Przyszedł list od Królowej Elżbiety II

  • 13.06.2017, 08:58 (aktualizacja 13.06.2017 09:01)
  • eki
Przyszedł list od Królowej Elżbiety II
Uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 5 im. Dzieci Polskich w Pile otrzymali list od Królowej Wielkiej Brytanii Elżbiety II.

A rzecz miała się tak:

Uczniowie kl. IV – VI, korzystając z niewielkiej pomocy nauczycieli j. angielskiego A. Wesołowskiej i M. Witkowskiej, przygotowali przepiękną kartę z życzeniami urodzinowymi dla brytyjskiej monarchini.

- Życzenia, stanowiące ogromny plakat, wykonane były w 100% przez dzieci, a zapisane treści wypływały z dziecięcych serc. Wczoraj tzn. 12 czerwca do szkoły wpłynął list z pałacu Królewskiego z podziękowaniami za okazaną pamięć i przesłane ciepłe i serdeczne życzenia. Na list w imieniu Jej Wysokości Królowej Elżbiety II odpisują damy dworu z pałacu Buckingham, w którym na co dzień mieszka Królowa – opowiada Anna Stefanowicz, dyrektor szkoły.

- Jesteśmy bardzo dumni, że ślad naszej szkoły, przez to i naszego miasta zaprowadziła tak daleko i do tak niezwykłego miejsca. Oczywiście list ten będzie zajmował honorowe miejsce w pracowni j. angielskiego tj. przy portrecie Królowej Elżbiety II.

Z pewnością list ten będzie dodatkową motywacją do nauki j. angielskiego, pokazuje bowiem, że warto…

 

 

 

 

eki
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Remcio
Remcio 13.06.2017, 11:33
Raczej od urzędników królowej, ale zawsze coś

Pozostałe