Część ul. Wawelskiej- jednokierunkowa

  • 12.09.2017, 15:03
  • Anna Czapla-Furtacz
Część ul. Wawelskiej- jednokierunkowa
Pilski Urząd Miasta informuje o wprowadzeniu tymczasowej organizacja ruchu w rejonie ul. Wawelskiej. Zmiana ma związek z prowadzoną tam przebudową ulicy.

Na czas realizacji inwestycji ul. Wawelska na odcinku pomiędzy przejazdami kolejowymi w rejonie ul. Składowej i Leszkowa zmieni się w ulicę jednokierunkową. Kierowcy chcący dostać się do centrum Piły ul. Wawelską z Kaczor lub Ujścia będą musieli skorzystać z objazdu kolejno przez ul. Na Leszkowie, ul. Walki Młodych oraz Drogę Krajową 11, aż do łącznicy zjazdowej DK11. Osoby chcące wyjechać z Piły w kierunku Gminy Kaczory proszone są o korzystanie z ul. Bydgoskiej, następnie Drogi Krajowej nr 11.

Na wniosek Trakcja PRKiI S.A.  w rejonie ulic Wawelskiej, Okólnej i Bydgoskiej zostaną zainstalowane znaki informujące o kierunkach objazdu. O zmianie organizacji ruchu zostali również poinformowani przedsiębiorcy funkcjonujący w rejonie realizowanej inwestycji.

Anna Czapla-Furtacz
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe