Koncert dla Ewy

  • 18.06.2017, 08:51
  • eki
Koncert dla Ewy
W Ujskim Domu Kultury odbył się koncert charytatywny pod hasłem "Gramy dla Ewy" zorganizowany przez przyjaciół ciężko chorującej Ewy Getki. Mieszkańcy gminy Ujście po raz kolejny pokazali, że mają wielkie serca. Uzbierali prawie 6 tysięcy złotych

Koncert odbył się dzięki działaniom przyjaciół: Mariusza Greckiego, Roberta Bajasa, Krzysztofa Skrobka i wielu innych ludzi, którym na sercu leży zdrowie i życie pani Ewy W organizację koncertu włączył się również Ujski Dom Kultury oraz Parafia pw. św. Mikołaja w Ujściu.

Na scenie UDK wystąpiły ujskie przedszkolaki, uczniowie i nauczyciele z ujskiej podstawówki, gimnazjaliści z Ujścia, Agnieszka Skrobek, zespół K2, grupa teneczna To The Beat Crew, zespół Grupa Trzymająca Ster, tancerze break dance zaprzyjaźnieni z organizatorami oraz gwiazda wieczoru AINU. Podczas koncertu zbierano pieniądze i licytowano fanty. Dodatkową atrakcją były samochody wojskowe i terenowe, które stanęły na placu przed UDK. Panie z kół gospodyń działających w Ujściu, Mirosławiu i Byszkach przygotowały pyszne ciasta.

Całkowity dochód ze sprzedaży ciast również trafił do puszki, do której zbierano datki na rzecz ratowania zdrowia i życia pani Ewy Getki. W ciągu kilku godzin udało się zebrać kwotę 5771,45zł + 1 Euro. Cała kwota trafi do Ewy Getki i zostanie przeznaczona na jej leczenie.

- Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli ten szczytny cel, przekazując fanty na licytacje oraz kupując przedmioty wystawione na aukcję – dziękują organizatorzy.

eki
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe