Wakacje - atrakcje…

Wakacje - atrakcje…
W Miejskim Ośrodku Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Chodzieży o wakacyjnej przerwie nie ma mowy. Wręcz przeciwnie... Jak to było zapowiadane 29 lipca duża liczba uczestników grup wsparcia AA i Al-anon reprezentowała miasto Chodzież na zlocie osób uzależnionych i współuzależnionych w Licheniu.

Sporo skorzystali najmłodsi uczestnicy zajęć socjoterapeutycznych, którzy chętnie wzięli udział w zorganizowanych wycieczkach. - Nie zabrakło atrakcji, zabaw i zwykłej radości z możliwości przebywania we własnym gronie. Dużą popularnością wśród najmłodszych cieszyła się wyprawa do Parku Dinozaurów w Solcu Kujawskim, gdzie oprócz edukacji na temat prehistorii można było skorzystać z wielu zabaw w parku linowym, parku owadów, muzeum ziemi oraz kina.

Natomiast po kolejnej wycieczce do Aqua Parku w Darłowie uczestnicy wycieczek po szaleństwie (ale pod czujnym okiem opiekunów), na basenach, zjeżdżalniach i jakuzzi mogli skorzystać ze spaceru nad morze. - I tam nie zabrakło niespodzianek i atrakcji, bowiem nad samym morzem odbywały się zawody crossfitowe, piłki plażowej oraz występy artystyczne. Przeżyć i atrakcji wystarczy najmłodszym do końca sierpnia - podsumowała na koniec Romana Otto kierownik chodzieskiego MORPA.

Pik

Anna Czapla-Furtacz

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe