Parking przy Bydgoskiej gotowy!

  • 12.07.2017, 10:43
  • eki
Parking przy Bydgoskiej gotowy!
Zakończyły się prace remontowe parkingu przy ulicy Bydgoskiej w Pile. Ogrodzenie terenu  zostało już co prawda zdemontowane, ale parkować jeszcze nie można… Inwestycja czeka na odbiór.  

 

- Prace wykonawcze na parkingu przy ulicy Bydgoskiej w Pile zakończyły się. Ogrodzenie terenu parkingu zostało zdemontowane w dniu 11 lipca. Zgodnie z obowiązującymi przepisami budowa została zgłoszona do odbioru w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Pile, który w terminie do 21 dni dokonuje odpowiednich czynności w celu wydania zezwolenia na użytkowanie – informuje Jagoda Oburota, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Pile. - Wspólnie z PINB trwają starania o jak najszybsze umożliwienie korzystania z parkingu. Do czasu jednak wydania formalnej decyzji korzystanie z parkingu jest zabronione. Wjazdy na parking pozostają zabezpieczone, uniemożliwiając pozostawianie na nim samochodów. O oddaniu parkingu do użytku poinformujemy Państwa niezwłocznie po wydaniu stosownej decyzji.

UM

eki

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

czytelnik
czytelnik 26.07.2017, 20:09
Nowa strona internetowa www.dzienniknowy.pl jest fatalna!!!!!
Marcin P
Marcin P 27.07.2017, 09:24
Mi ładnie chodzi, wcześniej już sobie odpuściłem. Miałem jednak sentymet do starej szaty, ale funkcjonalnosc była poniżej krytyki. Obecnie jest trochę za kolorowo, ale to dlatego że jest duzo tresci na wierzchu. Wcześniej było niebiesko w przewadze.
Zenia
Zenia 12.07.2017, 12:09
W końcu można normalnie zaparkować pod bankiem
???
??? 20.07.2017, 18:23
Już?

Pozostałe