„Szydercy” - odcinek 18.

„Szydercy” - odcinek 18.
Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym

.

Redakcja Tygodnik Nowy
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

penetratorka lumpexowa
penetratorka lumpexowa 17.05.2018, 12:42
Mi się zdaje, że ten szyderca bardziej masywny ma na zdjęciu tę samą podkoszulkę, co 18 sierpnia 2012 na obiekcie "Plaża Ty i Ja" w zachodniopomorskim. Tylko, że tym razem jest podkoszulka mniej usztywniona, jakby uprana. Możliwe, że się mylę. W pobliżu redakcji Tygodnika Nowego jest lumpeks i są fajne ciuchy, nawet nie mocno zafajdane.
errata
errata 17.05.2018, 15:24
jest: 2012; powinno być: 2013
...
... 17.05.2018, 13:37
to napisałem ja, lemanowicz - szef lumpeksu, co z kretesem upadł
Krecia P
Krecia P 17.05.2018, 19:12
To ja: NIP, Regon, Urząd Skarbowy, rejestr działalności gospodarczej Urzędu Miejskiego, ZUS. Wspólnie razem stwierdzamy, że lumpeks na Karola Marksa 12 zakończył swoją robotę bez żadnych niespłaconych zobowiązań, długów w płatności podatków, ZUS-u,, wynagrodzeń dla pracowników. Dlatego oświadczenie: "... Dzisiaj, 13:37
to napisałem ja, lemanowicz - szef lumpeksu, co z kretesem upadł" jest dywagacją nie zawierającą prawdy.
Semanticon
Semanticon 18.05.2018, 11:25
Dywagacja, to odpowiednie słowo. W pamięci odnajduję uzasadnienie do pewnego wyroku, który w końcu upadł. Sędzia Andrzej Smyczyński odnosząc się do swojego wyroku oznajmił publiczności, że on skazał delikwenta na 10 miesięcy więzienia w efekcie swoich dywagacji. Dywagacja, to ględzenie, bredzenie, pisanie lub mówienie rozwlekle, nie na temat. Panu sędziemu gratulujemy.
haha
haha 17.05.2018, 20:01
ale charakter lumpa pozostał
mały poradnik bizesu
mały poradnik bizesu 17.05.2018, 22:58
Każdy zostawia ślad. Na przykład, aby osiągnąć sukces gospodarczy, najlepiej jest zbudować w Margoninie hotel trzypiętrowy a rozliczyć jako czteropiętrowy. I 676000 zł do kieszeni (rok 1980-81). Stąd już droga do powodzenia dla obywatela nie będącego pierduśnicą z politycznego targowiska otwarta. Rozwój geniuszu biznesowego, senatorzenie, zasmradzanie mieszkańców, bo kto nas lubi temu nie śmierdzi.
źródła sukcesu
źródła sukcesu 18.05.2018, 11:40
Inny sposób na sukces gospodarczy, osobisty, wielkość moralną jest przypadek wielkiego polityka o wielkiej wiedzy w polityce. Należ wyłudzić z banku pieniądze, nie spłacić, udać, że ktoś te pieniądze wyrwał mu. Wtedy trzeba wejść w politykę, jak to u nieudaczników życiowych. Żeby był komplet powodzenia należy podjeebywać swoich dawnych kumpli w ramach etosu Honorowego Hakowego PRL, i w końcu pójść do Wielkiego Smrodatora na tajną robotę stukacza-kapusia. I wszystko się układa jak należy, już uszczęśliwia się naród w radzie powiatu, już nie wyrzucają za niepłacenie latami czynszu, już się jest w radzie nadzorczej, już jakaś młodsza duupeczka leży w pościeli, już się ma przechodzony samochód powypadkowy. A więc źródłem sukcesu jest wyłudzenie, kapowanie, służba u Wielkiego Smrodatora ze swoją wielką wiedzą w polityce.
...
... 18.05.2018, 07:07
zgadza się - ale charakter lumpa pozostał
kobi
kobi 6.05.2018, 22:17
Lubię to poczucie humoru - takie rodem z wysp brytyjskich
PTTK
PTTK 14.05.2018, 10:33
Szalbierz na pewno był w Norwegii u zięcia Krzycha, co robi dla Wikingów, ale czy był w dumnym Albionie, tego nie wie nikt. Z innych wydarzeń turystycznych wiadomo, że był na wielkim chlaniu w pół drogi między Toruniem a Iławą.
JL
JL 15.05.2018, 09:49
PTTK to ja, oblech Janusz, co mi turas syna jeebałł na brązowo, a potem niby dal nogę do innego otworu
Felix Neugier
Felix Neugier 14.05.2018, 10:38
A Barabasz?
stan
stan 7.05.2018, 12:36
raczej rodem z wysp Bora Bora
Witek W.
Witek W. 18.05.2018, 12:29
a może San Escobar?
korkmass
korkmass 5.05.2018, 07:39
A powiedz, ojciec, jak to jest, jak ci turas wali syna?
srrachula
srrachula 5.05.2018, 12:31
bardzo dobre
lubieją wypić
lubieją wypić 4.05.2018, 15:01
Kto pijał flaszki do zaćmienia na Kolegium Redakcyjnym Tygodnika Nowego w okresie XI 2004 - IX 2007, najbardziej nadaje się do omawiania, zachwalania, promowania alkoholu. Pytamy zatem: kto był redaktorem naczelnym w podanym czasie? Czy obaj panowie łysonie występujący w tej szopce pracowali w tym czasie w Tygodniku Nowymi jeden z nich był naczelnym a drugi sztyftem od soku grapefruitowego?
nieznany
nieznany 4.05.2018, 15:15
Dobre....
psychiatra
psychiatra 5.05.2018, 07:35
lepiej ci, leman, jak siebie skomentujesz?
FanClub JE Le Mana "Milena"
FanClub JE Le Mana "Milena" 18.05.2018, 11:43
lemanu jest wystarczająco dobrze, żeby liczył na polepszenie przez autokomentarze.
Bezdomny
Bezdomny 5.05.2018, 09:16
O ile znam się na psychologii, leman liczy na wasze psychiatryczne opresję emocjonalne. Nie dajecie rady, bo macie przechlane mózgi. Dlatego macie przesrane.
zupa grochowa
zupa grochowa 18.05.2018, 14:10
... i oprykane
Gumiś
Gumiś 6.05.2018, 11:10
Przesrane i oprykane. hłehłehłe.
nieznany
nieznany 5.05.2018, 12:25
Dobre....
?
? 5.05.2018, 12:25
a krycha jeszcze dycha?
księgowa
księgowa 8.05.2018, 10:12
ona jest stówa stów.
lem
lem 5.05.2018, 12:30
dobre

Pozostałe