Serduszko dla Michalinki

  • 15.06.2017, 06:59 (aktualizacja 15.06.2017 07:18)
  • mario
Serduszko dla Michalinki
Projekt polegać będzie na nieustannej , 24 godzinnej, jeździe na rowerze z zabezpieczeniem technicznym. Wszystko połączone będzie ze zbiórką pieniędzy, które w całości zostaną przeznaczone na „SERDUSZKO MICHALINKI”

 Pomysłodawców jest wielu. Jest wśród nich Kuba Korta, Piotr Nowacki, Arkadiusz Knap - zapaleńcy pilskiego kolarstwa czy dyrektor popularnego ,,Mechanika: Jacek Sikorski. 

Projekt pod patronatem Tygodnika Nowego – 24 h na rowerze, zaplanowano w ostatni weekend lipca, tj. 29-30 lipca 2017 roku. W większej części odbywać będzie się na płycie pilskiego lotniska. Trasa poza obejmować będzie korzystanie drogi Piła – Zelgniewo – Śmiłowo – Kaczory – Dziembowo - Ujście – Piła.

Łącznie na wszelkie ewentualne przerwy techniczne, organizatorzy przewidują około  60 minut. - Jest to nasza pierwsza próba 24godzinna i z tego powodu chcemy podejść do tego w miarę racjonalnie. Przewidywana prędkość 32km/h. CEL to 740-800km – podkreśla Jacek Sikorski.

Jest możliwość uczestnictwa w tym projekcie. Każdy kilometr to złotówka na ta charytatywną zbiórkę. Jako jeden z pierwszych – symbolicznie – weźmie udział w tej imprezie Mariusz Markowski, dziennikarz Tygodnika Nowego.

Organizator dołoży wszelkich starań, by każdy uczestnik dostał coś do picia (woda, herbata, kawa) i mały poczęstunek w formie ciastka, batona, ciasta, etc.

O tym wydarzeniu będziemy informować na bieżąco.

Kontakt  kubaquad@onet.pl, 698096942, KUBA KORTA, ul. Miodowa 13, 64-920 Piła

mario
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe