Międzynarodowa spółka w pilskiej strefie

Międzynarodowa spółka w pilskiej strefie
Kolejna działka przy ul. Wawelskiej sprzedana. Nową firmą w pilskiej podstrefie Specjalnej Strefy Ekonomicznej jest firma 4.IP Spółka z o.o. z siedzibą w Pile, powiązana z ImProvia Sp. z o.o. - międzynarodową firmą inżynieryjną, specjalizującą się w elektrycznej/mechanicznej inżynierii projektowania oraz inżynierii zaopatrzenia. W Pile ma powstać biuro projektowe i zaplecze produkcyjne.

Jagoda Oburota, rzecznik prasowy Urzędu Miasta:- W piątek, 7 lipca br. odbył się pierwszy przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości stanowiącej działkę nr 61/9 (obręb 28) o powierzchni 0,5082 ha, położonej w rejonie ul. Wawelskiej w Pile. Nieruchomość znajduje się w obszarze Specjalnej Strefy Ekonomicznej –Podstrefa Piła. Nabywcą działki została firma 4.IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Pile. Najwyższa cena uzyskana w przetargu to: 220 200,00 zł.

Spółka 4.IP jest powiązana z ImProvia Sp. z o.o. - międzynarodową firmą inżynieryjną z centralą w Holandii. Jak wynika z informacji reklamowych firmy, spółka specjalizuje się w inżynierii projektowania oraz inżynierii zaopatrzenia. ImProvia funkcjonuje na różnorodnych sektorach rynku takich jak przemysł, energetyka, systemy zaawansowanych technologii oraz lotnictwo. Posiada swoje siedziby w Polsce, Niemczech oraz Szwecji.

Plany spółki – informuje rzecznik UM- zakładają rozwinięcie biura projektowego i zaplecza produkcyjnego właśnie w Pile.

Anna Czapla-Furtacz
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Robix
Robix 9.07.2017, 00:18
Kolejny sukces UM Piła, tak trzymać

Pozostałe