Dziś Kolonia, jutro Mediolan

Dziś Kolonia, jutro Mediolan
Szykuje się kolejna misja gospodarcza do Kolonii. To dla przedsiębiorców okazja do nawiązania bliższych kontaktów w zagranicznymi firmami, a nawet zdobycia nowych partnerów i kontraktów- przekonywali w minionym tygodniu uczestnicy poprzednich edycji: Krzysztof Rauhut z firmy StudioK2 oraz Bartłomiej Greń z Top Fence. Wszyscy zainteresowani już dziś mogą składać zapytania i zgłoszenia w Inwest Parku.

Przedsięwzięcie realizowane jest wspólnie przez Miasto Piła oraz Wydział Promocji, Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Kolonii oraz z Kancelarię Prawną Zanthier & Schulz.

Beata Dudzińska, zastępca prezydenta Piły:- To już kolejna nasza misja do Kolonii. Mamy grupę przedsiębiorców, którzy prezentowali swoją ofertę w Konsulacie Generalnym na terenie Niemiec. Jesteśmy tam znani, bo promujemy miasto, promujemy Piłę jako ciekawy rynek gospodarczy, mówimy o dobrych lokalnych markach made in Piła. Dlatego zapraszamy naszych przedsiębiorców do tego wyjazdu. Odbędzie się jesienią, 12 października.

W tym roku organizator zamierza wprowadzić pewną nowość. Beata Dudzińska:- W tej edycji chcielibyśmy zachęcić przedsiębiorców, aby zaproponowali listę potencjalnych niemieckich partnerów biznesowych/branżę na spotkanie w Kolonii, do których zostanie skierowane zaproszenie. Zainteresowani udziałem w misji gospodarczej do Kolonii proszeni są o składanie zapytań i zgłoszeń do Inwest-Park w Pile na adres email: biuro@inwestpark.pila do 22 września 2017 roku.

Ale to nie koniec nowości. Oto bowiem otwiera się nowy kierunek misji, tym razem jest to Mediolan. Ruszyły już przygotowania. Misja włoska, podobnie jak niemiecka ma być okazją do poznania rynku i uwarunkowań prawnych współpracy. Do Piły przyjedzie niebawem delegacja z Włoch.

Beata Dudzińska:- W imieniu partnerów - przedstawicieli Miasta Imola, kancelarii Avvocati Associati Franzosi Dal Negro Setti w Mediolanie, która zajmuje się m.in. wsparciem w rozwoju współpracy polskich i włoskich przedsiębiorców oraz właściciela winiarni Azienda Agricola Giovannini we Włoszech zapraszamy przedsiębiorców i restauratorów na spotkanie pn. „Współpraca polsko-włoska – uwarunkowania prawne i misje gospodarcze”, które odbędzie się w Regionalnym Centrum Kultury - sala kameralna, 23 czerwca,  o godzinie 17:00. Zgłoszenia przedsiębiorców i restauratorów na spotkanie przyjmujemy do 21 czerwca na adres email: biuro@inwestpark.pila. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Czytaj także w najbliższym wydaniu TN

Anna Czapla-Furtacz
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zenas
zenas 19.06.2017, 01:20
a gdzie Łebski ?
wesoły sanitariusz
wesoły sanitariusz 17.06.2017, 16:48
Sądząc po zawartości tego portalu, nazwa powinna brzmieć: "Nocnik Nowy"
sam
sam 17.06.2017, 16:45
Ale bełkot...
hahaha
hahaha 16.06.2017, 13:56
hahahahaha

Pozostałe