Mistrzostwa Gminy Kaczory w Pływaniu Szkół Podstawowych i Gimnazjum

Mistrzostwa Gminy Kaczory w Pływaniu Szkół Podstawowych i Gimnazjum
W poniedziałek, 5 czerwca pływalnia „Relaks” w Kaczorach już po raz czwarty była organizatorem Mistrzostw w Pływaniu Szkół Podstawowych i Gimnazjum. W tegorocznej rywalizacji wzięło udział 189 zawodników ze wszystkich szkół z terenu gminy Kaczory. Wśród uhonorowanych znalazło się aż 71 uczniów.

Podczas zawodów - zawodnicy i zawodniczki rywalizowali w dwóch stylach: dowolnym i grzbietowym. Dziewczęta i chłopcy w najmłodszych kategoriach wiekowych – klas I - IV płynęli na dystansie 25 m, a V-VI i gimnazjum na dystansie 50 m. Zwycięzcy pierwszych trzech miejsc otrzymali dyplomy i medale, a wszyscy pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomy, które młodym pływakom wręczyli: Stefan Kowal - przewodniczący Rady Gminy Kaczory oraz Eliza Szypryt - kierownik pływalni.

Wyniki z zawodów prezentują się następująco:

SZKOŁY PODSTAWOWE: 25 m stylem dowolnym – dziewczęta kl. I-II- 1. Krzyżaniak Aleksandra (SP Śmiłowo), 2. Brylańska Nikola (SP Kaczory), 3. Bratkowska Zuzanna (SP Kaczory). 25 m stylem dowolnym – chłopcy kl. II-I- 1. Hyadryan Maciej (SP Śmiłowo), 2. Pozorski Julian (SP Kaczory), 3. Jaworski Filip (SP Dziembowo). 25 m stylem grzbietowym – dziewczęta kl. I-II- 1. Bratkowska Zuzanna (SP Kaczory), 2. Krzyżaniak Aleksandra (SP Śmiłowo), 3. Celebańska Martyna (SP Kaczory). 25 m stylem grzbietowym – chłopcy kl. I-II- 1. Rogowski Łukasz (SP Kaczory), 2. Jaworski Filip (SP Dziembowo), 3. Gołota Oliwier (SP Kaczory). 25 m stylem dowolnym – dziewczęta kl. III-IV- 1. Malińska Paulina (SP Kaczory), 2. Bednarek Agata (SP Kaczory), 3. Hintz Anna (SP Kaczory). 25 m stylem dowolnym – chłopcy kl. III-IV- 1. Kacak Szymon (SP Kaczory), 2. Piosik Jakub (SP Dziembowo), 3. Kończak Kamil (SP Kaczory). 25 m stylem grzbietowym – dziewczęta kl. III-IV- 1. Grabarska Aleksandra (SP Kaczory), 2. Malińska Paulina (SP Kaczory), 3. Bednarek Agata (SP Kaczory). 25 m stylem grzbietowym – chłopcy kl. III-IV- 1. Adamczyk Sebastian (SP Kaczory), 2. Kościański Karol (SP Śmiłowo), 3. Radka Stanisław (SP Kaczory). 50 m stylem grzbietowym – dziewczęta kl. V-VI
1. Adamczyk Nadia (SP Śmiłowo), 2. Rajek Zofia (SP Kaczory), 3. Rajek Julia (SP Kaczory).50 m stylem grzbietowym – chłopcy kl. V-VI- 1. Derek Szymon (SP Kaczory), 2. Maliński Daniel (SP Kaczory), 3. Krzyżaniak Łukasz (SP Śmiłowo). 50 m stylem dowolnym – dziewczęta kl. V-VI- 1. Rajek Zofia (SP Kaczory), 2. Adamczyk Nadia (SP Kaczory), 3. Encminger Dominika (SP Kaczory). 50 m stylem dowolnym – chłopcy kl. V-VI- 1. Derek Szymon (SP Kaczory), 2. Maliński Daniel (SP Kaczory), 3. Jaworski Dominik (SP Dziembowo).

GIMNAZJUM: 50 m stylem dowolnym – dziewczęta kl. I- 1. Załachowska Roksana, 2. Kledzik Kinga. 50 m stylem dowolnym – chłopcy kl. I- 1. Teda Patryk, 2. Obrowski Michał, 3. Lach Michał. 50 m stylem grzbietowym – dziewczęta kl. I- 1. Załachowska Roksana, 2. Kledzik Kinga, 3. Młynarek Dagmara. 50 m stylem grzbietowym – chłopcy kl. I- 1. Teda Patryk, 2. Obrowski Michał, 3. Przewoźniak Jakub,. 50 m stylem dowolnym – dziewczęta kl. II- 1. Boruta Zofia, 2. Skowrońska Weronika, 3. Golla Katarzyna. 50 m stylem dowolnym – chłopcy kl. II- 1. Martenka Piotr, 2. Lach Łukasz, 3. Rajek Michał. 50 m stylem grzbietowym – dziewczęta kl. II- 1. Boruta Zofia, 2. Skowera Wiktoria, 3. Skowrońska Weronika. 50 m stylem grzbietowym – chłopcy kl. II- 1. Lach Łukasz, 2. Kirpa Alan, 3. Grabarski Łukasz. 50 m stylem dowolnym – dziewczęta kl. III- 1. Maćkowiak Alicja, 2. Wieczorek Natalia, 3. Hebel Wiktoria. 50 m stylem dowolnym – chłopcy kl. III- 1. Lach Hubert, 2. Gonia Mateusz, 3. Kozera Przemysław. 50 m stylem grzbietowym – dziewczęta kl. III- 1. Wieczorek Natalia, 2. Hebel Wiktoria, 3. Maćkowiak Alicja. 50 m stylem grzbietowym – chłopcy kl. III- 1. Lach Hubert, 2. Gonia Mateusz, 3. Młynarek Kamil.

Paulina Banasik


 

Anna Czapla-Furtacz

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe