„Szydercy” - odcinek 19.

„Szydercy” - odcinek 19.
Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym

.

Marek Barabasz
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (118)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
LM
LM 15.07.2018, 23:41
Po chwalebnym cyklu wystąpień różnych śmieci internetowych a temat 3,14erdolenia w tyłek kogoś w Ameryce przez turasa, co jest nietwórcze i niemerytoryczne, obecnie odwołajmy się do zagadnień poruszonych przez Szalbierza i Barabasza, kórzy przywalają Augustynowi za jego uwagi o działalności Artura Łazowego, biorąc w obronę zagadnienie prywatności tego obywatela, którego jakoby nagabuje senator Augustyn w bolszewickim stylu o źródła jego utrzymania.
Ci dwaj zapominają o cyklu artykułów redakcji Tygodnika Nowego za czasów redaktora naczelnego Mariusza Szalbierza. Od początku roku 2006 Jerzy Utkin zajął się publicznym donosem medialnym na Łazowego i zaglądał mu w różne miejsca prywatne i statutowe dla pomiatania tym obywtelem . Utkin kwestionuje rzeteność Łazowego, który według Utkina : "Chętnie kontroluje innych - sam nie ma czystych rąk!; Społecznik za cudze pieniądze". Utkin rozważał też kwestie zamiaru przykucia się do płotu Gemar-Umech w związku z emisją szkodliwych wyziewów z odlewni. Przy okazji Utkin sfałszował wizerunek Artura Łazowego. To nic nowego w działalności Tygodnika Nowego i jego redaktorów, grafików, wydawców i wykonawców.
Należy przypomnieć, że w tym czasie był sztyftem redakcyjnym od zaopatrzenia Kolegium Redakcyjnego w soki rozjaśniające zaćmione flaszkami umysły redaktorów. W dalszej działalności, w tym szpiegowaniu emerytów w zachodniopomorskim, dochrapał się funcji zastępcy redaktora naczelnego a od obsobaczanego obywatela tytuł Hieny Dziennikarskiej 2013. Do podłej roboty nadaje się. On sam, jako przepowiadacz astrologiczny przyszłości "Peregrinus", nie wydawał paragonów ani rachunków.
Jest wysoce prawdopodobne, że Łazowy był niewygodny dla udziałowców spółki flakowo-smrodowej i trzeba było go spacyfikować.
dżaga
dżaga 2 dni temu, 01:04
Leman ty ciulu
Wariacje na temat
Wariacje na temat 18.07.2018, 08:59
Byłoby korzystnie zamiast "spółki flakowo - smrodowej", napisać spółki flakowo - padlinnej - FP. To by wprowadzało element szalbierzowski.
Bolimuszka
Bolimuszka 18.07.2018, 11:57
Przecież Szalbierz nie jest entuzjastą Augustyna. Nie pracuje w Tygodniku Nowym, tylko regularnie współpracuje.
Mamy tu nowy model semantyczny. Wynika z niego, że współpraca nie jest pracą.
pies Baskerwillów
pies Baskerwillów 16.07.2018, 09:23
No dobra. Co się stało, że teraz Szalbierz i Barabasz - dwa filary Tygodnika Nowego - obstają za Łazowym? Musi być jakaś przyczyna zgodnie z zasadą cui bono., która tłumaczy ten zwrot
Bez przebaczenia
Bez przebaczenia 16.07.2018, 09:47
Może Artur przeszedł na garnuszek Wielkiego Smrodatora. Takie rzeczy na terenie w promieniu 15 kilometrów od Śmiłowa miewają miejsce. Na przykład Jacek Ciechanowski - Robak - Karol - Antymit - CiJa - fortop - Mister przeszedł na tajną robotę dla Stokłosy, a formalnie i ideowo powinien być z rezerwą do tego facia. Według Dariusza Krupy - przewodniczącego Rady Przedstawicieli Pracowników "Farmutil" zmądrzał również pan Marek Kąckowski, który był wcześniej bezzasadnie pomawiany przez senatora Stokłosę w Senacie.
Bywały też sytuacje przeciwne. Leon Werner - osobisty ochroniarz, niechcący wkopał swojego pana zeznając w sądzie nie tak, jak by sobie życzył pan. Werner nie żyje.
Nadredaktor
Nadredaktor 14.07.2018, 13:44
Ta szopka powinna zejść już do Hadesu. Ona nie ubogaca naszego pilskiego społeczeństwa a tylko hejterzy i trolle internetowe zajmują się tematem, czy jakiś turas 3,14erdoli od tylca jakiegoś faceta w Ameryce. To jest nietwórcze, bo tylko nadaje się dla redaktora z terrarium do kolekcjonowania wycieków z tyłka. Kto ma terrarium na gamety, jest wiedzą notoryjną po komunikacie Kolegium Redakcyjnego Tygodnika Nowego z marca 2006 roku. Można po prostu pojechać do Białośliwia. Tam jest Mariusz stęskniony i tam można się spuścić do terrarium. Po co zawracać głowę ludności zmarnowanym deena?
abc
abc 17.07.2018, 08:04
A mnie miło się to czyta. Jeszcze niedawno oglądałem pana B.próbującego niszczyć na różne sposoby innych w TV , a teraz jeszcze inni zrobili mu z jego portalu śmierdzącą kloakę, której się już nie odwiedza podobnie jak Twoją Piłę (kolegi pana B.)
Fiszer
Fiszer 14.07.2018, 14:02
To jest szach - mat dla tych dwóch.
szachownica
szachownica 16.07.2018, 13:44
Bez przesady. Oni grają w warcaby.
Inteligencja
Inteligencja 16.07.2018, 14:20
No, tak. To jest ten poziom.
lek
lek 1.07.2018, 09:34
Leman, ty byś badań psychiatrycznych nie przeszedł
wynuik dochodzenia
wynuik dochodzenia 1.07.2018, 11:30
Podobno leman nie przeszedł, bo przeleciał psychiatrycę. I ta dopiero dostała paranoi obsesyjnej na lemana. Aż raz spała pod jego balkonem w pełnym rozwarciu. A leman był wtedy za granicą. Dlatego obsikała gęstym moczem jego rabatkę i wszystkie kwiatki padły.
Luz blues
Luz blues 18.07.2018, 20:09
Według opinii lokatorów spod 27, po drugiej stronie tej nocy słyszano jakieś jęki, stęki i rzężenia pod balkonem. Z doświadczeń doświadczonych pań ocenia się, że były to jęki onanistyczne podparte techniką komputerową, bo widać było poświatę, może pornola? Specjalistą od oceny ludności w temacie "onanistów klawiaturowych" jest Mariusz Szalbierz, wieśniak a jednak światowiec.
koza meee...
koza meee... 19.07.2018, 13:19
Światowiec - hłehłehłe - z trąbą na koziej ***.
Mnemozyna
Mnemozyna 1.07.2018, 15:28
O ile pamiętam, było to 21 lipca 2012.
Funio
Funio 1.07.2018, 20:01
leman by musiał zaglądnąć do paszportu, ale jemu się nie chce, bo leman zawsze 1-go dnia miesiąca wypija jedno piwo 0,33 litra Noteckie jasne. Dlatego żeby dla niego starczyło na cały miesiąc. To jest trudne, bo lipiec ma 31 dni. W miesiące 30-dniowe jest dobrze, spoko.
Krecia Pytaczkiewicz
Krecia Pytaczkiewicz 2.07.2018, 09:45
A o ile rozchodzi się o luty?
Funio
Funio 10.07.2018, 15:58
Luty jest spoko.
hehehe
hehehe 1.07.2018, 11:54
Staruch późno dzisiaj wstał. No ale coraz bliżej dębowego garniturku
Komandos
Komandos 1.07.2018, 15:33
A ty biedaku musisz całą dobę warować przy komputerze, żeby wiedzieć, kiedy wstaje staruch.
Nasza grupa FanClubów Le Mana postuluje, aby nasi dzielni policjanci potraktowali poważnie wypowiedź "No ale coraz bliżej dębowego garniturku" jako groźbę zabicia starucha.
to są tacy ludzie
to są tacy ludzie 28.06.2018, 16:59
https://www.youtube.com/watch?v=ShY-4gIJkyg
Komandos
Komandos 13.07.2018, 16:35
W tym krótkim filmiku jest kilka istotnych zdarzeń, które krótko opiszę. Są tu trzy osoby: Krysia, Janusz Bond Leman, Kamil Ceranowski szpieg z krainy Smrodowców. Dwie pierwsze osoby są w swoim domu i opowiadają sobie pewne fakty i wydarzenia związane z upierdliwą falą pomówień ze strony GPS100. Te dwie osoby w czasie rzeczywistym dziejących się spraw, uchwyconych kamerą zainstalowaną w telefonie nie wiedzą, że nagrywa ich skrycie Kamil Ceranowski. W tym czasie, lata 2012 roku, był on przyjmowany w domu Janusza Bond Lemana jako osoba zaprzyjaźniona, złączona wspólnym celem opracowania i wydania przez telewizję expressTV dużego materiału multimedialnego poświęconego Henrykowi Stokłosie, z jego zaletami i wadami. Redakcja expressTV, której właścicielem i redaktorem naczelnym był Kamil Ceranowski powołała do tego celu dziennikarską „grupę redakcyjno-realizacyjną” z siedzibą w mieszkaniu Janusza Bond Lemana. Dziennikarzami tej grupy byli: Krysia, Janusz Bond Leman i Kamil Ceranowski. Kamil Ceranowski zapewniał, że taka redakcja podlega ochronie prawa prasowego a utrzymywanie bazy grupy redakcyjno-realizacyjnej poza redakcją przy ulicy Dąbrowskiego 8 VIII piętro jest konieczne, dla bezpieczeństwa dokumentacji. Według Kamila Ceranowskiego jego operator kamery Jakub Wicher jest sprzedajnym gnojkiem, który za stówę sprzeda każdą informację zgromadzoną z trudem przez stację expressTV. Nazywał go też szyderczo „Kuba za stówę”. Zatem nie jest to nagranie, którego autorstwo nieroby dziennikarskie z TN i FP przypisują wygodnicko Krysi i Januszowi Bond Lemanowi.
Jeden redaktor, zwany „Big Flachą”, dokonał wielkiej pracy umysłowej spisując dialogi tego filmiku dla opublikowania ich w ulotce i na portalu faktypilskie.pl lub na łamach Tygodnika Nowego, gdzie oczywiści od lat nie pracuje. Popełnił w tej pracy błąd wynikający albo z niepełnej trzeźwości osoby chlejącej zaćmiewające flaszki i duże dżekdanielsy. Jeżeli ten tekst opracowany przez „Big Flachę” nie był realizowany jako audiogram w pijanym widzie, to nie można wykluczyć niedosłuchu typu późnego gumisia – amatora tanich win siarowanych i piw z puszki. Kto chce dojść samodzielnie do tego przypadku, który jest nolens volens przejawem nierzetelności dziennikarskiej, może sam porównać nagranie z audiogramem zamieszczonym w wyżej wymienionych niszowych mediach wieśniackich.
Kamil Ceranowski nie uniknął błędu dekonspirującego agenta – szpiega z krainy Smrodowców. Pod koniec filmiku pokazał swoją pociętą sznytami lewą rękę, co widać w 2:02 minucie, czyli 122 sekundzie nagrania.
Był to z pewnością sierpień 2012 roku, bo z początkiem września Janusz Bond Leman i Krysia wyjechali na 10 dni. Kiedy wrócili 11 września, o 17:40 przyszwendał się Kamil Ceranowski, zabrał laptopa, modem mobilnego internetu, telefon redakcyjny Nokia E52 z programem szpiegującym użytkownika - SpyPhone. Wyłudził też podpis na druku, którego treść następnie sfałszował dopisując dodatkowe informacje, jakich nie było w chwili podpisywania.
Mnemozyna
Mnemozyna 14.07.2018, 01:03
Czy 12 września 2012 Kamil Ceranowski doniósł do Prokuratury Rejonowej w Pile donos opublikowany w odcinku 14 Szyderców przez "obiecane"?
No, to ładnie by było! Udawać kogoś innego, niż się faktycznie jest i szpiegować ludzi, którzy mu zaufali.
Veritas splendor
Veritas splendor 16.07.2018, 12:06
Doniósł.
Krecia Pytaczkiewiczówna
Krecia Pytaczkiewiczówna 16.07.2018, 14:21
I co?
LM
LM 17.07.2018, 20:17
Ten donos przygotowany we współpracy z rabulistycznym kauzyperdą obsługującym bestie medialne związane z Księciem Flaków, skutkował podjęciem śledztwa przez Prokuraturę Okręgową w Koninie. Trwało ono prawie dwa lata a ze sprawami sądowymi więcej niż dwa lata. Nie ostał się ani jeden z zawartych w donosie donosów. Koszty śledztwa powinien ponieść Kamil Ceranowski - donosiciel, który według Marka Barabasza długo narzucał się redakcji Tygodnika Nowego, że ma "bombowe materiały". Przyczyną aktywności Ceranowskiego była żona w ciąży i toyota w lizingu. Ciąża była podobno zagrożona, podobnie jak spłaty lizingu.
ZG FC Le Mana "Bolek"
ZG FC Le Mana "Bolek" 17.07.2018, 20:49
Przed zakończeniem śledztwa, w triumfalistycznym manifeście, redaktor naczelny ulotki z wiochy na krańcu powiatu doniósł światu, że wdrożono dochodzenie wyłączone ze śledztwa konińskiego. Mariusz Szalbier w zachwytach i lansadach napisał o tym zdarzeniu. Dochodzenie zakończyło się umorzeniem wobec niestwierdzenia przestępstwa paserstwa, a więc zamontowania nielegalnych programów przez właścicieli komputerów domowych. Specjalista komputerowiec z Poznania badając komputery podczas przeszukania w mieszkaniu obsobaczanych obywateli stwierdził, że jeszcze nigdy nie zdarzyło mu się prowadzić swojej roboty w tak błahej i nadymanej sprawie, gdzie właściciele inkryminowanych komputerów mieli w domu kilka własnych programów komputerowych z legalnymi oznaczeniami producenta oprogramowania a komputerów używali do prostych czynności, jak: pisanie tekstów, magazynowanie plików, łączenie się z Internetem. Policja przeszukała kompletnie mieszkanie, piwnicę, balkon. Czy Mariusz Szalbierz w tak samo szybkim tempie, podskokach i lansadach poinformował opinię publiczną o wynikach postępowania policyjnego? Jego kumpel od prowokacji, Kamil Ceranowski, zawarł postulat paserstwa w swoim donosie. Nie wiadomo, czy w okreie współpracy w grupie redakcyjno-realizacyjnej, ten podstawiony kapuś, sam nie wprowadził do komputera jakiejś fałszywki?
nieznany
nieznany 17.07.2018, 21:23
Dobre....
nieznany
nieznany 13.07.2018, 18:53
Dobre....
gabi
gabi 28.06.2018, 13:18
Spodobał mi się ten program, fajnie że ktoś wytyka oszustwa polityków
Krystyna
Krystyna 27.06.2018, 21:55
a czy to przypadkiem nie jest skazany wieprz lat prawie 73?
Korektor
Korektor 13.07.2018, 20:35
Może około 73, ale jest to gość z jajami a Wieprz niestety jest bez jaj, bo dla celów hodowlanych weterynarz wycina jaja w wieku kołku dni.
Errata
Errata 16.07.2018, 17:59
... w wieku kilku dni prosiaka
ar
ar 23.06.2018, 13:14
leman, jak ci się dyskutuje samemu z sobą? nie jeebbie ci na łeb
LM
LM 13.07.2018, 20:23
Jest super, spoko.
nieznany
nieznany 13.07.2018, 20:45
Dobre....
Ogórek szklarniowy
Ogórek szklarniowy 1.07.2018, 11:33
O ile roschodzi siem o jeebanie, to u lemana występuje procedura jeebania 3,14zdy babskiej.
prof. Tiger Młodowicz
prof. Tiger Młodowicz 17.07.2018, 20:52
Można próbować bzykania z kurą, owcą, kozą, żyrafą (z trudem), chełbią modrą, jak kto masochista, z jeżozwierzycą.
...ula
...ula 22.06.2018, 19:03
leman,kiedyś zdechniesz w niesławie. I nawet nie zauważysz w swej nienawiści, jakiś głupi palant. I najzwyklejszy, pospolity skazaniec - pozdrawia cię turek, synowa
ranking palantów
ranking palantów 5.07.2018, 13:45
Mi się zdaje, że redaktor szalbierz i redaktor barabasz też mieli przygodę z Aleją Powstańców Wielkopolskich 79. Jeden musiał wybulić za art.212 - 4000 zł a drugi za art.216 - 5000.
Tylko oni zdechną w sławie. Oby żyli wiecznie. hłehłehłe. Według ostatnich rankingów oni są palantami mądrymi, niezwykłymi.
kryhamaryha
kryhamaryha 5.07.2018, 16:18
a więc, śmieciu internetowy lat 73, nadal hejtujesz? i ch...j z tobą i "synową" :)
bigos jarski
bigos jarski 25.06.2018, 23:16
Czy ...ula to skrót od babula Irenula mamusia redaktorula z wiochula?
kaszana turecka
kaszana turecka 26.06.2018, 12:57
To skrót od ***chhula, co ci syna dyma
kaszana turecka
kaszana turecka 26.06.2018, 18:31
Coś ze mną nie tak. Jak przeczytam co napisałem i wysłałem to się wstydzę. Jakaś choroba psychiczna, cz inna ułomność umysłowa ? Czas na leczenie.
Porządek rzeczy
Porządek rzeczy 10.07.2018, 16:02
Bo ty jesteś od pisania. Do czytania masz drugiego milicjanta.
Wasz Henryk
Wasz Henryk 27.06.2018, 18:32
Wiadomo, wszystkie kaszany tureckie mają odchyły psychiczne, co wymagają poprawy w Zlotowie, kiedy na przykład ktoś przeliczy się z piętrami na przykład w Margoninie.
odbytnik
odbytnik 27.06.2018, 21:53
Moja kaszana turecka nie ma nic wspólnego z jakąkolwiek budowlą,a tylko ze zecwelonym jackiem od janusza, co go turas targał po odbytnicy
lek. wet.
lek. wet. 30.06.2018, 15:52
Należy liczyć się w przypadku tureckich wyrobów, w tym kaszan, że może ci się zbudować szankier na ciuliku. Jest to pewien szczególny typ budownictwa na bazie Treponema pallidum.
odbytnik
odbytnik 28.06.2018, 13:17
Po......ło mi się. To moja kiszka jest nadużywana przez wszystkich chętnych. Zapraszam.
skarga
skarga 30.06.2018, 15:17
Jakoś chętnych brak. Odwrócę se stołek i nadzieję na nogę, jak to robił dziadek z ormo ze złapanymi wyklętymi. Będąc odbytnikiem muszę sobie radzić z dupskiem a wielkie mam jak u tego w zbrukanych portkach.
Janusz Hejterowski z Piły
Janusz Hejterowski z Piły 27.06.2018, 22:01
bardzo dobre
abc
abc 22.06.2018, 19:54
Nienawiść cię zabija. RIP.
łopata grabarza
łopata grabarza 22.06.2018, 23:10
...ula ma przesrrane, to fakt. Niech przessrywa w pokoju. Na dywanik z lumpexu.
cvancer
cvancer 22.06.2018, 19:05
bardzo dobre
Pytkowiczówna
Pytkowiczówna 23.06.2018, 10:25
Ty, "cvancer" pierdyknęło ci na dwa klawisze. Miało być "cancer", ale paluchy spuchnięte i roztrzęsione od wódki albo taniego siarowanego wina.
A może ja się mylę, może to parkinson wieku 55+ z wiochy na peryferiach?
wielkie podgardle internetowego hejtera
wielkie podgardle internetowego hejtera 22.06.2018, 15:01
https://www.youtube.com/watch?v=EuM7g87-d2k&t=9s
...
... 22.06.2018, 15:46
ale wieprz!!! Tylko że mięso stare i jeszcze z żółcią
spis dolegliwości
spis dolegliwości 22.06.2018, 23:15
... i z robalami, nicieniami, obleńcami, lambliozą, zakażony rzęsistkowicą po kontaktach z chorymi kurrwiszonami z grona queerów. Jednocześnie podlany ropą z cewki.
benek
benek 22.06.2018, 17:47
Przyganiał kocioł garnkowi...
centymetr
centymetr 22.06.2018, 13:47
Ten odkurzony rekonwalescent po kuracji jest znacznie grubszy. I ta koszulka aż się w szwach rozłazi. I tylisko wielkie nad podziw. Jak on się wtłacza do auta nietowarowego?
hehe
hehe 22.06.2018, 14:59
Leman, zabolały koszty sądowe?
..
.. 22.06.2018, 19:12
na pewno
Dobre.... nieznany
Dobre.... nieznany 22.06.2018, 18:53
Koszty sądowe a więc 300 zł, to jest pryszczyk niesyfiliszczyk.
Natomiast polskie państwo musiało wybulić 3840 zł w sprawie II K 318, która upadła bo została wszczęta wskutek przestępstwa fałszerstwa dokumentu będącego podstawą oskarżenia ze strony niemowlaka i małolaty. Mamusia Milena Anna uparcie swoje, że ona wystąpiła a biegli specjaliści badania pisma, że nie mamusia. Ostatecznie Prokuratura uznała, że mamusia postąpiła lekkomyślnie. Nie poddałbym się jej trosce, nawet w przypadku potrzeby wyciśnięcia z pleców zastarzałego czarnego czopa wągra. Oczywiście, sądy, prokuratury, policje nie podjęły się wykrycia, kto wprowadził sfałszowany akt oskarżenia. Bo jak to, żeby szukać w chawirze o 12 co najmniej lokatorach plus wydawca z Kościuszki, a Krzychu w Norwegii?
Dla państwa 3840 zł to pryszczyk, bo jak przeciekały miliardy vat i paliw, to co to jest 3840 zł?
księgowy
księgowy 28.06.2018, 11:13
Należy dodać jeszcze koszty ekspertyz biegłych grafologów, po 1000 zł x 3.
Pytkowiczówna
Pytkowiczówna 23.06.2018, 09:53
Kto wszczął sprawę?
Respondiac
Respondiac 23.06.2018, 14:10
Sprawę wszczęła osoba do dzisiaj oficjalnie nie ustalona. Dowody z opinii biegłych do spraw pisma jednoznacznie wskazały, że to nie Milena Anna - lekkomyślna mamusia wniosła oskarżenie, które zaowocowało sprawą o sygnaturze II K 318/15 a następnie wyrokiem Sądu Okręgowego IV Ka 606/16. Organy państwa odpuściły. Ale oliwa wypływa. Podczas procesu w innej sprawie słynny Mariusz Józef - tatuś wypowiedział zdanie zaprotokołowane przez sąd: " Ja przez wiele lat jako dziennikarz nie reagowałem na te wpisy internetowe dotyczące mojej osoby i zareagowałem dopiero wówczas kiedy w swoje obrzydliwe komentarze, insynuacje i kłamstwa wciągnął moją rodzinę, moje dzieci i wnuczkę która miała niecałe 3 lata i mojego wnuka kilka tygodni po urodzeniu. Postanowiłem bronić mojego dobrego imienia i moich najbliższych..." ( protokół rozprawy głównej Sądu Rejonowego w Poznaniu z dnia 25 listopada 2016; sygn. akt VIII K 383/16, str. 2). Ponieważ wyrok w sprawie VIII K 383/16 jest prawomocny, treści zawarte w zeznaniach i wyjaśnieniach mają walor prawdy. A zatem, wnioskując zgodnie z zasadami logicznego myślenia, autorem, sprawcą postępowania w procesie karnym o sygnaturze II K 318/15 jest Mariusz Józef - dziennikarz, redaktor prowincjonalnej ulotki i wieśniackiego, zaściankowego portalu, nie zaś jego lekkomyślna córka Milena Anna, która w czasie rzeczywistym inkryminowanych wpisów była uzależnioną od ojca bezrobotną matką dwojga bobasów i słuchaczką jakiegoś kursu dla zaoczniaków, z ojcem dzieci wakującym, na saksach. Kłamała na policji, łgała przed sądem podburzana w swoich fałszywych stwierdzeniach przez pełnomocnika Wojciecha Józefa, jakoby to ona była autorką wniosku do sądu.
Ale tego nie wiedzą organa, bo chcą nie wiedzieć.
Fan Club Le Mana Milena
Fan Club Le Mana Milena 28.06.2018, 15:53
Leman fałszywie oskarżony przez córkę Mariusza, Mileną Annę lekkomyślną matkę Leny S-W i Maksa S-W o naruszenie artykułu 216 kk nigdy nie wypowiadał się o wnuczkach Mariusza, a mianowicie Lenie i Maksie, bo ich istnienie jest dla Lemana nieistotne, zbędne. Co jest zbędne, nie podlega zainteresowaniu Lemana
turecki fan club kichy Jacka
turecki fan club kichy Jacka 28.06.2018, 16:41
Stary pryku, internetowy przestępco - zamilcz, jeśli choć odrobina wstydu ci została. Choć to wątpliwe
ze śmietnika cywilizacji
ze śmietnika cywilizacji 30.06.2018, 09:58
Wyrok w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej; dnia 4 grudnia 2007 r. Sygn. akt IV Ka 1218/07
Sąd Okręgowy w Poznaniu Wydział IV Karny - Odwoławczy po rozpoznaniu w dniu 4 grudnia 2007 r. sprawy Anny Cz-F i Mariusza Sz oskarżonych o popełnienie przestępstw z art. 212 § 2 k.k z powodu apelacji wniesionej przez obrońcę oskarżonych i oskarżyciela prywatnego od wyroku Z\Sądu Rejonowego w Poznaniu z dnia 15 marca 2007 r. sygn. akt XXV K 119/06 zmienia zaskarżony wyrok w puncie 1 i 2 w ten sposób, że podwyższa oskarżonym orzeczone kary grzywny do 100 (stu) stawek dziennych, ustalając wysokość jednej stawki na 40 zł, w pozostałym zakresie utrzymuje w mocy zaskarżony wyrok; kosztami postępowania odwoławczego obciąża oskarżonych w zakresie określonym w zaskarżonym wyroku i wymierza imjedną opłatę za obe instancje w kwocie po 400 zł.
wieśniak z wiochy
wieśniak z wiochy 30.06.2018, 15:27
O, k.... byli karani. A szczególnie mnie roschodzi sie o tego ze zbrukanemi portkami w szopce niby publicystycznej i quasi satyrycznej Szydercy.
bez komentarza
bez komentarza 30.06.2018, 12:16
Ładnie. Po 4000 w plecy. Bolało?
LMax
LMax 14.07.2018, 01:14
Plus 400 kosztów. Mieli 400+!
Lena - stręczycielka
Lena - stręczycielka 28.06.2018, 11:21
Czy państwu prawa wystarczy ustalenie lekkomyślności osoby uporczywie kłamiącej na policji i przed sądami?
Prokuratura mimo stwierdzenia naruszenia prawa wskutek lekkomyślności Mileny Anny pochyla się z troską nad ciągiem jej lekkomyślnych zeznań zauważając tolerancyjnie, że kłamiąc, fałszywie świadcząc działała z pobudek zasługujących na pobłażliwość i usprawiedliwienie przestępstwa.
Krycha-cancerka
Krycha-cancerka 28.06.2018, 11:41
staruchu, cudem ci tamten drugi wyrok uciekł - już byłbyś za kratami, recydywisto
somsiatka spot 33
somsiatka spot 33 14.07.2018, 01:16
Cud zdarza się ludziom inteligentnym a szczególnie prawym. Mimo starań sądu aby skazać na 10 miesięcy więzienia.
Komandos
Komandos 28.06.2018, 16:38
Tamten wyrok upadł, bo sprawa została ukartowana wskutek zmowy. Nawet sędzia przewodniczący wyraził się przez nikogo nie naciskany, że on w sprawie ględził, bredził nie na temat. Nikt nie szukał prawdziwych sprawców, bo jak kto jest córką takiego wielkiego redaktora z sitwy, to nie można się sprzeciwić, bo nazwie na przykład matkę prokuratora k u r w ą. I co?
Znany jest redaktor Szalbierz, który był skazany za obraźliwe wypowiedzi w mediach.
lex
lex 28.06.2018, 16:43
leman, pilnuj się, bo MSz nigdy skazany za to nie był
Samo życie
Samo życie 30.06.2018, 13:11
Widziałem w latrynie lexa
Zlizywał z gaci kleksa
Szkoda mu było mydła
Tak to już jest u bydła.
Mnemozyna
Mnemozyna 30.06.2018, 09:47
Dla lexa Wyrok w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej; dnia 4 grudnia 2007 r. Sygn. akt IV Ka 1218/07
Sąd Okręgowy w Poznaniu Wydział IV Karny - Odwoławczy po rozpoznaniu w dniu 4 grudnia 2007 r. sprawy Anny Cz-F i Mariusza Sz oskarżonych o popełnienie przestępstw z art. 212 § 2 k.k z powodu apelacji wniesionej przez obrońcę oskarżonych i oskarżyciela prywatnego od wyroku Z\Sądu Rejonowego w Poznaniu z dnia 15 marca 2007 r. sygn. akt XXV K 119/06 zmienia zaskarżony wyrok w puncie 1 i 2 w ten sposób, że podwyższa oskarżonym orzeczone kary grzywny do 100 (stu) stawek dziennych, ustalając wysokość jednej stawki na 40 zł, w pozostałym zakresie utrzymuje w mocy zaskarżony wyrok; kosztami postępowania odwoławczego obciąża oskarżonych w zakresie określonym w zaskarżonym wyroku i wymierza imjedną opłatę za obe instancje w kwocie po 400 zł.
nieznany
nieznany 30.06.2018, 10:01
Dobre....
hehe
hehe 30.06.2018, 09:53
a poza tym co u ciebie, hejterze?
somsiatka spot 33
somsiatka spot 33 14.07.2018, 01:18
Podobno jest spoko, superosko.
stosunekpolsko-turecki
stosunekpolsko-turecki 28.06.2018, 11:39
Zamilcz internetowy przestępco, wstydu se oszczędź!
FanClub Le Mana "Milena"
FanClub Le Mana "Milena" 30.06.2018, 09:47
Dla lexa Wyrok w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej; dnia 4 grudnia 2007 r. Sygn. akt IV Ka 1218/07
Sąd Okręgowy w Poznaniu Wydział IV Karny - Odwoławczy po rozpoznaniu w dniu 4 grudnia 2007 r. sprawy Anny Cz-F i Mariusza Sz oskarżonych o popełnienie przestępstw z art. 212 § 2 k.k z powodu apelacji wniesionej przez obrońcę oskarżonych i oskarżyciela prywatnego od wyroku Z\Sądu Rejonowego w Poznaniu z dnia 15 marca 2007 r. sygn. akt XXV K 119/06 zmienia zaskarżony wyrok w puncie 1 i 2 w ten sposób, że podwyższa oskarżonym orzeczone kary grzywny do 100 (stu) stawek dziennych, ustalając wysokość jednej stawki na 40 zł, w pozostałym zakresie utrzymuje w mocy zaskarżony wyrok; kosztami postępowania odwoławczego obciąża oskarżonych w zakresie określonym w zaskarżonym wyroku i wymierza imjedną opłatę za obe instancje w kwocie po 400 zł.
nieznany
nieznany 30.06.2018, 10:01
Dobre....
znany
znany 22.06.2018, 19:07
a jak ci rucha syna, to są jakieś koszty??
Philadelphia
Philadelphia 30.06.2018, 09:51
W przypadku lekkomyślnych dup koszty są wizyty u wenerologa i następnie konieczne leczenie trypra, kiły, opryszczki, a nie daj Boże aidsa.
taka prawda
taka prawda 22.06.2018, 20:35
Nie słyszano nigdzie aby lekkomyślna mamusia ruchała w rui na jeźdźca syna.
doświadczenie i przyszłość
doświadczenie i przyszłość 22.06.2018, 23:33
Lekkomyślne kobiety chętnie pieprzą się w różnych konfiguracjach, w kiblach dyskotek, na polu, w ogrodzie, na chodniku lub dywanie, na strychu i na balkonie. Aby popieprzyć i zatrzeć ból istnienia bez głowy. Jedyną pociechą jest możliwość podłapania choroby która zapewni zwolnienie od pracy na koszt podatników.
bara - bunga
bara - bunga 14.07.2018, 15:30
A lesby wylizują sobie z kroku, co wyleci ze środka. Mogą przez pomyłkę połknąć jajo.
benek
benek 23.06.2018, 09:45
Ani doświadczenie, ani (tym bardziej) przyszłość, tylko zryty beret starego, ohydnego zboczeńca potrafiącego tylko o jednym. Znanym mu tylko z filmów dla zboczeńców.
Pytkowiczówna
Pytkowiczówna 23.06.2018, 09:58
Czy to jest mowa o jednym z Szyderców, co to tylko ino o piczce, prąciu i dupsku?
Łeb ma zryty pod beretem albo i na gółkę. W 19 serii jest wolny od łupieżu, ale gruby. Co dzieje się? Czyżby po chemii?
znany
znany 22.06.2018, 19:50
Przepraszam, ale jestem głupi i mam niską samoocenę. Jak zapomnę wziąć leki, to pieprzy mi się w główce i wypisuję głupoty pod różnymi nickami.
pogląd
pogląd 22.06.2018, 23:18
Nie przepraszaj. Głupota jest dziedziczną urodą umysłu, a właściwie braku rozumu. Durnie są ozdobą świata, bo są układem odniesienia, jak nisko nie należy upadać.
:)
:) 22.06.2018, 18:59
to po chuu..jj. n raty chciałeś, oblechu
Wpadka
Wpadka 23.06.2018, 10:18
:) Wczoraj, 18:59
to po chuu..jj. n raty chciałeś, oblechu
Jest to bardzo ciekawa wypowiedź, której źródeł należy się doszukiwać w aktywności kretów, podpieerdalaczy, kapusiów Grupy Pościgowo-Szpiegującej 100 powołanej przez Stokłosę 14 kwietnia 2006 roku na korytarzu Sądu Rejonowego w Wałczu. Pierwszym hersztem tej grupy przestępczej był ówczesny redaktor naczelny pisma TN (Tani Nierząd) . Wielkim filarem kaśką kariatydą tej zbrodniczej struktury jest dotychczasowy redaktor naczelny expressTV Piła, obecnie Pilska TV. Ten osobnik wkręcił się do cudzego domu aby donieść swemu mocodawcy Wielkiemu Smrodatorowi, co się tam dzieje, bo donosy fortop – CiJa – Karola – Robaka – Antymita nie wystarczały. Treść wpisu „to po chuu..jj. n raty chciałeś, oblechu” dowodzi, że komputer osoby zwanej „oblechem” jest penetrowany stale przez GPS100. Ponieważ rozkazodawca - Król Flaków posiada broń, ta grupa jest przestępczą strukturą mafijną o charakterze zbrojnym a soldateska inwigiluje i posyła co jakiś czas groźby zabicia. Szczegóły mogą być ujawnione organom ścigania, ale organy prędzej o***ą i oprykają sprawę, niż by podniosły tyłki w teren.

Czasem...
Czasem... 14.07.2018, 01:24
Ale jednak panowie oficerowie przybyli 14 września 2012 z niezapowiedzianą wizytą. Zrobili tak zwane przeszukanie, zabrali 51 kaset video, trzy wory dokumentacji Ekologów i RPBS, trzy komputery. Wszystko to trzymali przez 7 miesięcy do kwietnia 2013. A zatem czasem po cywilu wychodzą na roboty.
Ciekawska Podfruwajka
Ciekawska Podfruwajka 14.07.2018, 12:16
A więc jak się zakończyła sprawa z donosu Kamila Ceranowskiego (1976) - redaktora naczelnego, głównego udziałowca spółki Media Vectra expressTV Piła ul. Dąbrowskiego 8, VIII piętro?
serengeti
serengeti 22.06.2018, 20:33
Kto konkretnie chciał na raty? Proszę podać szczegółowe dane tego suplikanta, bo może to jest o różnych osobach.
Oblechów w pilskim grajdole wielu. Oglądając ożywionego trupa "Szydercy" zauważyłem, że ten o większych gabarytach niebezpiecznie zbliża się swoją posturą do oblechowatości. Obwisły wańtuch, uda rozdęte jak u zdechłej samicy nosorożca na sahelu w porze deszczowej.
Remondis prasowy
Remondis prasowy 14.07.2018, 12:17
Nie podadzą, bo to są śmiecie medialne.
korkmaz
korkmaz 22.06.2018, 18:51
oj, zabolały mocno!!!!!!
Toruń - Iława bnez wizy
Toruń - Iława bnez wizy 22.06.2018, 13:11
Pan senator mógł być po dużym Jack Daniel'sie, jak bywało nie raz w połowie drogi.
jeszczxe?
jeszczxe? 22.06.2018, 19:08
krycha dycha????
antyklrtycvha
antyklrtycvha 22.06.2018, 19:13
leman ma kochankę, zdrową w cipiiiiiie
ginekolog-seksuolog
ginekolog-seksuolog 22.06.2018, 20:23
Jak zdrowo rypie, to zdrowo w cipiiiiiie.
Lekcja anatomii
Lekcja anatomii 30.06.2018, 13:17
czy cipiiiiiie to to samo co w piiiiździe?
nieznany
nieznany 22.06.2018, 23:34
Dobre....
ginekolog-seksuolog
ginekolog-seksuolog 22.06.2018, 21:21
Jako ginekolog-seksuolog zdiagnozowałem u siebie zboczenia charakteryzujące się nieuleczalną impotencją, oraz niepohamowaną chęcią pisania obleśnych komentarzy pod zmienianymi nickami.Proszę o pomoc wszystkich ludzi dobrej woli. Help me!
Pędząca glizda.
Pędząca glizda. 22.06.2018, 23:05
Impotencja nie jest zboczeniem, niedokształcony doktorze. Chyba, że ty od aborcji i wolności vaginy.
Na tym portalu nie obowiązują nicki, a tylko doraźne ksywy. Jest to zamierzona polityka administratora portalu, aby zapewnić zbydlęcenie dyskursu publicznego w prymitywnym środowisku postubeckim powiatu pilskiego ze szczególnym uwzględnieniem wiochy na peryferiach.
Przytakiewski
Przytakiewski 23.06.2018, 10:34
Szczególnie na terenie wiochy na peryferiach aktywność wykazywali ówcześni sygnaliści - ormowcy, ludzie najgorszego sortu.
Pytkowiczówna
Pytkowiczówna 23.06.2018, 10:47
Czy ludzie najgorszego sortu, pijacy, producenci spermy na zmarnowanie deena, mają prawo do prokreacji kolekcjonerów cudzych gamet w terrarium i lekkomyślnych córek?
Amanda Rozkraczewska
Amanda Rozkraczewska 23.06.2018, 14:17
Ruchanie nie jest regulowane przez prawo. Kto musi, pragnie, chce, może zaruchać.
benek
benek 23.06.2018, 09:20
Zgoda, impotencja nie jest zboczeniem, ale sprzyja ich powstawaniu. Jak widać po tym obrzydliwym forum, gdzie różnego rodzaju zboki produkują różne obleśne produkty swoich chorych umysłów. Kompletne szambo.Tfu, obrzydliwość.
Odaliska
Odaliska 14.07.2018, 12:19
benek, pleciesz bzdury, jak eunuch w seraju.
antyklrtycvha
antyklrtycvha 22.06.2018, 19:49
Przepraszam, ale jestem głupi i mam niską samoocenę. Jak zapomnę wziąć leki, to pieprzy mi się w główce i wypisuję głupoty pod różnymi nickami.
onanizm wzmacnia organizm
onanizm wzmacnia organizm 30.06.2018, 13:23
Co rusz mamy do czynienia z degeneratami, którym nie wychodzi nawet klepanie w klawiaturę, na przykład . antyklrtycvha. Czy są to "onaniści klawiaturowi" w stanie ekstazy i pieprzą im się literki, trzeba zapytać Mariusza Józefa Szalbierza. On w 2012 roku, we wrześniu, dokonał odkrycia istnienia takich obiektów seksualnych. Może wie coś więcej na dziś?
99
99 22.06.2018, 19:11
tu jest taki prztyczek - radzi Januszek , 1% mózgu

Pozostałe