Wiesław Maszewski chce powalczyć o powiat czarnkowsko-trzcianecki

  • 10.08.2018, 06:48
  • bek
Wiesław Maszewski chce powalczyć o powiat czarnkowsko-trzcianecki
W powiecie od dawna można było usłyszeć plotki o powrocie byłego starosty...

Na początku obstawiano, że będzie kandydować na urząd burmistrza Czarnkowa, jednak ostatecznie Wiesław Maszewski wskazał powiat i walkę o najwyższe stanowisko.

Mają mu w tym pomóc jego przyjaciele i mieszkańcy reprezentujący różne zawody i poglądy polityczne. Ma to być lista społeczna, a nie partyjna, której jedynym celem będzie dobro powiatu.

Datę jesiennych wyborów poznamy prawdopodobnie za kilkanaście dni.

Co sądzicie o tej kandydaturze? 

bek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (38)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
aktor
aktor 19.10.2018, 11:25
my już pani dziękujemy i tym pani kandydatom, pełnych strachu,nienawiści , zazdrości,zero kompetencji i mądrości.Co oni są nam w stanie zaproponować tylko skok na kasę,czarne protesty i odwiedziny wynaturzonych osobliwości.Nawet pani przeszkadza uśmiech na twarzy drugiego człowieka ,a co dopiero później.Droga czarnkowianko głęboko schowaj swoją ponurą twarz.Do zobaczenia po wyborach,żegnaj
czarnkowianka
czarnkowianka 18.10.2018, 21:45
najbardziej prawdziwy jest ten ironiczny uśmech , dziekujemy, pan juz miał okazje swoje"zadania" pokazac. A mam nadzieje , ze wybory " dobrze sie ułoża" ale dla nas , nie dla pana, panu dziekujemy
Komuch
Komuch 1.10.2018, 18:17
Jak nie ma poparcia Henia, to szkoda forsy.Przerżnie-Demokracja stalinowska wygra.
Daviv
Daviv 27.09.2018, 18:16
Ma świetny komitet, osoby bardzo konkretne i nie uwikłane politycznie, polecam.
Bambo
Bambo 26.09.2018, 21:27
Wiesław ma silny komitet do powiatu, mogą mieć większość bo Teterus jest już trochę zgrana kartą
mig
mig 11.09.2018, 13:55
zero szans
marko
marko 12.09.2018, 08:38
W twojej głowie na myślenie. Zero szans to ma całe PSL, kumpla zatrzymali w PIle to możę niedługo i gdzie indziej będą zatrzymania
stefek
stefek 30.08.2018, 13:03
Brawo Wiechu!!! Masz mój głos
UWAGA
UWAGA 27.08.2018, 09:49
UWAGA, ZIELONE PSLOWSKIE TROLE SPAMUJĄ TUTAJ.
aa
aa 27.08.2018, 12:20
A może czerwone, albo czarne, albo niebieskie..... Puknij się w swoje niskie czoło i wyłącz Caps Lock bo to jest głupota.
UWAGA
UWAGA 29.08.2018, 12:48
Teraz widzę, że na pewno zielone trolu
aa
aa 27.08.2018, 09:32
Na pytanie "czym" odpowiedź brzmi "niczym" !
dania
dania 26.08.2018, 19:23
był zastępcom Burmistrza w KRZYŻU DUŻA wiedza, spoko gość.
Aniela
Aniela 26.08.2018, 23:01
Nie ma stanowiska " zastępcom" tylko " zastępcą" więc czym był?
emajka
emajka 25.08.2018, 13:53
w sprawie powiatu wypowiedzą się mieszkańcy. Warto uszanować ich głosy przede wszystkim. Warto tez pamiętać o różnicach w przeznaczeniu terenów obu gmin i w takim kontekście warto uwzględnić te różnice w ostatecznej decyzji o podziale powiatu
mieszkanka
mieszkanka 25.08.2018, 13:20
A co takiego zrobił ?! Pamietał o szpitalu?! Tak, ale tylko jak trzeba było skrytykować obecnego staroste. DOść zrobił!
bolo
bolo 24.08.2018, 21:06
Co takiego zrobił dla powiatu oprócz podziału pieniędzy.Czas na zmiany.Koniecznie.
ZENEK
ZENEK 23.08.2018, 23:03
LIZUSY !
Mariusz z Sarbii
Mariusz z Sarbii 24.08.2018, 17:32
Facet, jak Pan Maszewski musi pogonić tych nieudaczników
izabela
izabela 24.08.2018, 13:52
tylko na to cię stać ?
Zbigniew Maćkowiak
Zbigniew Maćkowiak 23.08.2018, 22:58
Dobry pomysł, właśnie się włączamy do walki o mandaty w okręgu nr 4 w Trzciance, i będziemy walczyć dla Trzcianki , lista skompletowana.
Mieszkanka Czarnkowa
Mieszkanka Czarnkowa 23.08.2018, 20:59
Ma wygraną w kieszeni! Razem naprawimy powiat.
Mieszkaniec powiatu
Mieszkaniec powiatu 23.08.2018, 09:25
kończ waść wstydu oszczędź..
maciej
maciej 23.08.2018, 10:17
a tak konkretnie ?
Trzcianka
Trzcianka 23.08.2018, 07:47
Merytoryka i wiedza świetna. Podejście i szacunek do drugiego człowieka gorszego człowieka nie poznałam.
aniela
aniela 23.08.2018, 10:16
coś wam towarzyszu/szko się pomyliło , pachnie mi tu osobistą ripostą , a nie o to chodzi.Szukamy człowieka mądrego lidera merytorycznego z autorytetem i wiedzą ,mającego zdolność do podejmowania racjonalnych decyzji ,a takim jest ów kandydat,co w tym poście tow. z Trzcianki potwierdziło.Spierajmy się na .argumenty ,a nie osobiste wycieczki.
DarX
DarX 22.08.2018, 12:35
To jest bardzo dobra kandydatura. Doświadczony człowiek. Były Starosta - liczę, że powróci na to ważne stanowisko i dokona jeszcze wiele dobrego dla mieszkańców!
Anna N.
Anna N. 21.08.2018, 22:21
do.dyzio widocznie trzeba wejść jak mieszkańcy oczekują!

Pozostałe