Z Robertem Biedroniem w Pile – nie tylko o demokracji…

  • 22.05.2018, 09:20 (aktualizacja 22.05.2018 10:32)
  • eki
Z Robertem Biedroniem w Pile – nie tylko o demokracji…
- Piła jest za miedzą, rzut beretem od Słupska. Jesteśmy bardzo do siebie podobni i mamy podobne problemy i mamy podobne marzenia pewnie i oczekiwania, także wobec rządzących w Warszawie - mówił wczoraj w Pile Robert Biedroń, prezydent Słupska, poseł na Sejm VII kadencji (2011-2014).

Na rynku pojawiła się książka „Włącz Demokrację” autorstwa Roberta Biedronia, prezydenta Słupska, byłego posła na Sejm. O tym dlaczego Robert Biedroń chce uczyć młodych obywateli prawdziwego podejścia do demokracji, dowiedzieliśmy się 21 maja w pilskim Inwest Parku.
 

- To książka, którą napisałem dla dzieci, ale okazuje się, że jest potrzebna politykom z Wiejskiej – zażartował Robert Biedroń podczas dzisiejszego spotkania z mieszkańcami Piły.

 

Więcej w Tygodniku Nowym, 29 czerwca.

(es)

 

eki

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (62)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
barabara
barabara 31.05.2018, 12:45
Coś z łamów miejscowych portali dla tęczowego Roberta:
buhahaha Wczoraj, 19:59
Jak tam odtylec Jacka? Trzyma jeszcze zawory, czy non stop w gaciach brązowo?
korkmass 5.05.2018, 07:39
A powiedz, ojciec, jak to jest, jak ci turas wali syna?
Jotel 29.03.2018, 19:31
Ja trochę z innej beczki: co zrobić ma ojciec, jak mu syna wali facet?
srracchula 15.04.2018, 07:52
pewne jest, że twojego turas ruuucha, więc od tyłu na portki zawsze coś wycieknie

?
? 1.06.2018, 08:10
leman, a poza tym ok? czy już całkowita schiza...?
Pluralizm
Pluralizm 1.06.2018, 09:08
Pan Robert ma prawo wiedzieć, że w Pile są różne opcje i prócz entuzjastycznego starosty mamy do czynienia z osobami krytycznie nastawionymi do realizatorów „tłoku czkoladewgo”.
Errata
Errata 1.06.2018, 11:08
Ma być: „tłoka czekoladowego”.
rycho
rycho 31.05.2018, 20:30
Obrzydliwe są te ciągłe wpisy, które ciągle na jeden temat wypisuje jakiś zboczony wariat myślący, że kogoś interesują jego idiotyczne dywagacje na jeden temat. Daj się leczyć kretynie!
Z przykrością piszę te wyzwiska, ale to co ten gość wypisuje urąga wszystkiemu, co wiąże się z jakąkolwiek kulturą. To po prostu patologia i kulturwa.
Dalszego ciągu nie będzie.
dalszy ciąg
dalszy ciąg 1.06.2018, 21:16
Rycho w temacie Porzucka
rycho 25.05.2018, 22:27
Nie jest winą osła, że wybrali go na posła ! rycho 28.05.2018, 21:32 W stosunku do osłów i ich popleczników nie obowiązują żadne kodeksy.
o rychu głupku
o rychu głupku 1.06.2018, 21:27
rycho to głupek, niekompetentny złom intelektualny. Kretynizm nie poddaje się leczeniu.
Sasiad
Sasiad 1.06.2018, 09:01
Z przykrością sram na wycieraczkę sąsiada, ale liczę na rolke papieru toaletowego od niego.
nieznany
nieznany 1.06.2018, 09:31
Dobre.... Bombowe!!!!
co począć?
co począć? 31.05.2018, 13:30
Pan Robert prezydent nie ma z pewnością pojęcia o odczuciach ojca, bo w jego życiu po poczęciu uczestniczyła tylko matka.
Jokasta
Jokasta 10.06.2018, 18:29
Pewnie dlatego marzył o męskim ramieniu. A tu ktoś mu zaoferował wsparcie na ciuliku.
domyślny Dorian
domyślny Dorian 25.05.2018, 19:50
Jest tam podobno reklama prezerwatyw dla różnych zastosowań w różnych konfiguracjach poligamiczno - poliamorystycznych w tym, w uranizmie. Chyba, że jest co innego.
ciekawość
ciekawość 25.05.2018, 12:23
Co jest na tych kartkach na drugim zdjęciu?
Bystrzak
Bystrzak 24.05.2018, 10:30
Biedron patrzy ma te mozaikę i w duchu cieszy się. Jaka ona podobna do gejowskiej flagi
duma, godność i honor
duma, godność i honor 1.06.2018, 09:33
Jest to element dumy gejowskiej.
ciekawość
ciekawość 25.05.2018, 12:23
Co jest na tych kartkach
Łukasz Mastalerek
Łukasz Mastalerek 24.05.2018, 08:08
Ludzie czy wy czytacie to co piszecie,wasze słowa nie świadczą o Was najlepiej,widać wręcz że jesteście zakompleksieni,jeżeli ktoś jest homoseksualistą to jego prawo i jego odczucia,Pan Robert Biedroń przyjechał nie w celu promowania swojego poglądu na tematy obyczajowe tylko na tematy polityczne,a ktoś kogo to nie obchodzi nie powinien wogóle całej sytuacji komentować tym bardziej że te komentarze są zwyczajnie niemądre a wręcz i tu nazwijmy rzecz po imieniu idiotyczne,prostackie,ja jestem poligamistą,ale nie przeszkadza mi monogamia czy homoseksualizm,kolor skóry,pochodzenie,czy przynależność do innego narodu i każdy normalny przyzwoity człowiek tak uważa,nie toleruje natomiast chamstwa,agresji i sytuacji,w której ma miejsce obrzucanie błotem i szkalowanie innych ludzi.
Radca sex
Radca sex 11.06.2018, 19:51
Jedź do Niemiec. Tam jest wszystko, co potrzeba.
przyzwoity człowiek
przyzwoity człowiek 1.06.2018, 09:45
Mastalerek, twoja pisanina świadczy o tobie jak najgorzej.
Dorian Gray
Dorian Gray 26.05.2018, 12:45
Homoseksualizm nie jest poglądem obyczajowym. To jest zboczenie, które stwarza chory, bezpłodny układ. Jest oczywistą oczywistością, że nikt nie ma kompetencji do zaglądania, co robią sobie w zgodnym rytmie serc i innych organów ludzie dotknięci tą przypadłością.Natomiast obnoszenie się po ulicach, parkach, skwerach, autostradach, leśnych dróżkach, z propagandą tego stylu życia jest lewacką robotą przestępczą. Należy rozpędzać użyć wałęsowskiej pały i dechy imienia Komorowskiego.
nieznany
nieznany 26.05.2018, 23:23
Dobre....
panna z dzieckiem
panna z dzieckiem 24.05.2018, 11:57
Panie Łukaszu Mastalerku, czy nie cierpi pan przypadkiem na kompleks totalnego przyzwolenia, dla usprawiedlwienia swojej poligamiczności? Nie wiadomo z jakimi stworami pan się zadaje. Czy są to panie z gatunku homo sapiens, czy są to panie w ogóle z gromady ssaków, a może i ptaków?
Łukasz Mastalerek
Łukasz Mastalerek 24.05.2018, 12:21
Droga Pani z dzieckiem,nie zna mnie Pani najprawdopodobniej więc proszę mnie tak negatywnie nie oceniać i nie obrażać ludzi,z którymi mam kontakt,jeżeli ktoś ma jakieś zapatrywania na życie i nie wyrządza tym krzywdy innym ludziom nie powinno się go potępiać Pan Biedroń nie afiszuje się ze swoimi seksualnymi skłonnościami tylko je zupełnie szczerze określa o nie zapytany,zupełnie tak samo ja postępuje ze swoją połigamią,ale generalnie jego przybycie do Piły nie miało związku z obyczajowością a z zupełnie innymi niezwiązanymi z tym tematami,zupełnie krzywdzące dla niego jest to ciągłe piętnowanie pomimo faktu że nie afiszuje się ze swoim upodobaniem,w takiej sytuacji nawet gdyby wyjechał z Polski na stałe a załóżmy opublikowano by jego zdjęcie,które ilustrowałoby jak rozpala ognisko w afrykańskiej dżungli i tak prawie wszystkie komentarze traktowałyby o jego skłonności homoseksualnej,jest to zwyczajnie prostackie i głupie,pokazuje zresztą że w Polsce tacy ludzie mają ciężkie życie,i że natury nie da się oszukać,nie każdy nadaje się na akceptowalną społecznie postawę monogamisty,ja kocham kobiety i daję im sfobodę ale raczej nikt mnie podczas stosunku z nimi nigdzie nie zobaczy i tym pozytywnym akcentem kończę odpowiedź.
LJ
LJ 26.05.2018, 12:47
Poligamią szczycą się arabscy muzułmanie i ortodoksyjni żydzi.
panna z dzieckiem
panna z dzieckiem 25.05.2018, 12:16
Jako panna z dzieckiem nie wypowiadałam się o Biedroniu, który nie jest mi przydatny do niczego. Odkrywszy się z poliamorystycznymi zapędami, o co pana nikt nie prosił, prosi się pan o zajęcie stanowiska innych korespondentów forum w temacie pańskiej skłonności. Styl pisaniny pańskich opowieści jest przejawem niedojrzałości intelektualnej, braku kindersztuby. To smutne.
Łukasz Mastalerek
Łukasz Mastalerek 27.05.2018, 02:12
Nie jestem ani muzłumaninem ani żydem,jestem poprostu szczerym facetem nie udającym jak zapewne wielu monogamisty,natura mężczyzny tak naprawdę jest poligamiczna,kobiet też inaczej nie było by romansów,kobiety również mają prawo do poligami,nikt nie powinien się specjalnie ograniczać,wiele kobiet fantazjuje po cichu o sexsie z facetami,kolegami z pracy,ze szkoły,a nawet z innymi kobietami często tak robią też mężatki i nie ma w tym nic złego,taka jest nasza natura,oczywiście prawdziwi monogamiści też istnieją i ja to szanuje,jednak prawda jest taka że związki monogamiczne w bardzo wielu przypadkach są wymuszone przez otoczenie i zwyczaje panujące w naszym kraju i nie tylko,poprostu każdy musi mieć żonę lub męża ponieważ takie są oczekiwania społeczne przy czym dodajmy małżeństwo to tak naprawdę układ biznesowy,obie strony sobie nie ufają więc potrzebna jest umowa małżeńska,wspólnota majątkowa,i zapisane kary w przypadku zerwania lub niedotrzymania tego układu,stąd tyle rozwodów,każdy kto ma kochanki lub kochanków a jest małżonkiem lub małżonką ten jest tak naprawdę poligamistą,który pod wpływem presji otoczenia i obowiązujących zwyczajów zawarł umowę małżeńską i tak naprawdę ukrywa swoją prawdziwą naturę i tacy ludzie nie powinni się żenić lub wychodzić za mąż,powinni żyć w zgodzie ze swoją naturą i utrzymywać relację z wieloma partnerami lub partnerkami,to normalne że kobiety i mężczyźni mają fantazje seksualne i powinni je w miarę możliwości realizować przy czym nigdy nie powinni zawierać umowy małżeńskiej aby niepotrzebnie nie zranić prawdziwego monogamisty lub prawdziwej monogamistki,prawdziwi monogamiści też istnieją i mam wielki szacunek do ich uczuć,jednak monogamiści muszą i powinni zrozumieć źe poligamia była jest i będzie i jest to naturalne dla człowieka,zarówno kobiet i mężczyzn.
Na koniec polecam teledysk,który jest projekcją marzeń wielu mężczyzn i kobiet poligamistów z natury,
Paffendorf-crazy sexy marveles( dostępny na YouTube) .
panna z dzieckiem
panna z dzieckiem 27.05.2018, 12:57
Panie Mastalerek, w naszym państwie poligamiczność jest zakazana i karana przez prawo. Definiowana jest jako zawarcie małżeństw w sytuacji pozostawania już w związku małżeńskim. Być może z powodu braków w wykształceniu, co widać po stylu pisania, przebywa pan w obszarze życia społecznego, w tym seksualnego, zwanym naukowo poliamoryzmem. Jest to model "z kwiatka na kwiatek", którym nie zajmuje się państwo. Może być też taka sytuacja, że pozostając w związku małżeńskim dopuszcza się pan cudzołóstwa, korzystając z przyzwolenia różnych pań rozkraczewskich, ale poza wiedzą małżonki.
nieznany
nieznany 27.05.2018, 21:38
Dobre....
Łukasz Mastalerek
Łukasz Mastalerek 27.05.2018, 14:35
I po co znowu te ataki,wygląda na to że jestem poliamorystą w takim wypadku,bynajmniej nie jest to w moim przypadku model "z kwiatka na kwiatek" ponieważ jestem stały w uczuciach i nigdy nikogo nie porzucam,nie mam też żony,więc nikogo nie oszukuję,fakt że jestem poliamorystą nie oznacza że jestem człowiekiem niestałym w uczuciach,wręcz przeciwnie różnica jest jedynie taka że zamiast obdarowywać miłością jedną kobietę,żywię to uczucie do wielu kobiet i to uczucie jest trwałe,nikt nie skacze " z kwiatka na kwiatek" nikt też nikogo do niczego nie zmusza,nie rozumiem tego oburzenia i zastanawiam się dlaczego Panią Panno z dzieckiem tak bardzo to zajmuje.
panna z dzieckiem
panna z dzieckiem 27.05.2018, 17:40
Jeśli pan nie wie, kim jest, to mamy zgrzyt. Nikt pana nie atakuje,
W uczuciach moich jestem sta,
No, chyba, że mi już zwietrzały. -poeta nieznany

Pozdrowienia od amiszów i mormonów
Łukasz Mastalerek
Łukasz Mastalerek 27.05.2018, 21:14
Wiem kim jestem koleżanko droga,jednak wydaje mi się że nadal się nie rozumiemy,można kochać tysiące kobiet całe życie i całe życie żywić do nich uczucie,podejrzewam że Panna z dzieckiem też fantazjuje nie tylko o jednym mężczyźnie,zwyczajnie nie uwierzę że jest inaczej,większość kobiet tak naprawdę jest poliamoryczna choć temu zaprzecza i źle że zaprzecza a dobrze że jest poliamoryczna,nie udawajmy że wszyscy są monogamistami,oczywiście można być sobie monogamistą i nic mi do tego,ja też nikogo siłą do łóżka nie ciągnę,i nie bawię się niczyimi uczuciami,nie zwodzę nikogo,nie mam też nic do amiszów i mormonów chociaż wydaje mi się że amisze raczej nie korzystają z internetu,panne z dzieckiem i erratę teź jestem wstanie obdarzyć uczuciem i to oczywiście stałym,odrzućmy zazdrość i niechęć zacznijmy się wszyscy prawdziwie kochać.
errata
errata 27.05.2018, 18:07
powinno być:
W uczuciach moich jestem stały
No, chyba, że mi już zwierzały
nieznany
nieznany 24.05.2018, 12:20
Dobre....
co komu do czemu
co komu do czemu 23.05.2018, 23:40
Krakowiak krakowiaka
Wychędożył na stojaka
Na stojaka zerżnął w d upę
I miał na kutaasie kupę.
Brunatny mundurek
Brunatny mundurek 23.05.2018, 12:45
Biedroń to gej. To znaczy facet zamiast wkładać penisa do vaginy kobiety to wkłąda swojego penisa w anus innego geja. Do tego to promuje. Po prostu obrzydliwość i tyle.
murzynek bambo
murzynek bambo 23.05.2018, 21:54
A powinien wpakować ci w gębę.
prof. Tyger Młodowicz
prof. Tyger Młodowicz 26.05.2018, 13:12
Podobno jest to jedna z form realizacji ciągot zboczonych zboków.
etnolog i entomolog
etnolog i entomolog 26.05.2018, 19:35
Również przedstawiciele rasy murzyńskiej nie stronią.
Łukasz
Łukasz 25.05.2018, 12:03
Henryk, Mariusz, Zbigniew, Marek, Dariusz, Brunon, Leon, Wojciech, Kamil, to wy?
hehe
hehe 23.05.2018, 21:03
Janusz, to ty?
Janusz Piechocinski
Janusz Piechocinski 23.05.2018, 22:48
Janusz Stokłosa?
Walenie
Walenie 23.05.2018, 23:31
To ja Palikot z Grodzką w łóżku, walę ją od tylca!
pluszak
pluszak 23.05.2018, 12:35
Raz z Agą raz Izą... I wszystkie szczęśliwie
sara
sara 23.05.2018, 08:05
Obrzydliwy osobnik.
opowieści biblijne
opowieści biblijne 26.05.2018, 19:37
Obrzydliwy do bulu napletka u ortodoksyjnego żyda.
Łukasz Mastalerek
Łukasz Mastalerek 22.05.2018, 23:20
Szkoda że Nie mogłem przyjść,byłem w pracy,od politykòw oczekuję że będą ludzi jednoczyć a nie dzielić,pozdrawiam wszystkie osoby publiczne i niepubliczne,możemy mieć różne poglądy,ale nie powinno być między nami wrogości i nienawiści,szanujmy się ja jestem poligamistą,pan Robert Biedroń ma swoje upodobania,niektórzy są monogamistami i szanujmy to,żyjmy ze sobą w zgodzie i przyjaźni.
eremita
eremita 26.05.2018, 12:55
dopsze sze jezdem niekobitom, bo jagby mnie trafił Mastalerek swoim poligamicznym ciulikiem, to ho, ho.
monogamiczna cipka
monogamiczna cipka 26.05.2018, 23:26
Poligamiczny ciulik. Hehehe! Dobre!!!!
Przecinek
Przecinek 25.05.2018, 11:55
Panie Mastalerku, idź an do szkoły gramatyki, ortografii, stylu i konstrukcji zdania. Te wypowiedzi nie są chyba naśladowaniem twórczości Andrzejewskiego, który popełnił dzieło "Idzie skacząc po górach" z jedną tylko kropką na końcu.
rycho
rycho 25.05.2018, 15:59
Przyganiał kocioł garnkowi !
Torpedo i Dynamo
Torpedo i Dynamo 23.05.2018, 23:34
Ciekawe, czy w Słupsku są ścieżki rowerowe, kiedy pedał rządzi.
Brian z Nazaretu
Brian z Nazaretu 22.05.2018, 17:59
homofoby won.
lek. wet.
lek. wet. 25.05.2018, 11:56
Brian, idź wyliż suni. Bo ma przy tyłku kawał. Będzie to akt akceptacji dla inności.
normalny
normalny 22.05.2018, 15:45
paszol von!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
migo
migo 22.05.2018, 11:24
hfsdjx że jak, że niby Piła jest bogatsza od Słupska..albo Pilanie od Słupszczan? puknij się lepiej w głowę..
fak
fak 22.05.2018, 10:03
Pedaly won fa
Simson
Simson 25.05.2018, 11:58
Czy słowo moped znaczy motorower, czy mobilny pedał?
Fak masz rację, idź
Fak masz rację, idź 22.05.2018, 16:11
Tak, idźcie precz
hfsdjx
hfsdjx 22.05.2018, 09:57
Nie porównuj Piły do Słupska gospodarczo bo to dwa inne światy. Prezydent Słupska sobie książki pisze, jeżdzi sobie po świece by sie promować. A w Słupsku bidą wieje. Prawie puste galerie i ich parkingi, zamknięte sklepy (orginalnych firm)
Gra półsłówek
Gra półsłówek 25.05.2018, 12:05
Domki w Słupsku - Słomki w dupsku.
Gra płsłówek
Gra płsłówek 26.05.2018, 12:52
Instytucja w prospektach -
Prostytucja w inspektach.
gra cd
gra cd 31.05.2018, 12:52
Pędząca glizda
Ględząca piz.da

Pozostałe