szpiegowskiego fejsbuk.
nieznany
nieznany 8.05.2018, 10:31
Dobre....
Jonasz Lemunowicz
Jonasz Lemunowicz 29.04.2018, 17:01
Ja wiem, że tam jest co tydzień, ale na fejsie ja nie mogę hejtować
Marijórz Szalbjesz
Marijórz Szalbjesz 8.05.2018, 10:32
Kogo to obchodzi?
języczek u wargi
języczek u wargi 6.05.2018, 11:16
Jonaszu, jako internetowy onanista mógłbyś skołować, zhejtować jakąś panienkę swoim zaganiaczem albo namówić na ręczną robótkę, gdyby się okazało,że nie dosięgasz do punktu G.
sztuka kochania
sztuka kochania 8.05.2018, 10:44
"języczek u wargi" to się roschodzi o sex oralny? Bo w takim bądź razie jest to coś dla Noski, aby wysłał do seksuologa, psychologa, psychiatry, ginekologa, pani Wisłockiej.
spis
spis 11.05.2018, 11:41
Podobno pani Wisłocka nie żyje!
ssak aborcyjny
ssak aborcyjny 6.05.2018, 12:17
Ten plugawy tekst jest akurat dla Z. Noski, żeby miał kogo posyłać do specjalisty medycyny obsługi bzykania.
times
times 28.04.2018, 09:57
No, szydercy, dobijacie już do końca czwartego tygodnia bez nowości na tym portalu.
Taka prawda
Taka prawda 23.04.2018, 22:22
O ile się rozchodzi o banery, to należy przypomnieć, że Marek Barabasz przybył 12 lipca 2006 roku przed Sąd Rejonowy w Pile, gdzie protestował głodowo Stanisław Grabiński, któremu surowe ścieki z Farmutilu zatruły staw rybny. Proces trwał 7 lat i już, już miało być ogłoszenie wyroku, aż tu nagle sędzia zachorowała strasznie, że proces musiał być przeprowadzony od nowa. Treść banera przywleczonego przez Barabasza, Krupę i jakiegoś anemika znieważała śp Stanisława Grabińskiego.
Banery są różne.
Ciekawość
Ciekawość 21.05.2018, 23:34
I co z panią sędzia ?
Osservatore Pilano
Osservatore Pilano 22.05.2018, 08:15
Po wyznaczeniu przez prezesa nowego składu sądu, pani sędzia cudownie ozdrowiała i orzeka do dziś. Sprawę rozpoznał na nowo sędzia Marcin Garcia Fernandez w tak zwane try miga.
archiwum MB
archiwum MB 8.05.2018, 10:45
Za ten czyn Barabasz został ukarany przez sąd, a zatem jest on skazańcem.
.
. 23.04.2018, 23:54
czy cancer już dożre powieczkę?
fanka Szyderców
fanka Szyderców 23.04.2018, 12:41
Minęły 3 tygodnie a tygodniowy cykl zaciął się na amen. Jak wydanie miesięcznika faktypilskie.pl, z częstotliwością co 40 dni.
Major Bzyk
Major Bzyk 29.06.2018, 09:20
Bo żeby dawać co tydzień trzeba wiadro inteligencji a nie terrarium ze spermą.
pochodna e do iks
pochodna e do iks 24.04.2018, 12:52
Na portalu dzienniknowy, po pełnym chwały okresie redaktorzenia XI 2004 - IX 2007, utrwaliła się nowa metoda liczenia i stąd tydzień może trwać trzy tygodnie, co by dawało rok 1095 dób.
a bramki są dwie
a bramki są dwie 11.05.2018, 11:05
to by było dobre dla Tuska, bo on narzekał, że tydzień za krótki aby wszystko przeczytać w chwilach wolnych od grania w piłkę.
do skazanego starucha
do skazanego starucha 24.04.2018, 15:25
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie – po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba.
przychodnia dla IQ jednocyfrowego
przychodnia dla IQ jednocyfrowego 6.05.2018, 22:29
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie – po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba.
Ten tekst tyle razy się pojawił, ale nie wiadomo, który z uczestników szopki jest idiotą. Bo kto jest świnią, wiadomo.
lm - logik metodyczny
lm - logik metodyczny 7.05.2018, 09:32
Nie wyklucza się koniunkcji.
75,5 years
75,5 years 7.05.2018, 06:52
To proste i każdy o tym wie: świnią jest stary hejter leman, mający w CV skazanie - to po plajcie lumpeksu jego największe "osiągnięcie" w życiu
a z noska kap, kap...
a z noska kap, kap... 7.05.2018, 13:28
Zaprawdę, powiadam wam, z zapisu "75,5 years" wnioskujemy, że chodzi to o zombiego komuny urodzonego we wsi Posada 10 grudnia 1942 roku. Dla przybliżenia sylwetki tego czegoś dodajemy, że jest absolwentem polonistyki i robi prymitywne błędy ortograficzne. A pisze często i głupio.
...
... 24.04.2018, 07:10
ostatni odcinek został nakręcony i zamieszczony FB przed tygodniem, więc nie kłam, ojcze pedała
do ...
do ... 6.05.2018, 12:25
Zbytek łaski od trzykropka. Pedał jest dźwignią dwustronną. Za ojca tego urządzenia uważa się Archimedesa. powiedział on: Archimedes użył słów: "Dajcie mi dostatecznie długą dźwignię i punkt podparcia, a poruszę Ziemię". Faktycznie Ziemię poruszył Mikołaj Kopernik. Użył do tego celu umysłu Polaka.

nieznany
nieznany 6.05.2018, 12:45
Dobre....
nieznany
nieznany 6.05.2018, 12:34
Dobre....
...
... 6.05.2018, 19:59
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie – po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba.
...
... 23.04.2018, 18:22
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie – po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba.
Kapucyn
Kapucyn 19.04.2018, 23:46
bardzo mnie się podoba ten program - tak trzymać Panowie Barabasz i Szalbierz, nazwiska macie odpowiednie do tego programu
ogórek suszony
ogórek suszony 20.04.2018, 12:26
Od kapucynów wszelkiego sortu jest specjalista. To Szalbierz, który już jakieś 10 lat temu pisał o "Bara-bara z Kapucynem Mniejszym". Z pewnością po tylu latach ten kapucyn jest jeszcze mniejszy. Nawet jeśli założymy, że można go uznać za" Szatana z ogórkiem", to z pewnością jest to uwiędły korniszon AD 1962.
...
... 20.04.2018, 12:48
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie – po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba.
Korek
Korek 16.04.2018, 20:32
Dobrało się dwóch dziadów ))
Wielep
Wielep 18.04.2018, 12:51
Oni się nie dobrali. Zostali mianowani przez Króla Flaków do dyskredytacji prezydenta Piotra Głowskiego. Taki jest interes ferajny Porozumienia Samorządowego, aby na funkcji prezydenta miasta posadzić Komarowskiego. Rządzi tymi ruchami Król Flaków z drugiego rzędu. Ale lejce i wędzidło ma on. Dlatego mianował zaprawionych w bojach o lepsze żarcie swoich dwóch furfantów - totumfackich. Takie dziady nie mickiewiczowskie!
nieznany
nieznany 18.04.2018, 19:13
Furfant Pilski. Hehehe, dobre!!!
Wielep
Wielep 18.04.2018, 19:18
W skrócie FP!!!
do ojca pedała
do ojca pedała 19.04.2018, 07:23
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie – po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba.
taśmy wstydu
taśmy wstydu 14.04.2018, 13:35
https://www.youtube.com/watch?v=pgAm3E9UkmM
My
My 14.04.2018, 10:21
Co to za gruba sprawa? Szalbierz ogłosił konkurs "Kameleon '2005", a fakty do niego zbierał w roku 2006! To jest tragiczne, klasyczne zagubienie w czasie świadczące o rozwoju umysłowym. Jakie to świadectwo, a c h u j nas to obchodzi.
Errator
Errator 18.04.2018, 19:22
W przyszłości Szalbierz uciekał od kompromitacji zmieniając w publikacjach pierwotną nazwę Kameleon '2005 na "Kameleon roku". To świadczy o nim źle, że nie przemyślał, ale kto ma myśleć w zaflaszkowanym Kolegium Redakcyjnym?
taka prawda
taka prawda 24.04.2018, 12:44
"W przyszłości Szalbierz uciekał...", oczywiście z naciskiem na ...kał.
...
... 19.04.2018, 07:56
w przyszłości? hahahaha!
lm - logik metodyczny
lm - logik metodyczny 19.04.2018, 09:41
Tak, w przyszłości. Po upływie pewnego czasu Mariusz Szalbierz zapragnął zdystansować się od popełnionej standardowej głupoty napędzanej półtora flaszką na Kolegium Redakcynym. A zatem działo się to w przyszłości względem pierwotnej wypowiedzi, którą po krytyce uznał za błędną i kompromitującą jego wielką inteligencję o IQ jednocyfrowym. Nie wiemy, w jakim systemie liczenia ta wrtość jednocyfrowa jest oznaczona.
...
... 19.04.2018, 14:09
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie – po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba.
Liczykrupa
Liczykrupa 13.04.2018, 23:14
Wiadomo, że odcinek 16 z 31 marca ukazuje się 13 kwietnia. To jest normalna norma.

Pozostałe