„Szydercy” - odcinek 20.

  • 7.08.2018, 10:55 (aktualizacja 11.08.2018 14:40)
  • Marek Barabasz
„Szydercy” - odcinek 20.
Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym

.

Marek Barabasz
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
buba
buba 2 dni temu, 20:10
czy ten jasiu hejterek to ten eman od Peseli?
lustracja
lustracja Wczoraj, 18:26
buba, od Peseli była pani Gawor - milicjantka, ze stajni prezydent HGW.
Wielep
Wielep Wczoraj, 07:01
buba, o co tobie chodzi? Eman, to jednostka stężenia roztworów substancji radioaktywnych.
syndrom cedwahapięćoha
syndrom cedwahapięćoha 12.08.2018, 13:17
Ten w brudnych portkach bilomagu plus może nie musi, ale esperal mógłby sobie wszyć. Aby nie w rowku dupnym, który uwielbia. Najlepiej na plecach między łopatkami.
Cedwaha5oh
Cedwaha5oh Wczoraj, 07:04
Kumpel z szopki mu wydrapie. I dalej chlamy!!!
serrhan
serrhan 12.08.2018, 15:35
w rowku dupnym to ja mam turasa
Dętka
Dętka Wczoraj, 10:02
Może chodzi o torusa?
Osservatore Pilano
Osservatore Pilano 9.08.2018, 10:55
korkula
hejterze stary, na sole? O co ci chodzi, ojcze pedała?

Jest literówka "...na sole - ...na stole". Nie wklikała się litera -t-. Chodzi o 15 odsłonę szopki "Szydercy". Dwóch błaznów postanowiło akceptować tolerancyjnie nieprawidłowość w informacji genetycznej skutkującą zespołem downa. Dla afirmacyjnej postawy ustroili się w niesparowane skarpety i buty symbolizujące nieodpowiedni chromosom. Założyli giry na stół redakcyjny, co od razu zagęściło przestrzeń, bo raz, że gęsty-lepki stan zabrudzenia portek roboczych i jednocześnie wielka sempiterna o rozmiarach z górnej strefy stanów górnych o ile chodzi o rozmiary zadu.
oczywista oczywistość
oczywista oczywistość 9.08.2018, 13:29
zad porównywalny do hejtera-wieprza ma ew. mieszkający niedaleko redaktor ZN
logik metodyczny
logik metodyczny 10.08.2018, 00:32
Wszystkie zady są porównywalne jeśli idzie o rozmiary. Czy to zadek Maksia, czy dupinka Mileny, Leny, zad dziadka, czy też kuper ptaka, który dokonał zejścia. Bo są to obiekty tego samego rodzaju.
***ham
***ham 8.08.2018, 22:56
Czy w końcu mój teść Janusz zaakceptuje moją miłość do Jacka-sruli-kichuli?
Roland
Roland 8.08.2018, 18:24
Hahahaha, ale się uśmiałem
+ podgardle
+ podgardle 8.08.2018, 12:28
zad lemana był - i jest - ze dwa razy większy
Osservatore Pilano
Osservatore Pilano 8.08.2018, 21:23
To nieprawda. Jeśli się przypomni Szalbierza w upapranych dżinsach i nogami na sole, to widać, że jego derriere jest potężne jak dynia rekordzistka. A przypomnijmy zdjęcia lemana z wielkiej imprezy w obronie TV Trwam. Tam leman ma tyłek całkiem niepokaźny, wręcz skromny.
Kształt statuetki wyraźnie nawiązuje do dyni w skali 1:10. A spójrzcie na Szalbierza siedzącego przy stoliku szyderców. Same giry sugerują wielką duupę. Ciemne okulary domagają się odpowiedzi, czy to sprawa przekrwienia postalkoholowego, czy dostał fangę, czy może nawiązuje do swojego guru Jaruzelskiego?
pilano
pilano 9.08.2018, 08:26
Wystarczy spojrzeć na podgardle i wiadomo jaka wielka dópa, staruchu
korkula
korkula 8.08.2018, 22:53
hejterze stary, na sole? O co ci chodzi, ojcze pedała?
Fakt Prasowy - FP
Fakt Prasowy - FP 8.08.2018, 08:29
Leman nie zdobił. Tyłek tej postaci jest wzorowany na zadzie ówczesnego redaktora naczelnego Tygodnika Nowego. I on zdobił.fakt
redakcyjny chochlik internaułtów
redakcyjny chochlik internaułtów 10.08.2018, 00:37
Ten okularnik ledwo mieści się zadem w obszernym krześle redakcyjnym. Wiadomo, że redakcje mają wielkie siedziska krzeseł, aby można się wyspać w razie dyżuru. Bo dyżur w redakcjach polega przeważnie na spaniu, korzystnie z Kają.
Kobza
Kobza 7.08.2018, 20:07
Czy ta pomarańczowa figurka to statuetka Kameleona, którą zdobił Leman ale jej nie odebrał?
Alternativus
Alternativus 13.08.2018, 21:14
Jeszcze nie odebrał, ale może odbierze.
Markiza Demandiac
Markiza Demandiac 14.08.2018, 00:32
Albo i nie, ale to jego własność i jej używanie do celów niezgodnych z przeznaczeniem jest niegodne. Czego oczekiwać można od tych dwóch?
ukulele
ukulele 7.08.2018, 21:30
nie, to jest tybetański Budda

Pozostałe