„Szydercy” - odcinek 18.

  • 4.05.2018, 10:03
„Szydercy” - odcinek 18.
Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym

.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (103)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
świr 73
świr 73 21.08.2018, 09:16
ooo - oblech leman zaczyna z sobą dyskutować :)
Gościu
Gościu 21.06.2018, 01:05
Ty głupi Lemanie
Gościu
Gościu 21.06.2018, 07:27
Przepraszam, pomyliłem się, to ja jestem głupi.
My z Gronem
My z Gronem 21.06.2018, 13:11
Można też oświadczyć: ty głupi farmazonie; ty głupi przestępco z czasów Piłata. Ale po co, głupi tego nie ogarnie, nie zajarzy. Oni potrzebują narąbać się flaszek zaćmiewających, żeby z autopsji opowiadać o dobrodziejstwach nałogów.
Kassandra
Kassandra 13.06.2018, 13:26
O ile rozchodzi się o „Szydercy”, zesrala się bieda i płacze.
srandra
srandra 13.06.2018, 22:42
No widzisz, staruchu, kilka dni jednak wytrzymałeś. No ale w końcu się zesrałeś, jak twój jacek po tym, jak go turas dosiadł :)
srandra
srandra 14.06.2018, 07:36
Przepraszam, ale jestem głupi i mam niską samoocenę. Jak zapomnę wziąć leki, to pieprzy mi się w główce i wypisują głupoty pod różnymi nickami.
Nieznany
Nieznany 13.06.2018, 15:04
Dobre....
taśmy hańby
taśmy hańby 2.06.2018, 20:27
https://www.youtube.com/watch?v=ShY-4gIJkyg&t=27s
FanClub Le Mana "MaxLena"
FanClub Le Mana "MaxLena" 2.06.2018, 21:39
Dziękujemy za ten link. Jest bardzo istotny dla wykazania, że to nagranie zostało wykonane przez kreta oskarżonego Henryka, Kamil Ceranowski, człowiek sprzedajny.
hahaha
hahaha 31.05.2018, 13:50
hahahahahahahahahahahaha Brawo Panowie :-))))
Borubar
Borubar 31.05.2018, 10:22
Barabasz zadowolony z siebie, a podobno redakcję Tygodnika Nowego opuszczają kolejni dziennikarze i to bynajmniej nie z własnej woli!
Stachan
Stachan 28.05.2018, 15:12
Jak donosi facebook podobno redaktor Mariusz był na jakiejś kuracji dlatego ludność mogła odetchnąć od tego programu.
Łopata Grabarza
Łopata Grabarza 1.06.2018, 09:37
Byłoby korzystnie, gdyby pan Mariusz został w tym miejscu do końca. Jest przecież we wiosce na peryferiach wydawca. Se poradzi.
Sznajdemueler Nabliudatiel
Sznajdemueler Nabliudatiel 28.05.2018, 18:29
Bydgoszcz czy Charcice?
Alternatywy 1
Alternatywy 1 2.06.2018, 18:57
Górna Grupa.
młyn
młyn 29.05.2018, 14:03
na pewno nie był w kiszce jacka, bo tak rezydentem jest turas
defloracja finger in vaginum
defloracja finger in vaginum 19.06.2018, 12:32
ale mógł być palcem w córce.
Fakty pilskie
Fakty pilskie 21.08.2018, 08:59
On nie ma córki.
dobre
dobre 19.06.2018, 17:23
leman, wieprzu 72 letni, co u synowej słychać? nadal sika na stojąco?
A 09
A 09 1.06.2018, 09:54
No tak. On był w kolejce po karkówkę z grilla, kiedy miał kwitek na krwawą kiszkę z grilla. Była to kiszka od Huberta w barze pod Zdechłym Szczupakiem.
naturalistyczny odlot
naturalistyczny odlot 24.06.2018, 13:25
"krwawa kiszka z grilla", to nic innego jak napalona, gorąca panienka oferująca swoje wnętrzności do zaruchania w okresie okresu.
Prof. Tiger Mlodowicz
Prof. Tiger Mlodowicz 21.08.2018, 09:03
Według Michaliny Wisłockiej bara-bara w krew nie jest problemem medycznym, tylko estetycznym.
BajoBongo
BajoBongo 28.05.2018, 11:21
Mi się wydaje taka sprawa. Nastąpił koniec kabaretu-szopki "Szydercy". Tak trzymać ...wa mać.
SzaBa
SzaBa 21.06.2018, 23:07
I to się sprawdza, przynajmniej na tym portalu i faktypilskie.pl.
Pi er dolne
Pi er dolne 8.06.2018, 20:18
Jest to słuszna uwaga o charakterze ustrojowym.
penetratorka lumpexowa
penetratorka lumpexowa 17.05.2018, 12:42
Mi się zdaje, że ten szyderca bardziej masywny ma na zdjęciu tę samą podkoszulkę, co 18 sierpnia 2012 na obiekcie "Plaża Ty i Ja" w zachodniopomorskim. Tylko, że tym razem jest podkoszulka mniej usztywniona, jakby uprana. Możliwe, że się mylę. W pobliżu redakcji Tygodnika Nowego jest lumpeks i są fajne ciuchy, nawet nie mocno zafajdane.
errata
errata 17.05.2018, 15:24
jest: 2012; powinno być: 2013
Praczka????
Praczka???? 1.06.2018, 15:08
E tam. Co to jest rok dla tiszerta?
...
... 17.05.2018, 13:37
to napisałem ja, lemanowicz - szef lumpeksu, co z kretesem upadł
przewrotka
przewrotka 29.05.2018, 12:53
O ile chodzi o upadki dość spektakularne, to na naszym pilskim terenie upadł z hukiem krat więziennych aresztu w Szamotułach wielki polityk o wielkiej wiedzy, właściciel spółki "Birkut", stukacz-kret Stokłosy w PiSie Jacek "CiJa" - Robak - Karol.
On się wypierał, jakoby nie donosił Stokłosie, udawał marsz do sądu ale mimo, że Podmokły proponował mu wsparcie finansowe na założenie sprawy karnej z art. 212 kk, nie zrobił tego kroku. Bo jego aktywność kapownika - hakowego jest udokumentowana w zbiorach video-audio archiwum Czarnego Barana Picadora z siedzibą w Pasibrzuchu. W książce cegle "W szponach władzy" Stokłosa pokazał, kto trzyma cugle. I Jacek wie, że hamuje go kiełzno w paszczy.
Śmietnik w Kłodzie
Śmietnik w Kłodzie 24.06.2018, 19:27
Dodać należy: fortop, Antymit. Antymit w zespole śmieciowych kapusiów.
Kasiorny
Kasiorny 3.06.2018, 08:45
CiJa zawsze był golodupcem.
podfruwajka
podfruwajka 3.06.2018, 11:26
...i lubiał za***ić
pamięć absolutna
pamięć absolutna 30.05.2018, 16:49
Max Kraczkowski domagał się rozstrzygnięcia zawartości faktycznej rozdziału "W szponach władzy" poświęconego CiJa, przed sądem. Od wyniku uzależniał dalsze członkostwo CiJa w PiS. CiJa nie poszedł do sądu i zatem poszedł w odstawkę.
wsw
wsw 29.05.2018, 13:21
Wygląda na to, że jest to jakiś rodzaj demokracji sterowanej a cugle trzymają stare repy służb specjalnych. Jacek to zwykły chudy placek, naleśnik bytowo zbliżony do dziennikarskiej sitwy z wiochy na peryferiach. Czyli wódka degeneratka.
Stare Repy Służb Specjalnych
Stare Repy Służb Specjalnych 21.08.2018, 16:04
TV Trwam nadała kiedyś film z balangi w biurze senatora ze Śmilowa, gdzie wyżsi oficerowie, generałowie stukali się kielichami a szef NBN za „Bolka” Wałęsy, agent bezpieki Jerzy Milewski dziękował Stoklosie za miły pobyt. A w tle kaszanka na gorąco.
Poprawczak
Poprawczak 21.08.2018, 19:04
Chyba BBN.
tłuste koty
tłuste koty 1.06.2018, 20:05
Chudopachołek.
Krecia P
Krecia P 17.05.2018, 19:12
To ja: NIP, Regon, Urząd Skarbowy, rejestr działalności gospodarczej Urzędu Miejskiego, ZUS. Wspólnie razem stwierdzamy, że lumpeks na Karola Marksa 12 zakończył swoją robotę bez żadnych niespłaconych zobowiązań, długów w płatności podatków, ZUS-u,, wynagrodzeń dla pracowników. Dlatego oświadczenie: "... Dzisiaj, 13:37
to napisałem ja, lemanowicz - szef lumpeksu, co z kretesem upadł" jest dywagacją nie zawierającą prawdy.
Semanticon
Semanticon 18.05.2018, 11:25
Dywagacja, to odpowiednie słowo. W pamięci odnajduję uzasadnienie do pewnego wyroku, który w końcu upadł. Sędzia Andrzej Smyczyński odnosząc się do swojego wyroku oznajmił publiczności, że on skazał delikwenta na 10 miesięcy więzienia w efekcie swoich dywagacji. Dywagacja, to ględzenie, bredzenie, pisanie lub mówienie rozwlekle, nie na temat. Panu sędziemu gratulujemy.
ciekawska Cipka
ciekawska Cipka 31.05.2018, 11:14
Dlaczego upadł był on?
ciekawa Cipka
ciekawa Cipka 30.05.2018, 16:51
Za co go skazał? Czy delikwent kogoś zabił?
Komandos
Komandos 1.06.2018, 10:49
Sprawa jest piętrowo złożona: prowokacja, fałszerstwo, podpucha ze strony oskarżyciela, który faktycznie jest nieznany do dzisiaj. Fałszerstwo podpisu powinno być ścigane, ale nie jest. Polska to dziki kraj.
do idioty 72,5
do idioty 72,5 2.06.2018, 13:25
piętrowo to masz leman najjeebaane w starym czerepie
ciałko żółte
ciałko żółte 2.06.2018, 19:35
do "do idioty 72,5" Cóż zatem można powiedzieć o wydawcy 76,2 z wiochy na peryferiach? Jedno pewne jest. W 2006 synek ujawnił tatusiowi, który jeszcze wtedy powiększał dziurę ozonową swoimi piardami, że mamusia jest podejrzewana o kontakty pozamałżeńskie, tańczenie foxtrota na wznak, czyli o *** w czasie koncepcyjnym końca roku 1961 lub zaraz po sylwestrze. Ciąża trwa około 280 dni. Jeśli wziąć pod uwagę 12 października, od domniemanego aktu upłynęło 285 dni. Neonatologia dopuszcza takie odchyłki, bo żyjątka wstrzyknięte w wiadome miejsce mogą tam poczekać do 5 dni aż pęknie pęcherzyk Graafa i wytoczy się wielki jajo. To się dobrze zgadza z teorią. Wiadomo, że tatuś zapytał mamusię. Ta zaprzeczyła aby się puściła i to z przedstawicielem najstarszej religii wymagającej obrzezania. Zatem nie można powiedzieć do synusia "job twoja mać". Mogło to zatem być zwyczajne, pospolite bzykanie dancingowo-sylwestrowe, które nieopatrznie przekształciło się w kopulację. To wielka piętrowa tajemna prowokacja, która trwa od czasu ustanowienia przez Stwórcę przekaźników dziedziczenia a więc deena. Deena może zmarnować w przyszłości beneficjent całkiem pożądnych dawców.
JE Le Man I Wielki
JE Le Man I Wielki 3.06.2018, 10:29
pożądnych dawców.

albo pożądanych albo porządnych. Tertium non datur.
podpowiedź
podpowiedź 2.06.2018, 22:58
...czyli o *** w czasie...
*** znaczy - k u r e s t w o.
tfu!
tfu! 2.06.2018, 20:25
obrzydliwy staruch, ojciec pedała
Nurofen forte
Nurofen forte 2.06.2018, 22:55
do tfu! Dzisiaj, 20:25

Co, boli?
Talibowie i Bimbrownicy
Talibowie i Bimbrownicy 3.06.2018, 11:45
Inna oferta to po pierwsze kompot z wywaru łętów maku lekarskiego (papaver somniferum), po drugie, stara wypróbowana metoda znieczulania przez aplikację per os Jack Daniel's 3 litry w połowie drogi. Jak kto lubi, może stosować wlew odtylcowy w roztworze 5-7%.
synowa ;)
synowa ;) 3.06.2018, 15:22
JACHU, PRZECIEŻ JA CZEGOŚ TAKIEGO NIE STOSUJĘ, IDĘ W KAKAO BEZ INNEGO WLEWU
Maciej S.
Maciej S. 3.06.2018, 19:12
Było powiedzane, jak kto lubi. Nie ma musu.
nieznany
nieznany 2.06.2018, 20:13
Dobre.... Bombowe....***....
ałtor
ałtor 3.06.2018, 11:46
***... - było: z a j e b i s t e
yyyyy!
yyyyy! 2.06.2018, 20:29
Zbadali kał Jacka. A tam stuprocentowa śmietana turecka
lgbtqq
lgbtqq 21.06.2018, 23:11
zbadali kał jacka zlizując gówno z wacka.
lgbtqq
lgbtqq 22.06.2018, 16:41
Przepraszam, ale jestem głupi i mam niską samoocenę. Jak zapomnę wziąć leki, to pieprzy mi się w główce i wypisuję głupoty pod różnymi nickami.
Gienek Graboski - Doradca
Gienek Graboski - Doradca 3.06.2018, 13:57
Musiał was nieźle o***,może z użyciem zalecanej przez Kwaśniewskiego Aleksandra hydrokolonoterapii, czyli płukania kichy stolcowej wodą, możliwe, że z mydłem albo kwasem siarkowym, jak to u Kwaśniewskiego.
Jeśli co zostało, wystawcie w redakcji, gdzie wydaje emerytka 1942, niech ludzie widzą.
SerchaN
SerchaN 3.06.2018, 09:51
dobre!
haha
haha 17.05.2018, 20:01
ale charakter lumpa pozostał
mały poradnik bizesu
mały poradnik bizesu 17.05.2018, 22:58
Każdy zostawia ślad. Na przykład, aby osiągnąć sukces gospodarczy, najlepiej jest zbudować w Margoninie hotel trzypiętrowy a rozliczyć jako czteropiętrowy. I 676000 zł do kieszeni (rok 1980-81). Stąd już droga do powodzenia dla obywatela nie będącego pierduśnicą z politycznego targowiska otwarta. Rozwój geniuszu biznesowego, senatorzenie, zasmradzanie mieszkańców, bo kto nas lubi temu nie śmierdzi.
źródła sukcesu
źródła sukcesu 18.05.2018, 11:40
Inny sposób na sukces gospodarczy, osobisty, wielkość moralną jest przypadek wielkiego polityka o wielkiej wiedzy w polityce. Należ wyłudzić z banku pieniądze, nie spłacić, udać, że ktoś te pieniądze wyrwał mu. Wtedy trzeba wejść w politykę, jak to u nieudaczników życiowych. Żeby był komplet powodzenia należy podjeebywać swoich dawnych kumpli w ramach etosu Honorowego Hakowego PRL, i w końcu pójść do Wielkiego Smrodatora na tajną robotę stukacza-kapusia. I wszystko się układa jak należy, już uszczęśliwia się naród w radzie powiatu, już nie wyrzucają za niepłacenie latami czynszu, już się jest w radzie nadzorczej, już jakaś młodsza duupeczka leży w pościeli, już się ma przechodzony samochód powypadkowy. A więc źródłem sukcesu jest wyłudzenie, kapowanie, służba u Wielkiego Smrodatora ze swoją wielką wiedzą w polityce.
...
... 18.05.2018, 07:07
zgadza się - ale charakter lumpa pozostał
kobi
kobi 6.05.2018, 22:17
Lubię to poczucie humoru - takie rodem z wysp brytyjskich
PTTK
PTTK 14.05.2018, 10:33
Szalbierz na pewno był w Norwegii u zięcia Krzycha, co robi dla Wikingów, ale czy był w dumnym Albionie, tego nie wie nikt. Z innych wydarzeń turystycznych wiadomo, że był na wielkim chlaniu w pół drogi między Toruniem a Iławą.
JL
JL 15.05.2018, 09:49
PTTK to ja, oblech Janusz, co mi turas syna jeebałł na brązowo, a potem niby dal nogę do innego otworu
Esperal
Esperal 2.06.2018, 10:24
PTTK - Polskie Towarzystwo Turystyczno - Krajoznawcze.
Piękna nasza Polska cała, szczególnie w pijanym widzie i na kacu, co wygania ochlapusa 5 kilometrów po piwo. A tu klęska, bo wszystko w sklepie wiejskim wychlane przez miejscowych.
Felix Neugier
Felix Neugier 14.05.2018, 10:38
A Barabasz?
stan
stan 7.05.2018, 12:36
raczej rodem z wysp Bora Bora
Witek W.
Witek W. 18.05.2018, 12:29
a może San Escobar?
Berlu z Koni!
Berlu z Koni! 31.05.2018, 11:17
A może z Bara-Bunga?
korkmass
korkmass 5.05.2018, 07:39
A powiedz, ojciec, jak to jest, jak ci turas wali syna?
srrachula
srrachula 5.05.2018, 12:31
bardzo dobre
lubieją wypić
lubieją wypić 4.05.2018, 15:01
Kto pijał flaszki do zaćmienia na Kolegium Redakcyjnym Tygodnika Nowego w okresie XI 2004 - IX 2007, najbardziej nadaje się do omawiania, zachwalania, promowania alkoholu. Pytamy zatem: kto był redaktorem naczelnym w podanym czasie? Czy obaj panowie łysonie występujący w tej szopce pracowali w tym czasie w Tygodniku Nowymi jeden z nich był naczelnym a drugi sztyftem od soku grapefruitowego?
Archiwum Kaczka
Archiwum Kaczka 18.06.2018, 22:22
A poeta Peregrinus, któremu staje tylko przy żonie, po sok grapefruitowy posuwał regularnie. Bo on był wtedy zwykłym sztyftem redakcyjnym. Z czasem zasłużył się i został wickiem, po artykule na temat paragonów w straganie na kąpielisku Plaża Ty i Ja. Dzięki temu dziełu został laureatem tytułu Hiena Dziennikarska 2013.
j23
j23 19.06.2018, 07:36
A kogo to *** obchodzi! Bzdety i syf starych dziadów z problemami.
Archiwum A-Z
Archiwum A-Z 19.06.2018, 10:02
j23, zleć badanie sondażowe w tym temacie.
Dla niepamiętliwych przypomina się, że Ciechanowski robił sądaż opinii społecznej powiatu pilskiego aby na sesji Rady Powiatu pilskiego 28 października 2004 roku posłużyć się sądażem o smrodach w Pile i okolicach.
j23
j23 19.06.2018, 15:06
Naucz się pisać bez błędów stary kmiotku, potem zabieraj głos ( chociaż może lepiej nie zabieraj ). Rok 2004 to prehistoria.
Archiwum A-Z
Archiwum A-Z 19.06.2018, 23:04
Właśnie tak, Ciechanowski robił "sądaż". Jest to w materiałach sesji rady powiatu.
Rok 2004 to prehistoria dla szczyla bez matury.
j23
j23 20.06.2018, 08:06
Stary, biedny człowieku, zakop się w materiałach sesji rady powiatu, żyj swoją dawną "chwałą" , ale nie próbuj zmuszać innych, żeby podzielali Twoje chore poglądy. Myślę, że większość woli patrzeć w przyszłość, a 2004 to z perspektywy dzisiejszej naprawdę prehistoria. Aha, mam maturę ( od dawna ) i nie jestem szczylem.
Do j23
Do j23 21.08.2018, 19:18
Nikt nikogo do niczego nie zmusza.
stary
stary 21.06.2018, 23:19
Błędny zapis słowa sondaż (sądaż) nie jest poglądem a faktem. Wynika z niedokształcenia na poziomie podstawowym.
Analizator złomowiska medialnego
Analizator złomowiska medialnego 21.06.2018, 12:44
My z Gronem uważamy, że jesteś szczylem i masz pozamiatane. Już tak zostanie na wsiegda.
Matury bez matmy są do ulubionego miejsca jednego redaktora z wiochy na krańcu powiatu, co to mamusia prawie stuletnia wydaje ulotkę o ambicjach co najmniej Bravo albo Chwila dla Ciebie.
stara ***
stara *** 21.06.2018, 13:03
albo Życie na gorąco
j23
j23 21.06.2018, 14:23
Ludzie, co Wy bredzicie! Chyba demencja Was zżera,długo tak nie pociągniecie. Przykro.
młody
młody 21.06.2018, 23:20
Kto pamięta czasy prehistoryczne, nie ma objawów demencji.
j23
j23 22.06.2018, 07:44
Demencja polega m.in. na tym, że pamięć "długa" jest poprawna, natomiast nie pamięta się tego, co było wczoraj, lub przedwczoraj. Tak więc typowa demencja i jeszcze bredzenie bez sensu. Mimo wszystko przykre.
Jxxiii
Jxxiii 11.07.2018, 22:50
Pamięć mam dobrą ale krótką.
nieznany
nieznany 4.05.2018, 15:15
Dobre....
psychiatra
psychiatra 5.05.2018, 07:35
lepiej ci, leman, jak siebie skomentujesz?
FanClub JE Le Mana "Milena"
FanClub JE Le Mana "Milena" 18.05.2018, 11:43
lemanu jest wystarczająco dobrze, żeby liczył na polepszenie przez autokomentarze.
Bezdomny
Bezdomny 5.05.2018, 09:16
O ile znam się na psychologii, leman liczy na wasze psychiatryczne opresję emocjonalne. Nie dajecie rady, bo macie przechlane mózgi. Dlatego macie przesrane.
Bruner, ty świnio...
Bruner, ty świnio... 19.06.2018, 10:04
Faktycznie, tekst: "j23 Dzisiaj, 07:36 A kogo to *** obchodzi! Bzdety i syf starych dziadów z problemami." potwierdza, że młodzi, wykształceni w Bydgoszczy, z dwoma dyplomami wymiękli i gonią resztkami.
zupa grochowa
zupa grochowa 18.05.2018, 14:10
... i oprykane
Gumiś
Gumiś 6.05.2018, 11:10
Przesrane i oprykane. hłehłehłe.
Sąd Rejonowy
Sąd Rejonowy 31.05.2018, 11:21
I zmarnowane deena (czyt. z sędzią Maciejem Płóciennikiem - dina).
nieznany
nieznany 5.05.2018, 12:25
Dobre....
?
? 5.05.2018, 12:25
a krycha jeszcze dycha?
księgowa
księgowa 8.05.2018, 10:12
ona jest stówa stów.
lem
lem 5.05.2018, 12:30
dobre
nieznany
nieznany 19.06.2018, 10:06
Dobre....
łopata grabarza
łopata grabarza 21.06.2018, 23:24
Program "Szydercy" padł.

Pozostałe