Dzień Dziecka na targowiskach miejskich

Dzień Dziecka na targowiskach miejskich
Wzorem lat ubiegłych w sobotę, drugiego czerwca, na pilskich targowiskach miejskich odbędzie się impreza charytatywna z cyklu „Gramy dla …..”. Tym razem gramy dla Wiktorka, który od urodzenia boryka się z wieloma chorobami.

Na targowisku przy ul. Rynkowej można będzie zwiedzić wóz strażacki OSP z Grabówna, uczestniczyć w pokazie pierwszej pomocy medycznej prezentowanej przez młodzież z Centrum Kształcenia „Nauka”. Znany pilski pszczelarz, Tadeusz Konopa zaprezentuje specjalny ul z pszczołami. Podczas festynu odbędzie się występ wokalny Beaty Spychalskiej oraz zespołu Duet Radar. Następny punkt programu to pokaz tańca Zumba w wykonaniu Mambo Rico Latin Club oraz pokaz Muaythai przez Black Bird- Piła. Podczas akcji odbędzie się licytacja rożnych fantów oraz zbiórka pieniędzy przez wolontariuszy. Cały festyn poprowadzi Dj Czarodziej.

https://www.facebook.com/events/198763904055084/?active_tab=discussion

Natomiast na targowisku przy ul. Ludowej festyn poprowadzi Tomasz Górkiewicz , wystąpi muzyczny zespół Duet Radar, w programie również bezpłatne badanie wzroku, zbiórka pieniędzy dla Wiktorka, gry planszowe z animatorem, zwiedzanie karetki oraz pokaz pierwszej pomocy.

https://www.facebook.com/events/166726074028042/

(awp)

 

Anna Czapla-Furtacz
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe