Bogusław Urlik w Jeziorkach

Bogusław Urlik w Jeziorkach
W pierwsza sobotę lipca w ramach 17 Nadnoteckich Dni Literatury w Wiejskim Domu Kultury w Jeziorkach z mieszkańcami i zaproszonymi gośćmi z okolicznych miejscowości spotkał się pilski poeta i satyryk - Bogusław Urlik.

Gość wieczorku przedstawił swoją twórczość. Wiersze, fraszki i opowiadania umilały spotkanie przy kawie, herbacie i pysznych wypiekach przygotowanych przez członkinie miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich.

Prezentowane były: tomik "Nie Garb Się", "Misiu - fraszki damsko - męskie", wiersz "Lutnia" nagrodzony w Gdyni w konkursie satyrycznym, wiersz "Czas Chwile Kradnie" nagrodzony w turnieju jednego wiersza podczas Pilskiej Nocy z Poezją i wiele innych utworów.

Pan Bogusław jest także autorem piosenek (słowa i muzyka) dla zespołu poetycko - muzycznego "Zaułek Puchaczy", którego jest członkiem. Zespół umilał czas podczas spotkania. Wydarzenie zakończyła luźna rozmowa przy herbacie i kawie.

Katarzyna Luc

 

Anna Czapla-Furtacz

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe