Biwak zuchów w Wygoninie

Biwak zuchów w Wygoninie
8 Gromada Zuchowa „Białe Wilczki" działająca przy szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Wyrzysku pod opieką druhny Lucyny Jurgońskiej – Pasternak i Anny Muszyńskiej wyruszyła na biwak letni do miejscowości Wygonin na Kaszubach.

 

Na miejscu, w Domu Wczasów Dziecięcych, zuchy spotkały się z rówieśnikami. Tematem przewodnim były słowa ulubionej piosenki „Dobrze zuchem być”. Po wysłuchaniu zasad obowiązujących podczas wypoczynku, dzieci podjęły się pierwszej zabawy, następnie udały się na spotkanie ze strażakami. W czasie różnych gier, zabaw i tańców zuchy miały okazję pobawić się z innymi dziećmi, a kolejny dzień rozpoczęły od leśnych spacerów. Zuchy w drodze do domu odwiedziły Chojnice, posilając się i robiąc pierwsze i jednocześnie ostatnie zakupy. W godzinach popołudniowych gromada wróciła do Wyrzyska.

 

(es)

 

Marek Barabasz

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe