Rondo WOŚP w Pile

  • 3.09.2018, 06:44
  • bek
Rondo WOŚP w Pile
Czy w Pile będzie rondo WOŚP?

    Izabela Milewska ( Komitet Obrony Demokracji Piła ) i Mirosława Szudera ( Instytut Myśli Demokratycznej Roberta Biedronia), złożyły w dniu 31.08.2018r na ręce Prezydenta Piotra Głowskiego petycję w imieniu Mieszkanek i Mieszkańców Miasta Piły o nadanie imienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jednemu z budowanych rond w naszym mieście lub innemu godnemu miejscu. Zebrano ponad 1300 podpisów pod petycją.

 

 

 

 

bek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
lm - logik metodyczny
lm - logik metodyczny 15.09.2018, 19:15
Mirosława Szudera (Instytut Myśli Demokratycznej Roberta Biedronia).

Niewątpliwie myślenie jest pochodną posiadania rozumu. Rozum zaś jest najbardziej demokratycznie, rozdzielonym dobrem według zasady ekwipartycji. Dlatego powoływanie aż instytutu dla wyrywania z głowy Roberta Biedronia jakichś myśli jest niepotrzebną mitręgą, bez celu.
Aniela
Aniela 15.09.2018, 17:12
Biskup Pieronek na czele aborcjonistek,glosil w imie wolnosci legalnosc aborcji."To nie bylo spotkanie polityczne,to nie bylo spotkanie polityczne".Upadek moralnosi i wiarygodnosci biskupa.
babka do wszystkiego
babka do wszystkiego 15.09.2018, 19:18
Może Pieronek ma dziecko pozamałżeńskie, bo nie można było wyskrobać!
Aniela
Aniela 15.09.2018, 17:42
Po3,14erdoliło mi się!
Pierkwadrat
Pierkwadrat 17.09.2018, 22:25
Anielu, powinnaś się cieszyć, że coś cię spotkało tak radosnego. Mimo wszystko.
Wlodek
Wlodek 16.09.2018, 09:00
Mi tez PO PO mieszal w glowie Ks.Pieronek,widac mysli i dziala na zamowiemie PO ,bez zasad ochrony zycia wg KONSTYTUCJA KONSTYTUCJA -skanduja-widac ,ze doszli do sciany,koniec swiata.
ciekawa
ciekawa 14.09.2018, 09:09
Przepraszam, to oficjalna strona koderastów?
Mity greckie
Mity greckie 16.09.2018, 22:46
Kodomitów
misza
misza 8.09.2018, 23:50
Co to jest???!!!
lm - logik metodyczny
lm - logik metodyczny 15.09.2018, 19:23
Ta blądyna jest jeszcze do bara-bara. Natomiast widać ten napis przy czym mam przekonanie, że na takim cycku niejedno by można wesprzeć. W szczególności skołataną głowę przegranego polityka. Kobiety kochają przegranych, ale do łóżka idą ze zwycięzcami.
ja jako były
ja jako były 16.09.2018, 11:36
Potwierdzam, bo sypiałem z różnymi ***mi będąc przy władzy.
chłop
chłop 15.09.2018, 23:28
Ata rosczochrana do garów.
nieznany
nieznany 15.09.2018, 19:35
Dobre....
janosik
janosik 8.09.2018, 11:21
To rude , to z kod-u?
Wolodia
Wolodia 15.09.2018, 13:51
Ok
demokrata
demokrata 5.09.2018, 10:18
czy dla kobiet w Pile Prezydent nie ma produktywnej pracy,ponoć szuka ludzi do pracy poza Piłą,a tak kobitki się marnują,wymyślają "cuda na kiju" by zaistnieć i zagospodarować czas. Jak już nikt ich nie chce zatrudnić to niech dokończą dzieło wieszania bucików na płotach wszystkich mężczyzn w Pile w myśli zasady "wszyscy,za jednego..." w imię sprawiedliwości społecznej .Walczą o demokrację ,a zachowują się nie demokratycznie, to obrzydliwe i fałszywe /rude/,
starczy już promocji kod
starczy już promocji kod 4.09.2018, 21:41
cokolwiek zrobi "pani z kod-u" gazety zaraz o tym trąbią jakby nie maiły ważniejszych tematów.....
pani z koleżanką złożyły pismo do ratusza.....no litości, takich pism codziennie przychodzi kilkadziesiąt.
starczy to jest uwiąd !
starczy to jest uwiąd ! 20.09.2018, 10:22
Jak w podpisie !
cnotka
cnotka 15.09.2018, 19:36
Jest to objaw skuurwienia dziennikarstwa.
per
per 4.09.2018, 00:23
Nie chodzi o WOŚP tylko kodziary się promują, bo przecież Gwarancja Upadku przygarnęła burków :-) do kandydowania z ich list. Chore to, ale głupi lud to kupi, bo za takich Was widać mają.
Ałtor
Ałtor 3.09.2018, 16:15
Wy3,14erdoliliscie mój wpis!
ja
ja 3.09.2018, 20:14
To wy3,14erdalaj w ślad za nim.
mieszkaniec
mieszkaniec 3.09.2018, 12:22
Popieram.Orkiestra jest czymś co niesie dobro i popiera ją większość Polaków.Niema chyba czegoś takiego podobnego na świecie.
złoty melon
złoty melon 4.09.2018, 11:09
Oj, niesie!

Pozostałe