Wojskowa baza zaopatrzeniowa- już jesienią

Wojskowa baza zaopatrzeniowa- już jesienią
Dobiega końca budowa wielkopowierzchniowego składu wojskowego przy ul. Powstańców Wlkp. w Pile. Jak zapowiedział w środę na spotkaniu u starosty pilskiego płk Cezary Balewski, nowy komendant Regionalnej Bazy Logistycznej w Wałczu, otwarcie obiektu może nastąpić już w październiku.

Wielkopowierzchniowy Wielobranżowy Skład Materiałowy Piła, wchodzący w struktury organizacyjne 1 Regionalnej Bazy Logistycznej w Wałczu jest drugim po Kutnie tak dużym i tak nowoczesnym centrum logistycznym. Wartość całej inwestycji to około 120 mln zł.

W magazynie mają być przechowywane żywność, mundury i części zamienne. Płk Cezary Balewski, nowy komendant Regionalnej Bazy Logistycznej w Wałczu:- Jesteśmy na etapie kończenia inwestycji. Myślę, że w październiku nowy wielkopowierzchniowy magazyn środków zaopatrzenia będzie można otworzyć. Skład zatrudni około 50 osób. Rekrutacja jest w trakcie.

Anna Czapla-Furtacz
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jj
jj 15.08.2017, 13:26
tylko kretyn mógł się zgodzić na taką lokalizację
Stefek
Stefek 14.08.2017, 12:10
Czy nie uważacie że to jest zagrożenie dla naszego miasta? Np. w razie konfliktu zbrojnego stajemy się ważnym celem dla wroga.
Rafał
Rafał 13.08.2017, 23:09
A gdzie można uzyskać informacji na temat wyżej wymienionej rekrutacji

Pozostałe