Hala przemysłowa dla ImProvii

Hala przemysłowa dla ImProvii
W poniedziałkowy ranek, 7 sierpnia w pilskim Urzędzie Miasta doszło do podpisania umowy w sprawie sprzedaży działki w strefie przy ul. Wawelskiej dla 4.IP, spółki powiązanej finansowo z firmą ImProvia. Na terenie zakupionej działki ma powstać hala o powierzchni około 1 000 m2.

7 sierpnia b.r. przed notariuszem Magdaleną Wadowską - Wachowicz podpisana została umowa przeniesienia prawa własności działki o powierzchni 0,5082 ha, położonej w rejonie ul. Wawelskiej w Pile. Nabywcą nieruchomości została firma 4.IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Pile. Cena sprzedaży to: 270 846,00 zł (brutto).

Z ramienia 4.IP Sp. z o.o. umowę sygnowali Przemysław Wojcieszak – Prezes Zarządu oraz Maciej Wojciechowski – Członek Zarządu, Gminę Piła reprezentowała Zastępca Prezydenta Beata Dudzińska.

-Firma 4.IP jest powiązana finansowo z firmą ImProvia i została powołana do tego, aby zainwestować w zaplecze produkcyjno – konstrukcyjne firmy ImProvia. Jesteśmy firmą konstrukcyjną z branży mechanicznej i maszynowej – projektujemy, a następnie realizujemy maszyny, łącznie z ich wdrożeniem w siedzibie klienta. W związku z tym, że rok do roku notujemy wzrost i udało nam się w porozumieniu z Miastem Piła zakupić działkę w strefie przemysłowej, planujemy inwestycję w halę o powierzchni około 1 000 m2”-  powiedział po uroczystości podpisania umowy Prezes Zarządu Przemysław Wojcieszak.

W strefie ekonomicznej przy Wawelskiej zostały do kupienia jeszcze dwie działki.

Anna Czapla-Furtacz
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe